Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamiszka

Jakiej marki kupujecie bieliznę ?

Polecane posty

Gość mamiszka

Cześć Ja do tej pory kupowałam triumph bo ta marka ma porządna bieliznę - ale mi ise znudziła - moze sa jeszcze podobej jakości inne dobre marki ? Jakiej firmy wy kupujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgredowata
best bra ma racje-triumph jest do niczego i ma kiepska rozmiarowke ja najczesciej kupuje ruby pink i pour moi? bardzo fajne staniki-ceny zblizone do triumphowych, jakos o niebo lepsza, rozmiarowka tez sporo szersza (nosze 65DD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie triumph
ja mam kochane "polskie" 70C oraz S i kupuję w Atlanticu bo mają dobre jakościowo i tanie wyroby a dla nastolatki to ważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgggjg
KONRAD, AVA, KINGA i jeszcze kilka marek polskich. KONRAD - ulubiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thgyjhungvb
ja nosze z h&m, wiem ze nie jest to moj rozmiar wg tego kalkulatora ale podoba mi sie ich bielizna i jak sa przeceny to jest tania. jak przegladalam sklepy polecane na lobby to wg mnie ta bielizna jest brzydka, nie znalazlam nic ladnego i seksownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra23Wrocław.
luppoline, CORIN AXAMI MOMENTS Obssesion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do best bra
dziwne ja nosze 85 c albo d a w tym przeliczniku mi wyszlo 80 h szok jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgredowata
to nie jest dziwne-powiedzialabym, ze calkiem normalne-wiekszosc kobiet daje sie wciskac w za male w miskach staniki i za szerokie obwody w h&m maja sliczne wzornictwo, kiedys tez tam kupowalam, ale jak sobie porownam jaki efekt robi np pour moi? na moim niewielkim biuscie w porownaniu ze stanikim z h&m to wole zaplacic troche wiecej i miec cos naprawde rewelacyjnego a w atlanticu maja beznadziejne staniki-kompletnie to nie lezy, w ogole nie zbiera biustu-lepiej wygladam bez stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echrrrrrr
Panache :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echrrrrrr
i kupiony wg rad best_bra. Jestem bardzo zadowolona, nie mowiac juz o poprawie samooceny i wzroku mezczyzn ;) Ja kupilam model panache tango II, na poczatku musialam sie przyzwyczaic do nowego rozmiaru i fasonu,ale od razu widac bylo roznice w wygladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do best bra
no ale te staniki sa na mnie dobre czsem d jest nawet za duze bo odstaje.A H co to wogole za rozmiwar takich chyba nie produkuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Produkują. Normalna rozmiarówka to obwody od 60 i miski do K (i to brytyjskiego, gdzie ich K odpowiada naszemu R-S, tu porównanie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Biustonosz#Rozmiary) A tu można zobaczyć, jakie np. fajne i kolorowe staniki są do Twojej dyspozycji w poprawnym rozmiarze *tu akurat 75H bo więcej zdjęć dziewczyny dały): http://balkonetka.pl/katalog/size/34h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxi09
a to ma jakieś znaczenie? bo ja nigdy nie zwracałam na to uwagi... jeżeli nie kupuje firmowej bielizny jestem gorsza? beznadziejny temat... ale niektórzy muszą się popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczenie ma rozmiar i dopasowanie (zapraszam do linków z sygnaturki). Mogę nosić i bazarkowe, jak na bazarku będzie w ofercie 65F z wąskim fiszbinami i bez kilograma gąbki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małana
Ostatnio zauważyłam potęgujacy się szal na duże rozmiary biustonoszy zastanawiam się czym to może być powodowane ? wszędzie pisze się i mówi o tych modelach dla "biuściastych" a co z kobitkami o małych biustach ? nie dyskryminujmy ich i napiszmy o ładnych propozycja dla nich bo niestety Triumph to stara historii, klientki są teraz bardziej wymagające a Triumph stal się bazarową marką że tak to ostro nazwe ... Triumph jestem na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ładnych propozycjach na małe piersi pisze forum Lobby Małobiuściastych i można je obejrzeć na dziewczynach na blogu Balkonetka :) Ogólnie sprawdzające się marki to Pour Moi, bryt. LaSenza, Audelle, Discover Mademoiselle, polska Ewa Michalak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis polarny w tropikach
a ja uważam ,że triumph to szajs :) ja dostałam jakieś niemieckie biustonosze body coś tam i niebo lepsze od triumpha a za każdy nie dałam wiele może nawet połowę ceny triumfowego a o niebo lepiej :) nie jakiś ekstra markowy a porządny do tego przeciętna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przerzuciłam na LaSenza...ostatnio kupiłam takie czerwone szyfonowe majty z kokardkami i serduszkiem bizuteryjnym z tyłu :D fajną bieliznę maja...w Poznaniu w Browcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis polarny w tropikach
dalia ma na mniejsze biusty śliczne biustonosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie znam na tym, jaki stanik powinnam nosić, ale naprawdę mam niewielkie piersi, więc wystarczają mi Intimissimi i Palmers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
różnie kiedyś był triumph ale jednak do dupy jest ja mam dużo bielizny z jakiejś niemieckiej firmy bodyline czy cuć i są ekstra rzeczy głownie biustonosze takie wygodne i z cieniutkich materiałow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j21
victoria's secret (pomijajac kolekcje PINK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Od jakiegoś czasu kupuję staniki Donna i są całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przypasowała rozmiarówka sklepu koronka.pl, tam się jestem w stanie odnaleźć i nie wydać na stanik dwóch stów. swoją drogą, kiedy polskie sklepy nauczą się, ze rozmiarówka nie kończy się na miseczce D i nie startuje od 75? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze gada polać jej
biggi oraz linaise ,body line ;) kiedyś triumf ale ok 10 lat temu jak był jeszcze dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbiusciataa
A gdzie Corin ma staniki dla kobiet z dużym biustem? Bo ja widziałam ich biustonosze ledwie do miseczki H-I (dla mnie co najmniej o 4 za mało). A z Obsessive to jakiś żart, te szmatki nie są warte 1/3 tego co kosztują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój faworyt to na razie Panache (Masquerade i Cleo). Te, które mam, kupiłam za grosze, a jeszcze dużo mi się podoba :) Na większych biustach podoba mi się Curvy Kate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×