Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowacałkiemnowa

Pomocy szukam taśmy

Polecane posty

Gość nowacałkiemnowa

Witajcie dziewczyny! Jestem tu nowa i od razu szukam pomocy. Szukam takiej taśmy, którą się przylepia do sukienki bez ramiączek, żeby się nie zsuwała. Słyszałam, że jest coś takiego, ale nie wiem jak to się nazywa i gdzie tego szukać. Z góry dziękuje za wszelką pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowacałkiemnowa
Dzięki za odpowiedź. Nie do końca, bo w pasmanterii mi właśnie Pani silikon pokazała, a mi chodzi o taką taśmę jak taśma klejąca, tylko do ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka idiotka
Chyba wiem o co ci chodzi :) Jest taka taśma, wygląda jak klejąca i faktycznie dobrze się trzyma. Ja kiedyś kupiłam na allegro. Nazywa się chyba taśma transparentna do bielizny. Jakiejś francuskiej marki, ale nie pamiętam. Wpisz w google, może coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noawacałkiemnowa
Wielkie dzięki! Dokadnie tego szukałam, już zamówiłam, podobno w poniedziałek mam już mieć. Jesteście kochane dziewczymy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zaslubiona
Też miałam tą taśmę na swoim ślubie. Muszę przyznać, że bardzo dobrze trzymała. Cena taka średnia, ale wolę to niż żeby mi cycki wypadły ( szczególnie przy ołtarzu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadaczka tego cudu
też mam i jestem zadowolona z tego wynalazku. Kupiłam jakiś czas temu na alegro. Noszę ją na codzień do biura, bo lubię kopartowe bluzki i często mi się odchylały na dekolcie. Teraz mam spokój, przylepię sobie po kawałeczku i cały dzień wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowacałkiemnowa
Dostałamjuż tą taśme i nawet przetestowałam. Jestem mile zaskoczona. Naprawdę jest superaśna i dobrze trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dokładnie gdzie można taką szukać, ale ostatnio jak kupiłam sukienkę to dostałam ją razem z nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedyś siostrunia moja przyciągnęła zza granicy taką taśmę przylepkę i pamiętam, że całe moje weselisko przetrzymała, a przy tym nic nie podrażniała. Pewnie też jakość zależy od producenta, akurat mi trafiła się jakaś dobra marka, ale już nie pamiętam jaka to była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufkaka
Fajnie, że jest to forum, przynajmniej dowiedziałam się o czymś, o czym nie miałam pojęcia, a co mi się może bardzo przydać w przyszłym miesiącu. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szminka w wielkim mieście
Zainteresowała mnie ta taśma. Mam tylko obawy czy latem się też sprawdzi przy wysokich temperaturach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooska sylvi
Sprawdzi się, dla mnie 100 % skuteczności. Dała radę całą noc, także mogę dać pozytywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz tutaj www.tasmy24.pl/ sa mocne i dobre jakościowo, na pewno cos wybierzesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu o czym ty piszesz? tu nie chodzi o zwykłe taśmy klejące ale o taśmę specjalną do ciała i ubrań. Pomyliłeś temat - tu się nie reklamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bard43
I tak najlepsze tego typu taśmy można kupić na http://www.pakart.com.pl/ Takich co w pierwszym poście pewnie nie ma, ale to a propos taśm z ostatniego postu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jeden sklep, w którym zamawiam wszelkiego rodzaju taśmy: http://www.tasmy24.pl/ jest szeroki wybór, taśmy praktycznie na każdą okazję. Do tego są szczegółowe opisy, więc bez problemu można dopasować taśmę do zapotrzebowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na tej stronie to producent różnych taś, może ma też coś takiego co Cię interesuje? http://starkband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w www.totalmarket.pl coś znajdziesz. Maja chyba wszystkie możliwe rodzaje taśm. Warto zerknąć na ich oferte, a może akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariamikus
Może jeszcze ktoś będzie potrzebować, to zostawiam link do sklepu http://www.pakart.com.pl/ najprostsze rozwiązania są najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIAMIKUS
W sytuacjach awaryjnych warto mieć pod ręką sprawdzony produkt :P ja sposobem ‘na taśmę’ już nie raz ratowałam sobie życie ;) zapas taśmy mam z Pakartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką taśmę posiada też firma www.ebras.pl mają właśnie wiele takich gadżetów poza super bielizną, w tym np. paski do stanika które uwielbiam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałamjuż tą taśme i nawet przetestowałam. Jestem mile zaskoczona. Naprawdę jest superaśna i dobrze trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.ebras.pl , też moim zdaniem to świetne miejsce na żeńskie zakupy ;) Warto często do nich zaglądać, bo miewają rozmaite promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam u www.tasmy24.pl. W takiej cenie nie spotkałam się z tak dobrej jakości produktem. Wysyłka zawsze szybko i na czas. Produkty solidne i mocne, spełniające w 100% swoją rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godną polecenia firmą jest www.homedirect24h.com. Prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową produktów. Produkty solidne, szybka realizacja zamówienia, bezpiecznie opakowane i dostarczone. Cenowo też jest konkurencyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie taśm klejących to powinniście zajrzeć na stronę www.totalmarket.pl Firma ta oferuje wiele rodzajów taśm klejących w bardzo dobrych cenach. Każdy powinien tam znaleźć odpowiednia taśmę, której poszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora

Ja jestem zachwycona jakością produktu zakupionego u www.bernas.pl. Mają szeroką ofertę taśm samoprzylepnych jednostronnie klejących i specjalistycznych.  Solidni, rzetelni i niedrodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×