Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PeaSorela

jaka torebka ?

Polecane posty

Hej dziewczyny, kupiła sobie właśnie takie buty http://moda.allegro.pl/popielate-czolenka-koturna-nowa-kolekcja-40-i1469854346.html i zastanawiam sie jaka torebke kupic... Płaszczyk/kurteczke mam granatową i myslalam o szarej torebce, taki jasny popiel ale podobno to juz niemodne by buty byly w kolorze torebki a z kolei czarne torebki juz mi sie znudzily...macie jakies propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale spróbuj
wejść na www.pogrosiku.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu, pierwszy kolor, który wpadł mi do głowy to zieleń :) taka mocna, nasycona. cóż... zrozumiem jeśli nie przyznasz mi racji :P do szarego pasuje niemal wszystko, nie jest tez prawdą ze buty i torebka nie mogą byc w tym samym kolorze. owszem, odchodzi sie od stereotypu ze mają one tworzyc kolorystyczny komplet ale nie oznacza to, że muszą być calkowicie różne. mozna pobawic sie odcieniem, fakturą materiału, wzornictwem - jest przeciez cale mnóstwo odcieni szarosci, wcale nie musi byc identyczny jak buty. tak czy inaczej ja bym ozywila Twój strój jakimś soczystym kolorem torebki. szare buty i granatowa kurtka tworzą bardzo spokojne i nieco smutne zestawienie, aż prosi się żeby je jakoś ożywić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny, zielen oczywiscie pasuje nawet bardzo tylko nie chce miec za duzo kolorow na sobie tymbardziej,ze mysle o torebce ktora bedzie pasowac do garderoby a zielen niekoniecznie bedzie tym kolorem. Ja najchetniej kupilabym trebke tez w kolorze jasnej szarosci bo taka mi sie podoba, wiem,ze bedzie smutno ale ja lubie takie kolory tylko zastanawiam sie czy ten sam odcien szarego nie bedzie "passe" bo niby buty nie musza byc w kolorze torebki, chyba nawet nie moga tyle,ze takie zestawienie najbardziej mi sie podoba :) I juz sama nie wiem czy wypada buty w kolorze torebki czy tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berciaaak
a ja kupiłabym brązową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brązowa niekoniecznie...jakos mi nie podchodzi ale dziekuje za pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeaSorela ___ to nie jest tak, że buty i torebka w jednym kolorze są passe. raczej na odwrót - inny kolor butów, a inny torebki nie jest już czyms złym :) myślę, że większość kobiet źle to rozumie. jak najbardziej możesz dobrać szarą torebkę, jeśli taka najbardziej Ci się podoba. w takim razie fajnie byłoby aby miała choć odrobine inny odcień niż buty (np. jaśniejszy), ja też zaszalałabym z fakturą, np. zamiast klasycznej gładkiej torby wybrałabym taką z dużą ozdobą w kształcie przestrzennego kwiata czy kokardy. a może jakieś wężowe aplikacje lub kilka ćwieków? ożyw jakoś ten dodatek - jeśli nie kolorem to ozdobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę o takiej torebce... http://allegro.pl/szara-torba-miejska-uniwersalna-zara-i1459551874.html Albo o takiej... http://allegro.pl/torebka-listonoszka-kuferek-szara-i-inne-kolory-i1453112228.html niestety kolory moge porownac tylko na monitorze ale nie ukrywam,ze z takim polaczeniem najlepiej bym sie czula... szaliki mam czarne abo szare ..tak wiem, mam obsesje na punkcie szarosci... Gdybym kupila czarna torebke to buty pasowalyby do szalikaw kolorze szarym, ewentualnie czarny szalik + szara filcowa broszka... :) Ech dziewczyny wiem,ze robie z igły widły ale uwierzcie mi,ze zawsze nosilam czarne buty i czarne torebki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie znasz :) skoro lubisz juz trak bardzo szarosc, zaszalej! takie proste, wygodne fasony zostaw na jesień i zime, wiosną warto nieco odejsc od standartów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdf
a moze beż? kremowe kolory sa bardzo ladne, no i uniwersalne. ostatnio tez modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torebki sa rzeczywiscie sliczne ale boje sie,ze te kwiaty beda sie gryzly z ozdobami na butach i chyba ja sie nie bede czula w takich kwiatach...lubie duze kolorowe kolczyki, bransoletki, dlatego chce,zeby buty i torebki byly w miare klasyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle,ze beż nie bedzie mi do niczego pasowac....bardziej sklaniam sie ku torbom do ktorych podałam linki...czy ktoras z tych toreb pasuje do butów w 1 poście ?:) Ale wam dziekuje...strasznie fajnie,ze mi doradzacie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, więc z Twoich propozycji wybrałabym pierwszą :) jesli nie ozdoby to choć troche jakiegoś marszczenia :P nie bądźmy aż tacy poprawni, nie bójmy się mody - ona jest fajna ;) apeluję o to od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szał ciałłłł -> cieszę się że w kolejnej sprawie się zgadzamy:) nie wiem skąd przyszedł dziewczyną do głowy pomysł że odejście od zasady torebka i buty w jednym kolorze znaczy jej zaprzeczenie??? Wprost czytając topic czekałam na słowo "passe" zawsze gdy pojawia się dyskusja na temat tej zasady pojawia się to słowo. Albo nie modne, już od lat tak nie robimy, wiocha itd. beh jak czytam takie brednie to mam dość. zakładamy wszytko co dobrze wygląda a torebka i buty w jednym kolorze mogą wygadać świetnie i bardzo modnie. Powtórzę po raz kolejny bo nigdy dość wyjaśniania tej kompletnej bzdury domorosłych stylistek które umieją patrzeć tylko jedno wymiarowo. Zacznę od przeszłości czyli zasady torebka i buty w jednym kolorze. Chodziło o stworzenie kompletu, całości. Torebka i buty miałyby być zestawem właśnie dzięki kolorowi ale nie tylko. Należało zachować także jednolitość stylu np. czarne buty z ćwiekami pasowały w myśl tej zasady wyłącznie do czarnej torebki w rockowym stylu. Sugerowano zestawianie butów i torebki z tych samych materiałów, o tych samych fakturach, deseniach i ozdobach. Im bardziej bliźniaczo wyglądały tym lepiej. Później moda powoli (wyjątkowo:P) odchodziła od zasady kompletu pierwsze pomieszano materiały, później style a na końcu kolory. Odejście od tej zasady to nie jej zaprzeczenie. A to mylą właśnie osoby uważające że buty i torebka "muszą" być w innym kolorze. Odejście od zasady oznacza dowolność. Buty w innym kolorze niż torebka proszę bardzo, w tym samym kolorze także super. Wcześniej istniał "przymus" decydujący o elegancji stroju teraz go nie ma. Oczywiście panuje na ten temat wiele sprzecznych opinii ja podaje tą najbardziej zdroworozsądkową i według mnie najbardziej zgodną z idea mody która wiecznie kpi sobie z konwenansów i zasad. Odejście od zasady oznacza dokładnie to co napisałam rób co chcesz i co wygląda fajnie. Jeśli pasuje ci szara torebka dodaj szarą. Poza tym nie będziesz przez cały czas nosić tylko tej jednej torebki, tych jednych butów i tego jednego płaszcza razem. Wiec jeśli będziesz mieć ochotę dodać inny kolor torebki po prostu wyciągniesz z szafy coś innego prawda? Piszesz że masz czarne torebki wiec jak przyjdzie ci ochota zamienisz szarą na czarną i załatwione. Piszesz że zawsze nosiłaś tylko czarne torebki więc przyda ci się rada na temat dobierani torebki do butów i odwrotnie. Moda obecnie pozwala na wszelkiego rodzaju miksy bez problemu można nosić czerwone buty i niebieską torebkę ale także obie rzeczy czerwone. Co wygląda źle: - oczywiste czyli torebka i buty w gryzących się kolorach to zawsze zły pomysł. - torebka i buty w jednym bardzo intensywnym kolorze Np. kanarkowo żółte buty i torebka. Musztardowe buty i torebka będą wyglądać dobrze ale kanarowe zbyt się wyróżniać. Jeśli masz seledynowe buty to torebka niech będzie w spokojniejszej zieleni lub w całkiem innym kolorze. Jeśli chcesz założyć buty i torebkę w jednym kolorze a jedno z nich jest w bardzo intensywnym kolorze to drugie wybierz w spokojniejszym odcieniu lub zrezygnuj i dodaj inny kolor. - torebka i buty wyglądające jak komplet z jednej fabryki. Np. różowe satynowe szpilki ozdobione kwiatkami z różową satynową torebką w tym samym odcieniu także ozdobioną kwiatkami. Unikamy "prze dopasowania". Nie chcesz wyglądać jak manekin w galerii handlowej. Potrzeba trochę "zadrapań" na całości bo inaczej ciuchy noszą ciebie a nie ty je. Choć są zestawy które aż proszą się o noszenie razem firma menbur to dobry przykład takich kompletów(wygoogluj sobie). Jednak zazwyczaj jest to przesada odpowiednia tylko na bale i duże okazje tak jak pełny komplet biżuterii. Jeśli chodzi o resztę to masz całkowita dowolność wszytko będzie wyglądać dobrze. Szał ciałł dała ci dużo dobrych ad żeby pobawić się materiałem, odcieniem, fakturą, deseniem, stylem, kształtem w przypadku gdy dobierasz buty i torebkę w tym samym kolorze. Unikniesz wtedy efektu manekina i nudy. Z torebek które proponujesz bardziej fasonowo podoba mi się nr 2 ale licytowała bym 1 ze względu na markę. Torebki zary są dość wytrzymałe i wiadomo czego sie podziewać. W wypadku 2 nie ma pewności co to ze eko (nie wierze w opisy) ani nie wiadomo jak jest wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala waw
Dla poszukujących torebek, mogę podrzucić: http://portfelik.pl/index - sama jakiś czas temu zakupiłam tam torebkę, a teraz poluje na portfel. Ostatnio udało mi się wygrać rabat - teraz liczę na to samo. Nie wiecie może gdzie portfelik proponował jakieś rabaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkapr
Super torebki, fajne jakosciowo znajdziesz na etorebka.pl Sama mam juz kilka. Aktualny kod rabatowy z ktorym dostaniesz 5% rabatu przy zakupie dowolonego modelu torebki na stronie etorebka.pl c0f832e0 zapraszam na: http://kupon.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KOŃCA ROKU 2013 ZNIŻKA 15% Z KODEM 4d0f5a00 POLECAM! RÓWNIEŻ NA TOREBKI Z WYPRZEDAŻY!! 15% 15% DO KOŃCA MARCA 2013 ROKU! 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 e-torebka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipet
Oj tam, niby mówi się, że buty i torebka nie powinny być w tym samym kolorze, ale przecież to najbardziej pasuje. Szara też będzie pasować. Ewentualnie beż. Tutaj masz bardzo duży wybór w torebkach http://www.czasnabuty.pl/pol_m_Torebki-359.html , przejrzyj sobie. Może coś sobie dopasujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka h
Mi się podobają torebki z Cervandone, bardzo ładne, moja mama ma jedną z tej firmy ale nie chce mi pożyczać mam sobie swoją kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś prosta, czarna kopertówka. Zajrzyj na Eobuwie. Mają naprawdę fajne niektóre modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×