Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do_sia

jaki kolor sukienki mam dobrac do siebie?poradzcie!!!!

Polecane posty

Gość do_sia

ide na wesele niedlugo i chce sobie uszyc sukienke z satyny,taka dluga,bez ramion,ale teraz jest tyle kolorow ze nie wiem na jaki sie zdecydowac!jestem wysoka,wlosy blad,figury nie mam najszczuplejszej,ale gruba tez nie jestem,to jaki kolor mi radzicie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno ciemny
może głęboka zieleń, miedziany brąz,grafitowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_sia
ale wlasnie ja sie nie lubie w ciemnych kolorach,myslalam cos o brudnym rozowym,albo kremowym,ale teraz sama juz nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja idę na wesele
29 kwietnia i mam sukienkę satynową jasno różową i jest śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
dla blondynek odradzilabym kolor brudnorozowy..jest mdly w zestawie z jasna oprawa twarzy.Zdecydowanie polecam jasny turkus, krwista czerwien,lub pastelowa zielen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brąz albo czerń jesli nie lubisz ciemnych kolorów polecam ładną zieleń-zreszta teraz na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_sia
dziekuje wam:) jak cos jeszcze ktos wymysli najlepiej z uzasadnieiem to prosze o wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikairika
Czarny na wesele nie można ubierać :p Bo to nie wypada i przynosi pecha małżeństwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych brudnych różów,jasnych beżów,bo przy jasnych włosach będziesz wyglądać bledziutko:) A jakie masz oczy?i cera jasna czy ciemniejsza? ja myślę ze jednak dobry będzie błękit,taki żywszy błękit,właśnie jasny turkus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_sia
oczy mam niebieskie,a cere bede miec ciemniejsza raczej,bo to w lecie bedzie,wiec napewno mi sie buzka opali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_sia
a co myslicie o czerwonym?zawsze mi mowili ze ladnei mi w tym kolorze,ale nie bedzie za odwozny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
Czerwien w sukni jest rzeczywiscie czyms, co "chwyta"oko..zalezy jaki charakter ma wesele..czy jest to impreza duza? bedzie wiele osob? Mozna smialo zakladac czerwien, pod warunkiem , ze nie bedziesz stwarzac konkurencji pannie mlodej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_sia
impreza bedzie duza,gdzies na 200osob,a myslalam o czerwonym,bo to nie czesto spotykany na weselach kolor(bynajmniej na tych na ktorych ja bylam)zazwyczja dominuje czern,roz,granat,niebieski,zielony,nie chcialabym wygladac tak jak wszyscy,i daltego mysle o tym odwaznym kolorze-czerwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
na pewno bedzie Ci do twarzy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skąd
czerwony niespotykany na weselach bo podobno, podobnie jak czarny przynosi pecha nowozencom, wiec chyba nie wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
Co za brednie! Czarny kolor w niektorych krajach jest nawet wskazany na weselach, a bialy na pogrzebach..wszystko zalezy od przesadow, i jesli sie ich trzymac to tak naprawde ZADEN kolor nie bedzie odpowiedni..Wiec jesli jest to slub ludzi troszke madrzejszych od przedmowcy to na pewno nie beda miec nic przeciwko czerwieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_sia
dziekuje za pomoc:) jesli bedziecie miec jeszcze jakies pomysly,to chetnie przyjme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie
biały, kremowy, czy cokolwiek zblizone do bieli - nie mozna robic konkurencji pannie młodej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_sia
macie racje z ta konkurencja,dlatego od razu zrezygnowlam z kremu,czy bieli,a poza tym Cleopatra zasugerowala,ze w jasnych kolorach przy jasnych wlosach bede wygladac bledziutko:)i ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_sia
a poradzcie mi jeszcze z dodatkami jesli zdecydowala bym sie na ta czerwien.jakie butki do tego?myslalam cos nad zlotymi,jak myslicie??jak to sie bedzie mialo w zestawie do czerwonego??a moze jakis inny kolorek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
Doradzam czern, lekkie pantofelki z zamszu lub aksamitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_sia
a czarne to nie za ciemne do takiej czerwonej sukienki?a o rodzaj butkow to mysle raczej nad sandalkami na szpilce,jakies delikatnie jak najmniej zasloniete,na paseczki.tylko co do koloru nie jestem przekonana:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×