Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie nosicie buty w taki upał?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Ja nie lubie butów odkrywających stopę tj.sandały, klapki i baleriny. Ogólnie nie lubie mieć gołych stóp. Zawsze chodzę w trampkach albo adidasach, do których zawsze mam skarpety. Koleżanki mi mówią, że jestem dziwna. Jakie wy nosicie buty w upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mimo tego, ze jestem chłopakiem w taki upał tylko i wyłącznie sandały ewentualnie klapki. Nosze odkryte buty na gołą stopę nawet jak jest trochę chłodniej nawet do długich spodni a zdarzało się, że ubierałem sandały do jeansów i kurtki. Według mnie to na pewno lepsze niż adidasy, lepiej czuje się z butach na gołą stopę. Nawet w domu jak nie jest zimno a chodziłem w adidasach to często zdejmuje skarpety do klapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nienawidzę odkrytych butów. noszę zazwyczaj adidasy plus skarpetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w rodzinie na lato skarpetki chowamy do piwnicy nie wyobrazam sobie w upal chodzic w adidasach albo, zeby moje dziecko poszlo w taka pogode do szkoly w butach inne niz sandalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko-szpilki/balerinki/japonki, a jak mam iść gdzieś dalej pieszo to wygodne sandałki, czasem trampki lub adidasy- ale w upał rzadko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko adidasy. Przeciez sa specjalne modele letnie z siateczka.noga sie w nich nie poci. balerinki u mnie odpadaja,za goraco w stope. Natomiast sandaly,klapki,japonki moze i sa przewiewne ale dyskomfort jaki towarzyszy mi przy suchej/brudnej skorze na stopach skutecznie odrzuca mnie od takiego obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewaznie sandalki ale czasami tez adidasy i trampki. I tak jak kolega mam zwyczaj często zdejmować skarpetki przed wejściem do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaryś
Ja mam bardzo podobnie, bo też nie lubię odkrywać stóp, czasem trzeba wiadomo, ale rzadko. Dlatego na lato trzeba zainwestować w jakieś siateczkowy materiał, przepuszczający powietrze, bo inaczej będzie kiepsko...;) Mogę się pochwalić swoim ostatnim zakupem, dostałam je 2 dni temu i jestem meeeega zadowolona : http://waszebuty.pl/glowna/603-buty-sportowe-cetkowane-przewiewne-biale.html Super leżą na nodze, są dopasowane, leciutkie i oryginalne. Polecam, polecam, polecam! Z tego co pamiętam, to znajdziecie tam też inne kolory tego modelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAJLEPSZE SĄ GOMOFILCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pracę biurową, więc noszę baleriny, ew. jak ma klient przyjść, zakładam szpilki. Po pracy też baleriny, ew. trampki. Nie lubię sandałów czy klapek. dzieci chodzą w sandałkach. Oczywiście bez skarpet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sandałki z crocs, które wyglądają bardzo delikatnie, a są wytrzymałe. Chce też kupić balerinki z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tak w czasach liceum, że tylko zakryte buty, wtedy w grę wchodziły tenisówki/trampki nawet w upały. Teraz już jestem 2 razy starsza i kryte buty latem noszę tylko na wycieczki/wędrówki po górach. Na co dzień tylko sandały. Jeżeli nie możesz się przekonać do bosych stóp to może rzeczywiście jakieś zabudowane typu crocs? Ewentualnie fajne i przewiewne są espadryle. Moja córka się z nimi nie rozstaje, ma kilka par i właściwie w suche dni tylko w nich chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam espadryle. :) Są szalenie wygodne i przy okazji bardzo ładne. Ostatnio kupiłam sobie te: https://pasujemi.pl/ubranie/obuwie-polbuty/pare-gabia-vp-lin-espadryle-or-marine i jestem bardzo zadowolona. W tym sezonie bardzo modne są też klapki. Tutaj znajdziesz dużo fajnych inspiracji na lato: https://pasujemi.pl/stylizacja/na-co-dzien-casual/lato-w-miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkazmalborka
Sandałki, espadryle, klapki...raczej standard :) Ostatnio właśnie znalazłam stronkę, gdzie można znaleźć śliczne espadryle w najróżniejszych konfiguracjach. Powiem szczerze, że skusiła mnie cena (bo kupiłam sobie espadryle z tego sklepu), natomiast obawiałam się o jakość, ale zapewniam Was, nie można mieć nic do zarzucenia, jeśli chodzi o wykonanie tych butów. Polecam się rozejrzeć za tymi espadrylami i innymi kategoriami, bo to jest prawdziwa okazja na lato :) Tu macie link - www.waszebuty.pl Miłych poszukiwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość californiaxxx
też mam problem z butami odkrywającymi stopę. u mnie w takie upały jak teraz najlepiej sprawdzają się przewiewne i lekkie adidasy. widziałam niezłe promocje na new balance na http://www.szch.pl/ . do tego są tańsi niż sklepy na allegro i mają darmową wysyłkę. opinie też całkiem fajne, warto sprawdzić jeśli ktoś szuka sportowych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną alternatywą dla sandałów czy klapek są wygodne espadryle. :) Lekkie, przewiewne, w sam raz na upały. :) Już od kilku sezonów są w modzie, więc nie ma ryzyka, że nagle nie będą na topie ;-) Zobacz sobie na pasujemi.pl, ja tam kupiłam fajne, przecenione na 40 zł! :) https://pasujemi.pl/ubrania/szukaj/espadryle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w biurze gdzie musze mieć zawsze eleganckie buty a niemamy klimy wiec jest ciężko. Na takie upały dobrze sprawdzają się buty skórzane bo noga się nie kisi. Buty na takie upały kupuje w firmie Gamis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie w taki upał najlepsze są sandałki, ale jeśli ktoś nie lubi to faktycznie nejodpowiedniejsze będą jakies szmaciaki, espadryle lub tenisówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandały, jak najbardziej przewiewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×