Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie buty będą ZAWSZE modne

Polecane posty

Gość gość

wkurza mnie to ze co sezon zmienia sie moda i trzeba kupowac buty takie jakie akurat sa teraz modne, bo te kupione np 3 miesiace temu powinno sie juz wyrzucic,co to za bzdura ,sa buty ktore zawsze beda modne nawet jesli sa bardzo wyzywajace, ja np mam w szafie dlugie zamszowe kozaki na niewysokim obcasie, nosze je od 3 lat niecodziennie wiec sa w stanie idealnym, i niewazne kiedy je zaloze zawsze sa modne, szpilki -rowniez, botki za kostke-proste klasyczne, tez na kazda okazje, mam buty z ćwiekami-klasyczne wiec jak czasem chce wyjsc wieczorem nakladam waskie leginsy ciut nablyszczane i te buty, poza tym zawsze modne sa np. letnie sandalki z paseczkow w kolorze tan, mozna je nakladac co roku, mam jeszcze jakies 2 pary butow klasycznych ktore mozna bylo nosic od jakichs 5 lat bezwzgledu na to jest promowane sklepach bo one zawsze beda na czasie, a wy jakie macie buty ktore waszym zdaniem beda modne teraz i za jakies kilka lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no oczywiscie ze tak! to przeciez wiadomo jest! 888 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skórzane, jednokolorowe w uniwersalnym, wygodnym kształcie. Takie buty bez problemu kupisz na stronie: http://www.e-import.pl/. Oprócz butów znajdziesz tam również ubrania, kosmetyki, akcesoria, elektronikę a nawet sprzet AGD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jesień klasyczne czółenka, szpilki,baleriny, mokasyny. Na zimę botki lub kozaczki kowbojki, oficerki , sznurowane trzewiki krótkie lub trochę wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem zawsze będą w modzie buty NIKE. Firma Nike od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Tworzone przez nich produkty są kwintesencją mody i funkcjonalności. Co roku wypuszczanych jest co najmniej kilkanaście nowych modeli, które przyciągają klientów do sklepów. Są jednak takie modele, które od samego początku wyróżniają się i stają się kultowe. Zobaczcie artykuł http://www.eoborniki.pl/sport/na-sportowo/5377-10-najlepszych-modeli-butow-nike.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarne szpilki to sa wieczne buty, kobieta zawsze wyglada w nich seksownie i chyba nigdy to sie nie zmieni, poza tym kozaki do kolan tez raczej nie wyjda z mody, oraz klasyczne buty sportowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne szpilki -ok ale zmienia sie ksztalt, raz modne sa noski zaokraglone, innym razem waskie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że duża część tego, co jest klasyką w sklepie Eobuwie, będzie klasyką zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanusiaWola
Od kiedy pamiętam to baleriny Salvatore Ferragamo były zawsze modne i niesamowicie wygodne, osobiście mam jedne w tym kolorze jakie mają aktualnie w promocjach w tym butiku https://havana.pl . Co roku zmienia się nieco ich kolor ale kształt i forma niemal nie zmieniona, polecam kazdemu warto, drogie ale doskonałe i wizualnie i w użytkowaniu no ien prestiźowy look bo to przecieź włoskie obuwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAPCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do każdych butów, potrzebne są dodatki! Zapraszam do sklepu www.besos.pl Znajdziecie tam piękne bransoletki, a już na dniach świąteczne piękności! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lenka
Klasyczne czarne szpilki zawsze będą modne http://damesko.pl/szukaj.html/szukaj=cz%C3%B3%C5%82enka%20czarne/opis=tak/nrkat=tak/kodprod=tak a czy w szpic czy okrągłe właściwie zależny od Ciebie i od tego w których ci wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę, że klasyczne czarne i cieliste szpilki będą zawsze w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz na wiosnę baleriny od Salvatore Ferragamo idealne np. te z butiku https://havana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkurza mnie to ze co sezon zmienia sie moda i trzeba kupowac buty takie jakie akurat sa teraz modne A kto Ci każe kupowac nowe buty? Jak Ci sie podobaja stare to chodz w starych. nie rozumiem takiego slepego podazania z moda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
cyt: "trzeba kupowac buty takie jakie akurat sa teraz modne" x bo masz pusto we łbie i gonisz za stadem ,to MUSISZ kupować co modne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
sorry doczytałam do zdania w którym pisałaś że TRZEBA kupować , zbyt szybko wrzuciłam Cie do worka z pustakami,przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×