Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blackcurrant111

Męski sweter w romby - podoba się wam?

Polecane posty

Gość te pierwszeeeeeeeeeeeeee
to w uk mozna kupic za pare funtów.Sa to podróbki i kosztują góra 25 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze i dla was ok ale dla
mnie wiocha ...sorki ale nie łapie tej mody ...laata temu takie dziergacze na wsi sie nosiło i wszyscy łacha darli z tego a teraz koorwa wielka mi moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajkaa
hmm... mysle ze niepotrzebnie sie spalasz... wiadome jest ze w modzie co jakis czas pewne trendy powracaja w tym samym lub lekko zmodyfikowanym stylu... wiec to ze te dziergacze modne tez byly iles lat temu to nic nie znaczy.. Ty nie lapiesz tej mody... a ja lat na lokciach... ale jakos problemu z tego nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysa26
ja pierdziele!!!nie dziwota,że tyle gejów chodzi po świecie skoro żony same robią swoich chłopów na geje!!!co to ma być!!ten ostatni sweter to jakaś porażka!!!jakbym Czery Mary Goka ogladała,same szmaty i gówno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oi! to the world
W sumie mało elegancki ten sweter.. Nie jest jakiś "pedalski" może ale taki "modny", co drugi sklep ma teraz takie. Lepiej kupić jakiś jednolity sweterek w serek, w fajnym kolorze np czerwony, niebieski, z małym znaczkiem na piersi i do tego koszula z guziczkami przy kolnierzy, np w drobną krate i jest elegancko, niezależnie od mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaczka744
Mój mąż takie nosi, moim zdanie wygląda to bardzo elegancko. No ale są gusta i guściki, nie ma co dyskutować. Niedawno trafiłam na sklep internetowy https://kubenz.pl/swetry.html i podobają mi się ich swetry, chyba sprawię mężowi na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnvbv
Poszukiwania modnych ubrań nie zawsze są łatwe. Aby sprostać temu zadaniu, warto rozejrzeć się w miejscach takich, jak Ralph Lauren sklep www. Jest to dobry wybór. http://elegan.pl/pl/c/Ralph-Lauren/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×