Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Opalanie się w stringach i biały ślad na pupie

Polecane posty

Gość gość

Chłopaki opalanie się publicznie w stringach i czy nosicie stringi na basen czy do aquaparku. lubicie ten biały ślad który zostaje po opalaniu w stringach nie wstydzicie się go pokazywać w szatni na basenie czy pod prysznicem .ile miejlicie lat jak zaczęliście nosić stringi. Teraz o mnie mam 25 lat stringi zacząłem nosić jak byłem w 6 kl podstawówki pierwszymi stringami były damskie stringi z brawo gerls które nosiłem jak często się dało oczywiście prałem je ręcznie nosiłem do szkoły i nawet jak miałem wf bardzo spodobały mi się stringi i chciałem nosić tylko taką bieliznę a że nie miałem pojęcia że istnieją stringi męskie więc postanowiłem na każdy dzień tygodnia kupić stringi damskie żebym mógł nosić stringi cały czas . Pani w sklepie dziwnie patrzyła na mnie gdy poprosiłam o stringi które będą pasowały na mnie ale pokazała mi odpowienie rozmiary i kupiłem 6 par . Niektóre były bardziej zabudowany a niektóre składały się z samych cieniutkich gumeczek a niektóre miały z tyłu tylko trójkącik. Tak się zaczęło nosiłem je codziennie bez względu na to czy była to szkoły czy wf czy na wycieczkę czy basen czy na podwórko bawić się z kumplami .jak byłem starszy zacząłem kupować męskie stringi ale w damskich nadal chodziłem .zacząłem chodzić na basen w stringach w wieku 16lat na początku ludzie patrzyli na mnie później olewali mnie . Też w tym wieku może trochę wcześniej 14-15 lat zacząłem też opalać się bez skrępowania przy ludziach w stringach wtedy zauważyłem ten piękny nieopalony trójkącik na mojej pupie bo wtedy mocno mnie przypiekało słońce i uznałem że jest bardzo ładny i chcę go mieć cały czas.od tamtej pory uwielbiam ten ślad i mam taki cały czas .teraz mam 25 noszę stringi codziennie i wszędzie .bez skrępowania opalam się w stringach gdziekolwiek w zimie o ślad dbam na solarium a latem na plaży nad jeziorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×