Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JoasiaSweet

kupić portfel w wojasie?

Polecane posty

Gość JoasiaSweet

Widziałam fajne portfele w wojasie. Co myślicie o ich produktach poza butami? Warto zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest rzeczywiście fajny to jak najbardziej ,ale jeśli tylko drogi to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam portfel skórzane z zeskory.com marki Betlewski i naprawdę jest bardzo porządnie wykonany, możesz zerknąć jeśli masz ochotę, ja jestem zadowolona. Mają sporo modeli, ja nie mogłam się zdecydować prawie wszystkie mi się podobały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuj! Ja mam portfel wojasa i służy mi już drugi rok. Bardzo porządny, dobrze wykonany. Suwak działa jak po maśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek98
fakt faktem- nie bedzie to tani zakup. ale na pewno solidny i na lata. moim zdaniem to duzo mądrzejsze niż kupowanie portfeli czy torebek w tanich sieciówkach. wojas słynie z dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to już kwestia tego czy dany portfel Ci się podoba oraz jaki budżet posiadasz na jego zakup, poszukałbym również winnych dobrych sklepach internetowych. www.KoszuleVictorio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzataax
myślę, że nie będziesz żałować. Ja dostałam portfel z wojasa na gwiazdkę kilka lat temu, służy mi do dziś i póki co nie zapowiada się żebym miała go zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×