Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lili890

Jakiej firmy i gdzie kupujecie bieliznę

Polecane posty

Gość lili890

Ja dość często kupuję TRIUMPHA ale coraz mniej mają ładnych modeli co polecicie innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ktosiowy
gata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ktosiowy
gatta***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak sobie na chwilę wpadłam
Staniki - Freya, majtki - Intimissimi (zwłaszcza na wyprzedażach :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chcę ten kolagen za darmo
na allegro , ja się zakochałam w bieliźnie george i M&S, frei i panache , nawet simply yours mi spasowało albo sklep shapelly figures(ma brytyjskie marki) z polskich podobają mi się niektóre z veny ale koszmarne rozciągliwce i robią miseczki maks F/G obwody od 75 , rzadko od 70 czy 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chcę ten kolagen za darmo
triumph sprzedaje się w Polsce dzięki temu ,że za komuny był synonimem luksusu a to najgorsza bazarowa niemiecka bielizna(chociaż ekspedientka zarzekała się ,że Austryjacka i szyta tam i porównywalna do La Perli co najmniej-nieźle mają sprane czapy )szyta w chinach tanim kosztem a tam kupisz za 2-3 euro ;) a ja bym teraz za ten chłam nie dała 5zł za nówki, przerobiłam 2 lata temu ze dwa modele po 150 zł za 3-mce z 75 zrobiły się 105 i dałam bardzo puszystej koleżance , mam jeden stary model chyba z początku 2000 roku i sie nie zniszczył (no ale dawniej robił lepsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam,mniam
Bielizna Lupoline i Kostar jest niezła, ogólnie sklep http://ekskluzywna.pl sprzedaje fajną bieliznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość węglowodany tuczą najbardziej
wypad spamerki jak już zobaczcie sobie na stanikomanię i lobby biuściastych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś ciulas zgłosił temat
triumf jest do bani , to chyba najpaskudniejsze babcine staniki za bajońskie sumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze musze przymierzyc
wiec nie wyobrazam sobie kupywac bielizny na internecie... Lubie bielizne z H&M moim zdaniem jest ok, fakt ze nie jest jakas super ale mi akurat biustonosze zawsze tam pasuja, fajnie sie nosza i nie sa zbyt drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illnikko
a ja sobie nie wyobrażam napisać "kupywać"... a co do meritum to jak kupujesz w necie to przecież mierzysz jak przyślą, nie pasuje to wymieniasz czy odsyłasz, w czym proble,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuję przez internet
i bez mierzenia ;) co ci po mierzeniu jeśli masz źle dobrany rozmiar biustonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Jeżeli ma się trochę większy biust, to niestety kupowanie bielizny w sieciówkach odpada. W takich wypadach kupowanie w Internecie jest świetną alternatywą. Ja akurat najczęściej odwiedzam sklep gaia.com.pl gdzie znajduje duże biustonosze i to o ciekawych krojach. Niestety w tradycyjnych sklepach staniki o większych rozmiarach nie wyglądają tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Postanowiłam jakiś czas temu zrobić niespodziankę mężowi i kupiłam sobie sexy zestaw nocny ze strony www.bieliznaujoli.pl . No powiem, że zrobiłam furorę ;D Nigdy wcześniej nie kupowałam takich ubranek, ale akurat ten projekt mi się spodobał, taki zmysłowy, subtelny...no ładnie w tym wyglądam. Ale to już widok tylko dla mojego męża! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję głównie biustonosze z takich marek jak Alles, Triumph czy Marie Meili. Nie wiem czemu, ale mam słabość do biustonoszy i nie umiem kupić w np HM bo mi nie pasują. Wolę lepszej jakości. Te z Allesa np mają bardzo dokładną rozmiarówkę, cenię sobie ich biustonosze za to właśnie :) A kupuję albo w TK Maxx albo w internecie (jak w przypadku Allesa właśnie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę się do dyskusji z moim odkryciem roku czyli sklepem: e-import.pl. Można tam kupić praktycznie wszystko od spinki do włosów przez ubrania, buty, biżuterię kosmetyki po małą elektronikę czy sprzęt AGD. Wszystkie rzeczy są oryginalne, markowe i po cenie dwu-trzykrotnie niższej bo zamawiamy nie u sprzedawcy tylko właśnie u producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Polecam sklep brytyjski figleaves.com Mają mnóstwo marek, kilka razy w miesiącu robią atrakcyjne promocje i warto wtedy kupować Bezproblemowe zwroty Tak upolowałam ślicznego Simone Perele za niecałe 100 zł (normalnie Perele to ok. 500 zł) Lubię też Calvina Kleina Z polskich Konrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
W ostatnim miesiącu to dość dużo bielizny w sumie zamawiałam ;-) Jakoś byłam przy kasie wyjątkowo;P Powiem, że na stronie www.firmaana.pl mają sporo fajnych wzorów od dobrych marek. Bardzo dużo tu znalazłam zwłaszcza bielizny korygującej, która niestety mi się przydaje :PP Już nie mam idealnego ciała, więc trzeba sobie radzić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.noriko.pl (tu bielizna głownie + pończochy + rajstopy) lub tam gdzie mają wszystko amazon.de amazon.uk z polskich jeszcze czasem zalando ale dość długo idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja decyduje się na bieliznę firmy gorsenia, esotiq i ava. Fajne ceny na te produkty mają tutaj: www/elcanto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Polską bieliznę Nipplex -> sklep.nipplex.pl na stronie znajduje się instrukcja braffitingu i tabele rozmiarów, mają ciekawą bieliznę w dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najwięcej doświadczeń pozytywnych mam z Allesem (szczególnie staniki) . Ewentualnie Intimisimi albo Triumph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje ktoś w tej hurtownii www.anstel.pl ? zastanawiam sie nad zamówieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często kupuję na http://sneakr.pl mają fajne ceny i dużo rzeczy :) warto tam kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×