Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JaOnazla

Pofarbowalam wlosy i wyszly.........POMMOCY!

Polecane posty

Gość JaOnazla

Wczoraj i wyszly mi Siwe zamiast BLOND! Jak sie pozbyc teraz siwych wlosow? nie wiem czy One dopiero dochodza do siebie po kilku zmyciach ale blagam pomuszcie mi. Moj chlpak az poszedl po druga farbe po Jasny Blond! Boje sie ze gorsze wyjda CO MAM ROBIC ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
hej :) Jestem ekspertem w farbowaniu blondów chyba :P A wiec, skoro wyszły ci siwe, to napewno nie zmyja sie na blond- po prostu za długo trzymałaś kolor, albo za mocny rozjaśniacz. jaka to w ogole była farba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie farbuj ich drugi raz i to od razu. Kup sobie plukanke. Po niej powinny ci sie zrobic popielate, cos w rodzaju golebiego koloru. Mnie sie ten kolor bardzo podobal. Mialam podobna sytuacje tylko ze mnie wtedy wyszly zolte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
ale ona nie chce miec siwych, dlatego nie kupuj płukanki skoro masz juz siwe!!! Kup lepier farbe średni blond, bęzowy blond, złoty blond - cos z tych ciepłych odcieni. Nałóż na włosy ale dosłownie na 10 min! i spłucz - powinny nabrać ciepłego odcienia. I oczywiście po tym zabiegu, nie farbuj już, dbaj o nie, mnostwo odzywki i w ogole jedwabiu do włosów, zeby ci nie wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
No mam nowa farbe podobna do tamtej.. ( 01 LIGHTEST NATURAL BLOND) SIE NAZYWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
całe szczescie, ze uzyłas dobrej farby!!! No to teraz idz po ten ciepły odcień blondu - tylko nie za jasny, bo pamiętaj, że taki nie wyjdzie na tych siwych. Połóż ta farbe na krotki czas - obserwuj włosy i zmywaj, powinien ci wyjsc ciepły blond - tylko potem odzywiaj te wlosy! A co zrobiłas, że wyszły Ci siwe, za długo trzymałaś? Czy miałaś już farbowane? Albo może swoje blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
01 LIGHTEST NATURAL BLOND - jest za jasny! na siwych to żadnej różnicy nie będzie, a tylko sobie włosy jeszcze bardziej zniszczysz, wez ciemniejszy odcien - on i tak ci sie spłucze na jasniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
Trzymalam bardzo dobrze wlosy tyle i bylo trzeba. Byc moze perwszy raz w zyciu uzylam tej nowej farby bo wyszla niedawno. A po drugie mialam juz swoj Blond na Glowie tylko chcialam sie pozbyc odrostow bo mialam na pol glowy. I trzasnelam na cala glowe. I tu wyszla taka niespodzianka. Mama ta farbe moze zrobie Ci zdjecie jej i pokaze czy mam Nia farbowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
no pewnie zrob zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
Mam jeszcze plukanke ale nie wiem czy Ona pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
a trzymalas najpierw na odrostach a potem na cale wlosy przeciagnelas? Czy od razu na calosc walnelas ta farbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
a płukanka jaka? ta fioletowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
Od razu walnelam na cala glowe. Tak ta fioletowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz sobie jeszcze bardziej zniszczyc wlosy to farbuj jeszcze raz. To zajebiscie wyniszcza wlosy. Ja zafarbowalam drugi raz po kilku mieiacach i lamia mi sie po 3 razy na jednym wlosie i wygladaja doslownie jak siano. Masakra. A po plukance bedziesz miec kolor szary. cos a'la arktyczne srebro.Zobacz sobie jaki to kolor moze ci przypadnie do gustu. Ale wybor nalezy do ciebie. Wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
po pierwsze: jak miałaś odrosty to najpierw farbe kładzie sie na odrosty, a potem przeciąga się na całość - to tak na przyszłość teraz skoro połozyłaś na calosc to strasznie dostalo sie koncowka wposow i pewnie masz je jasniejsze niz na gorze co do płukanki: ta fioletowa niweluje żółty odcień i robi popielaty blond - a przeciez tego nie chcesz, dlatego nie używaj jej bo bedziesz miala jeszcze bardzie siwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
Tak wiem ze zle zrobilam Moja wina i mam teraz zawsze najpierw nakladalam na odrosty ale nie mam pojecia co we mnie wstapilo i od razu na calosc nalozylam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
a włosy masz jasniejsze niz ta farba - ta farba sama w sobie jest mega jasna, dlatego różnicy nie bedzie, szkoda włosów... Zaufaj mi i kup ciemniejszy odcień - położony na siwe włoski, nawet jak wyjdzie ci troszke za ciemny to i tak ci sie wypłucze na jasniejszy i to szybko. Tylko pamiętaj jak juz polozysz ten ciemniejszyz odcien to nie na zadbne 40 min tylko gora 20 min! musisz obserwowac włosy jak ci zmienia się odcień - wtedy zmywasz (to moze byc 10, 15 lub 20 min) nie moge ci dokładnie powiedziec bo nie widze jakie masz wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
no właśnie - az tak Ci sie nie podoba ten odcien? mega ładne to zdjecie co pokazalas! Poczekaj z jeden dzien zobacz jak sie bedziesz czula, moze zniknie ci po myciu, tylko nie stosuj tej plukanki bo to poglebi golebi kolor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
Kurde... a po kilku zmyciach nie zmienia sie ??? Ja naprawde w takich wlosach nie wyjde do Ludzi a Moj najrzeczony jest juz w pracy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
dobrze plukanki nie bede uzywac. Wiesz ja zawsze bylam jasna blondynka nie biala jak snieg tylko Blondzik zwykly taki jak na farbie i strasznie nie przyzwyczajona jestem do tego Moj do mnie mowi SIWIK w zartach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
Wiesz, ja tez swojego czasu eksperymentowalam z blondami i to u fryzjera. Nigdy nie podobał mi sie odcien jaki mialam od razu po farbowaniu, dopiero gdzies po tygodniu po myciu codziennym, kolor fajnie sie wyrownywal i bylo super. Najbardziej po prostu martwi mnie to ze polozylas ta farbe na cale wlosy - wiec koncowka niezle si edostalo, szkoda by bylo gdybys je niszczyla jeszcze bardziej! Poczekaj! A jak nic sie nie zmieni to wtedy kup ta ciemniejsza farbe. Jeszcze jedna rzecz moze Ci pomoc - w Rossmanie i w Naturze są takie szampony koloryzujące w saszetkach - ja kiedys kupowalam blond taki ciepły odcień - sprobuj tego to chociaz nie zniszczycsz włosów, a moze Tobie chwyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Branek
Daj zdj Twoich włosków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
No teraz to nie mam wyboru.. dobrze nie bede farbowac.. bo gorsze wyjda.. Moja wina fakt.. i mam za to po dupie.. Najgorsze jest to ze w Sobote do Polski lece i chcialabym wyglada jak czlowiek chyba musze Je ciagle myc w takim razie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
a swoim facetem sie nei przejmuj, moj maz tez sie ze mnei nabijal jak wychodzilam od fryzjera i mi sie cos nie podobalo ;) Ale pamietaj, że kocha cie nie ze wzgledu na to jak wygladasz :) wiec glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
Branek nie chce pokazywac mojej twarzy na tym forum.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
No tak nafajniejsze jest to ze sie smial az go wygonilam po Frabe az do miasta i to zrobil hahaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
no widzisz czego facet nie zrobi dla kobiety ktora kocha :) JaOnazla: ta farbe co ci kupil zachowaj na kiedys, jak bedziesz miala odrosty, a teraz faktycznie nie farbuj poczekaj, szkoda włosków, w oostateczności kup ta ciemniejsza farbe ale to po jak zniesc nie bedziesz mogla, zreszta ja tam mowie ci bedzie dobrze zobaczysz za tydzien, dwa, niektore kobietki marza o takim golebim kolorze wiec glowka do gory i udanego pobytu w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Branek
Mi też się podoba ten kolor :) My nigdy na początku nie jestesmy zadowolone,ale po jakimś czasie jest już dobrze :-] IO twierdzimy ... ,,o jednak dobrze nam tak " Więc głowa do góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×