Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 55765467764322

Jakie okulary przeciwsłoneczne są teraz modne?

Polecane posty

Gość 55765467764322

Hej dziewczyny! Wiecie może jakie okulary przeciwsłoneczne są teraz najmodniejsze? Dodam, że mam trójkątną twarz. Chciałabym zamówić jakieś w necie, bo te z bazaru są słabej jakości i są niezdrowe dla oczu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złapał głodny programista złotą rybę (jakiegoś zmutowanego śledzia), no i jak zawsze trzy życzenia: "Po pierwsze, chcę pokoju na całym świecie" Biedna ryba na to: - Sorrki, za trudne, inne poproszę. - No to niech Windows 95 się nie zawiesza. - Dobra już, może być pokój na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55765467764322
Hahahahahahaha, oplułam ekran :D nie no, suchar 1/10. Może jakieś odpowiedzi na temat? Choć dzięki za up :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55765467764322
Aviatory mi się właśnie podobają ;) jak przymierzałam mojej koleżanki to pasowały, więc chyba skuszę się na nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modne w tym sezonie są okulary aviatorki :) Mi się bardzo podobają. Jest wiele różnych fajnych modeli oraz wzorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście aviatory, zwłaszcza z kolorowymi lustrzanymi szkłami. Poza tym w dalszym ciągu muchy i takie w "kocim" kształcie, a także Ray Bany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zakup okularów przez internet nie jest wcale taki bezpieczny. Jaką macie pewnośc, że to nie są podróbki? A tu przecież chodzi o wzrok, mogą się okazać szkodliwe. Nie lepiej po prostu iść do jakiegoś salonu, np. www.optyk-promed.pl Tam na pewno wiadomo, skąd te rzeczy pochodzą i jest większy wybór, można przymierzyć. W ciemno można bluzkę kupić, a nie okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeróżne w zależności kto co lubi. Ja osobiście mam kilka par okularów, różne kolory, różne style, wszytko fajnie wygląda i jest modne. Mam ich dużo ponieważ za niską cenę kupuję na stronie allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Aviator oraz Wayfarer - zawsze modne kształty okularów i pasują do większości kształtów twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja myślę żeby sobie kupić przeciwsłoneczne Valentino takie jak są na tej stronie na dole, te brązowe: http://www.siejka.pl/59/valentino.html Co myślicie? Nadal modne? Trochę kształt jak te Ray bany, ale jak dla mnie te SA bardziej stylowe. Dodam, że mam ponad 30 lat, więc wolę coś poważnego, polecicie jakieś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio bardzo fajne kupilam u swojego optyka – www.panhilary.lodz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej po prostu wybierać okulary przeciwsłoneczne tych najlepszych marek, ja w salonie w Tarnobrzegu http://kosinski.tarnobrzeg.pl/ zamówiłam sobie dwie pary w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataRr
Cieżko w sumie powiedzieć!!Teraz każdy chodzi w takich okularach jakie mu się podobają!!Spory wybór fajnych,oryginalnych okularów możesz znaleźć na galeriawidzenia com!Ja mam od nich ray bany aviatory i jestem mega zadowolona!Maja super jakość no i chronią mi dobrze oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepiej kupować klasyki a nie ślepo podążać za modą. Poźniej się okazuje, że okulary z zeszłego sezonu to już obciach :( Chyba, że coś uniwersalnego, mamy już w swojej kolekcji, wtedy można zaszaleć i kupić nawet najbardziej odjechany model:D Mi się udało kupić przez internet okulary GUCCI http://okularymarkowe.pl/product-pol-12538-GUCCI-3641-S-OWMEU-58-15.html I to prawie połowę taniej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednio dobrane okulary przeciwsłoneczne na pewno będą wyglądały modnie. Polecam wam wybrać się do jednego z salonów marki Fielmann. Tam zawsze spotykam się z pomocą w doborze odpowiednich okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×