Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki prezent na urodziny

Polecane posty

Gość zegareczkupowiedzprzecie
ja bym brala moze jordan kerr? sa naprawde ladne i niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jaki masz budzet, ja od mojej kobiety dostałem sporo fajnych prezentów, jestem brodaczem i dostałem trymer beard designer, bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, myslalem że trymer nie poradzi obie z moją brodą, bo mam ją dosyć sztywną, gęstą, ale okaząło się że niesłusznie, bo przycinanie było bezprolemowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bali0202
Ja mam urodziny w maju, ale na pewno zażyczęsobie zegarka miugo - przyda się każdej dziewczynie niezależnie od stylu - mozna dobrac kolor jaki sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnaja
Dla trzynastolatki bym szukała jakiegoś tańszego zegarka. Chociaż dzieciaki mają teraz komórki, więc to może być nie trafiony prezent. Ale dla dziewczyny około 18 lat to bym wybrała zegarek z tej oferty http://protime24.pl/Nowosc-snewproducts-aar.html Tu znajdują się najnowsze propozycje zegarków min damskich. Dziewczyna która zaczyna dbać o swój wygląd, przywiązywać uwagę do stroju i dobrych dodatków na pewno doceni dobrej marki zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak idę na imieniny to często kupuję pościele 3d w kwiaty z http://www.elway.biz/ kiedyś dostałam i tak mi się spodobały że aż polecam i wystawię temu sklepowi bardzo pozytywną opinię, na żywo wyglądają jeszcze piękniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 14 letnią siostrę i jest między nami 10 lat różnicy i powiem, że teraz nastolatki to wszytko mają... Ja tak nie miałam. Z byle czego się cieszyłam, nawet czekolady jak dostałam. A teraz jak młoda obchodziła urodziny to zażyczyła sobie od rodziców lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. No i oczywiście jej kupili i ojciec ją zawiózł tam bo wiadomo prawka nie ma. Czasy sie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina14
A ja kupiłam siostrze (3 lata młodszej) koszulkę z nadrukiem. Jest zakochana w bajkach anime, więc pomysł na nadruk znalazl sie sam. :D Wybierzcie sie na remadays, mozna tam znalezc duzo inspiracji na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glepua
co byście poleały na prezent dla faceta na urodziny? Myślicie ze trymer to dobry pomysl? Znalazłam jeden model babyliss, wiem że oni robią dobry sprzęt więc na pewno by się szybko nie popsuł i chyba facet powinien się ucieszyć, wybrałam taki który można bezprzewodowo używać i nawet pod wodą czyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może koszulkę , bluzę albo jakiś gadżet (kubek, czapeczka itp, akcesoria do latopa) z unikalnym nadrukiem. W sklepie hote Raven Style na stronie cupsell duży wybór, dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ze jakiś kosmetyk lub biżuteria zawsze się młodej dziewczynie spodoba :) Alternatywnie można zawsze podpytać dyskretnie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smartwatcha jej kup ;) Akurat fajny model Mykronoz ZeWatch 3 jest na promocji w sferisie, za 337 zł. Warto, będzie na 100% zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to bym kupiła jakiś ładny zegarek. Warto pooglądac ładne złote zegarki damskie https://wkruk.pl/zegarki a na pewno jakiś się kupi, zwłaszcza na urodziny będzie idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla kogo ma być to prezent? Jeśli dal faceta to może galanteria skórzana w postaci portfela lub paska? szeroki wybór znajdziesz na www.BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×