Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylemacikowska

oprawki do okularow jakie modne?

Polecane posty

Gość dylemacikowska

od wielu lat nosze małe i cienkie okulary, oprawka jest naokoło.Teraz jednak wydaje mi sie ze bardziej twarzowe dodające charakteru sa te które mają obwódkę na górze a nie posiadają na dole. Co wy na to?rozumiem ze są tez modne grubsze masywne okulary ale te odrzucam.Co myslicie o moim wyborze tyc które mają oprawke tylko na górze i w miare cienką lub normalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer
to zalezy ktore pasuja do Ciebie i do Twojej twarzy :) a co do przeciwslonecznych to na wiosna/lato 2008 duze i z kolorowymi oprawkami ;)) czerwienie granaty zolcie ;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałąś o sylikonowych? prawei ich nie widać...Ale z tego co wiem sa o wiele droższe. Ja kupowałam rok temu okulary i mam oprawki tylko u góry i po bokach (to co nachodzi na uszy) rok temu była modna czerwień....A teraz? Najlepiej iśc do optyka i po przymieżać kilka modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfhkfh
zamawiałam oklury kilka dni temu wziełam takiej jak piszesz, małe delikatne i czerwone oprawki tylko na ghórze... mi pasują. A powiedzcie mi - u optyka Pani mi powiedziała że wyglądam na odważną kobietę i nie dziwi się mojemu wyborowi?? to do tego trzeba być tak odwaznym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuuu
no trzeba bo ta czerwień do wszyskich ciuchów nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dziwie przkonaiu ludzi ze kolor czerwony zalicza sie do odwaznych. Dla mnie odważnym kolorem jest odblaskowy pomarańcz. A czerwien jest arczej twarzowym kolorem. Moje oprawki są jakby podwójne =skłądaja sie jakby z dwóch precików (nie wiem jak to nazawać) jeden jest czerwony a drugi czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietankowa.
Przy oprawkach nie powinno sie kierowac moda, bo mozna zrobic sobie krzywde...Kup takie oprawki, w ktorych bedziesz dobrze wygladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfhkfh
wiesz ja lubię czerwień i faktycznie lubię czasem odwazne połączenia kolorystyczne (np czerwień i dosyć ciemna intensywna zieleń) ale tylko na jakieś wyjścia... na codzień preferuje właśnie czerwień, czerń, biel, siwy, trochę fioletu, intensywna zieleń, turkus... a ostatnio poddałam się modzie i marzy mi się intensywnie żółta wiosenna spódnica, może rozkloszowana?? Ogólnie lubię intensywne kolory bo taki mam typ urody... A okulary jakby mi miały nei pasowac kolorystycznie (pewnei Was niektóre te połączenia gryzą, mnei niekoniecznie) to mam drugie na zmainę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
a ja się pytam, czy takie grubsze czarne wyraziste oprawki się jeszcze nosi? bo mam zamiar kupić niedługo a moje szkła będą dość grubę i chce takie właśnie masywniejsze zeby nie było widac,że szkła sa jak denka od butelek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemacikowska
dziękuję wam za odpowiedzi. Co do koloru to raczej stalowy bądz grafit.Nie chce kombinowac i potem co rok zmieniac- to za drogi iteres. Dlatego chcę cos co doda mi charakteru ostrosci a moze powagi i stabilizacji? Dlatego pomyslałam o takich które mają oprawki na górze stalowe, grafitowe. Absolutnie odpadają zielenie fiolety czerwienie czarny. Nie wiem jakie to są żyłkowe okulary. Napewno chcę by na dole nie było prawek.jedne mam i one pomniejszają moje wklęsłe oczy ,dlatego najlepsze dla mnie jakies prosokątne a nie okrągl;e i grafitowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednamalowidzaca
to może któraś z Was poradzi mi jak najlepiej czyścić szkła z anyrefleksami? Założyłam topik na ten temat ale bez odzewu:( Wkurza mnie to że niczym nie moge wyczyścić szkieł tak do końca. Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to są te
okulary z antyrefleksem? czym się różnią od zwykkych? naprawdę nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okulary z antyrefleksem dają to, że bardziej Ci się skupia światło i jest lepsza widoczność, dodatkowo światło się nie odbija to jest pomocne np. u fotografa, możesz robić zdjęcia w okularach bo Ci się nie odbije flesz :) ja u optyka dostałam taką cudowną ściereczkę którą cały czas czyszczę swoje okulary [też mam z antyrefleksem] bez detergentów, samą suchą ściereczką przejadę i są na błysk żadnego rozmazania :) popytajcie u siebie w optykach napewno coś takiego mają:) teraz co do tematu... dylemacikowska, musisz poprzymierzać u optyka różne rodzaje, wiadomo teraz modne albo wielkie oprawy albo grube czarne, ale ja np. poszłam z nastawieniem że chce tylko górną oprawkę, a wyszłam z normalnymi cienkimi czarnymi kształtu prostokąta, z jakimiś tam pierdzielnikami czerwonymi na rogach i trochę na rączkach... z prostego powodu - w takich mi było najbardziej do twarzy :) wiadomo - chcieć to jedna sprawa, ale trzeba mieć też trochę samokrytyki co do wyglądu i nie podążać ślepo za modą :) kto wie, czy innym nie spodobają się tak Twoje oprawki, że np. zupełnie przypadkiem zmienisz modę przynajmniej w swoim otoczeniu ;) i wszyscy nie zaczną wymieniać swoich na podobne do Twoich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okulary z antyrefleksem dają to, że bardziej Ci się skupia światło i jest lepsza widoczność, dodatkowo światło się nie odbija to jest pomocne np. u fotografa, możesz robić zdjęcia w okularach bo Ci się nie odbije flesz :) ja u optyka dostałam taką cudowną ściereczkę którą cały czas czyszczę swoje okulary [też mam z antyrefleksem] bez detergentów, samą suchą ściereczką przejadę i są na błysk żadnego rozmazania :) popytajcie u siebie w optykach napewno coś takiego mają:) teraz co do tematu... dylemacikowska, musisz poprzymierzać u optyka różne rodzaje, wiadomo teraz modne albo wielkie oprawy albo grube czarne, ale ja np. poszłam z nastawieniem że chce tylko górną oprawkę, a wyszłam z normalnymi cienkimi czarnymi kształtu prostokąta, z jakimiś tam pierdzielnikami czerwonymi na rogach i trochę na rączkach... z prostego powodu - w takich mi było najbardziej do twarzy :) wiadomo - chcieć to jedna sprawa, ale trzeba mieć też trochę samokrytyki co do wyglądu i nie podążać ślepo za modą :) kto wie, czy innym nie spodobają się tak Twoje oprawki, że np. zupełnie przypadkiem zmienisz modę przynajmniej w swoim otoczeniu ;) i wszyscy nie zaczną wymieniać swoich na podobne do Twoich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to taka
'zielonkawa' powłoczka na szkłach, pomaga przy pracy z komputerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje też są z antyrefleksem, nawet mam tą szmatkę a i tak do czyscić nie mogę. Jedyna rada to pod strumień ciepłej wody. Woda faktycznie je czysci. Moze ktoś ma iny sposób? chętnie poznam...Te szmatki śa do niczego! I tak są smugi...Kiedys naawet myslałamze szmatka jest brydna albo ukurzona wiec uprałam ją ale to nic nie dało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooooo
sa rózne sciereczki do okularów wiskozowe albo z mikrofibry.Polecam te ostatnie,gwarantuje ze smugi znikna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie to zależy od rodzaju ściereczki, moja czyści bardzo dobrze i nie zostawia smug, ale nie wiem z czego jest niestety, dali mi ją gratis z okularami z logiem firmowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniell85
Ja swoje szkiełka antyrefleksyjne dodatkowo pucuje takim płynem w spraju do tych właśnie szkiełek plus ta mięka szmatka zajebisty efekt polecam pozderki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
ja myję okulary wodą z mydłem, jak wyschną przecieram ściereczką i są superczyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy dobiorze okularow
nie patrzy sie na mode tylko na to w jakich bedziesz dobrze wygladać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana okulary powinnaś dobrać sobie takie, w których będzie Ci po prostu dobrze a nie takie, które są modne czy Ci się podobają oprawki. Może się też zdarzyć oczywiście tak, że te które Ci się podobają będą Ci pasować, więc najlepiej udaj się do optyka i przymierz jakieś oprawki :) A nie myślałaś w ogóle o szkłach kontaktowych? moim zdaniem sa wygodniejsze :) Sama noszę szkła (bardzo duży wybór szkieł mają na szkla.com) chociaż okulary też posiadam i czasem zakładam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okulary powinny bardzo pasowac do stylu osoby. jezeli jestesmy szalone na codzien wybierzmy kocie, jezeli wolimy wygladac elegancko wybierzmy z plastikowymi oprawkami. ja osobiscie nie polecam tych metalowych, one wygladaja bardzo lata 90te. A dla mnie to nie jest okres elegancji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamawiałam niedawno w fielmannie takie okulary o jakich piszesz. małe delikatne i czerwone oprawki tylko na górze. Fajnie wyglądają :) ale oczywiście wszystko zależy od kształtu twarzy. myślę, że nie warto kierować się tylko i wyłącznie modą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammmelianka
Zgadzam sie z katrem. Sama wybierałam dla siebie tam oprawki. Myslalam ze bedzie mi dobrze w grubych i czarnych ale jak sie okazało idealnie do mojej urody pasują również czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kujonki są już nudne. Wszyscy teraz w nich chodzą, a naprawdę niewiele osób wygląda w nich dobrze. Najlepiej przyjść do do sklepu optycznego i poprzymierzać różne modele. Do różnych twarzy pasują różne oprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjjetank
Zagdzam sie co do optyka Kaczorowski. I to jest własnie idealny salon jesli chodzi o wybór sprawdzonych i naprawde godnych polecenia okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w tym salonie optycznym kupie dokładnie to wszystko co jest potrzebne np. oprawki, szkła, szkła kontaktowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×