Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mysza_871

Kolczyki

Polecane posty

Ostatnio ześwirowałam na punkcie kolczyków -jedne kupuje, inne sama robię. Mnie się podobają, ale nie jestem obiektywna. Jeśli będziecie miały chwilkę, to zapraszam do oceny : 1) http://www.allegro.pl/item96018691_kolczyki_kwiatki_11kolorow_hit_wiosny_gratisy.html 2) http://www.allegro.pl/item96021690__romeo_i_julia_kolczyki_dla_wyjatkowej.html 3) http://www.allegro.pl/item95139983_promocja_kolczyki_krople_10_kolorow_gratisy_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggggggggggggggggg
drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana ..
Tylko te pierwsze mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jeśli spodobają Wam się któreś z tych kolczyków, to zapraszam na zakupy w siecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się wzór- kolczyki krople.. Niestety jak się doczytałam przezroczysty jasnoróżowy jest niedostęopny, a białego nie ma w ogóle:-( potrzebowałabym właśnie z białym przezroczystym lub nieprzezroczystym sopelkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety słabe
i dość niestarannie wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
Te kolczyki, bo są suuuuuuper!!! Właśnie zamówiłam krople i zastanawiam się nad tymi kwiatuszkami, bo są takie słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaalicjaaa proponuję zakupić krople w kolorze fioletowym, wyglądają podobnie do tych w kolorze różowym. Mnie osobiście najbardziej się podobają turkusowe. Zdjęcie wogóle nie oddaje, jakie są super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek79
Oglądałam tę ostatnia stronę i mam prośbę do jej właścicielki. Czy mogłabys mi powiedzieć, w jaki sposób robisz zdjęcia twojej biżuterii? szczególnie kolczyków bo one chyba wyszły najładniej. Za odpowiedź będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANEKO
To ja tez sie pochwale :) www.handmade.aneko.pl :) zapraszam na moja stronke, moze ktos cos dla siebie znajdzie :) wykonuje rowniez na specialne zamowienie ;) i bizu i bikini , naprawde tanio mam fiola na punkcie bizuterii handmade, ciagle robie cos dla siebie czy kogos z rodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta 0000
dziewczyny jak wy to robicie ? tez bym tak chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta 0000
jestem pelna podziwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANEKO
Dlugoby pisac "jak"... Potrzeba troche dobrej checi i umiejetnosci manualnych :) I na poczatek jakies zamowienie na polprodukty : bigle, druciki, zaciski, mineraly, koraliki i inne duperele :D Zalezy z czego chcemy wykonywac bizu. Bo mozna tez pobawic sie szklem lub materialami sztucznymi, ale to juz inna bajka ;) No i narzedzia : szczypce okragle, tnace, i do zaciskania Na poczatek trzeba wydac minimum 60-100zl (ja takich zamowien zrobilam juz ponad 30 i mam zapas koralikow itp. we wszelkich kolorach) Dla bardziej zaawansowanych przyda sie lutownica i mikropalnik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak ktos nie czuje sie na silach to zapraszam do mojej galeryjki :) Wkrotce dodam nowe wzory. Robi sie cieplo i mozna w reszcie odkryc troche ciala i przyozdobic je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta 0000
super!ja obecnie 4 rok siedze w domu i nie mam co robic a to co wy robicie jest super!mam takie zdolnosci ale pewnie nie umialabym tego zaczac!gratuluje wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjj
super sa!! hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhn tiss uhn tiss
slabe niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukuuuuu
Te kolczyki są boskie!!!!! Te różowe i te z kwiatuszkami!!! Cudo!!! Chyba skusze się na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie podobaja bardziej
te: http://www.fabrykamp.com/galeria.html zamawialam stad i mozna zamowic dokladnie takie jakie sie chce....mam juz kilka par i sa cudowne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×