Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomysł na prezent na święta na gwiazdkę

Polecane posty

Gość gość

Znalazłem w necie taki pomysł na prezent na gwiazdkę albo w ogóle ;p dla dziewczyny - bluza z nadrukiem, bo podobno takie blogerskie bluzy z napisami róznymi są teraz bardzo modne i koleżanka dała mi link do sklepu SHOCK share&block http://shock.com.pl/pl/c/Bluzy-hipster-z-nadrukami-napisami/62 podobno ona tam kupiła i jest spoko tylko pytanie czy to dobry pomysł na prezent? Dziewczyna się ucieszy? Mi się tam podoba bluza z napisem Piękna, mądra a do tego jeszcze skromna ale inne też są fajne- co myślicie (pytanie do dziewczyn) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dziewczyny , mamy albo żony najlepsza będzie torebka :) nie od dziś wiadomo że kobiety uwiebliają torebki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz taką możliwość, zabierz ją na zakupy do Londynu. Nocleg w atrakcyjnych cenach znajdziecie na www.edom.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompomnik
jak nie macie pomyslu na prezent dla dziewczyny to kwiaty zawsze sa dobrym rozwiazaniem :) od rosebelle mozna dostac kwiaty stabilizowane, a wiec naturalne, ktore beda sie trzymac dwa lata. jak dla mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia1234
Fajne bluzy blogerskie masz tutaj : www.saltykarrot.tictail.com wyglądają super i są porządnie wykonane, wiem bo mam jedną i teraz czekam na drugą. Jest darmowa przesyłka to sobie zrobiłam wcześniejszy prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ovemb
zgadzam się z pomponikiem! Zwłaszcza, że teraz zaczyna się sezon na kupowanie Gwiazdy Betlejemskie (Poinsecje)-one są prześliczne! No i zawsze może to być super prezent albo dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welenka999
W takim razie ja również podsunę coś od siebie. Na stronie: http://okazje.co/ - znajdziecie okazje do przeróżnych sklepów internetowych. Jest tam masa kodów rabatowych, z których już kilka razy skorzystałam zamawiając prezenty dla rodzinki. Wolę już kupić wcześniej i mieć spokój niż zamawiać potem w panice dzień przed świętami czy uda mi się coś zamówić czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
decoupage - boze narodzenie to idealna okazja na dawanie wlasnorecznych prezentow, ktore sa od serca. Duzo rzeczy mozna znalezc w http://www.swiatmargo.pl/ a inspiracji wystarczy poszukac na blogach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam tanie zakupy prezentów w sieci ;) Polecam takie rozwiązanie żeby nie biegać ciągle po galeriach i żeby nie przepłacić. Najlepiej w internecie kupić na allinside.pl. Szeroki wybór z różnych dziedzin od biżuterii po elektronikę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misoczka
Ja tez korzystam z allinside.pl i faktycznie jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Po pierwsze jest tanio, po drugie wszystko w jednym miejscu, a po drugie jakość jest dobra, a jak za tak niskie pieniądze to wręcz rewelacyjna. Kupuję głównie elektronikę dla siebie i na prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie liczy się prezent, ale to ile emocji w nas wywoła. Czytałam kiedyś o ciekawym pomyśle w pewnej książce. Chłopak umówił się z dziewczyną w jakimś miejscu. Zanim się z nią spotkał, kupił 12 róż. Prosił przypadkowych przechodniów, aby wręczyli jej róże. Opisywał gdzie czeka kobieta i jak wygląda. Przedostatnią różę dało jej małe dziecko, a ostatnią wręczył jej on sam. Myślę, że jest to genialny pomysł i pokazuje, że chłopak jest odważny, kreatywny, a kobieta zapamięta to na pewno do końca życia. Jeszcze jedno. Aby autor książki z której pochodzi ten przykład nie posądził mnie o to, że powiedziałem o tym pomyśle podaje jej tytuł : Sztuka Obdarowywania Kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko byle nie torebka, skarpetki, bielizna, czekoladki, czyli potwierdzenie że jesteś nudną przewidywalną osobą bez fantazji. Ciekawe pomysły są w publikacji Sztuka Obdarowywania Mężczyzn i Kobiet. W empiku za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku swojej siostrze już kupiłam prezent sukienkę z kolekcji sugarfree będzie miała na bal sylwestrowy na który się wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym skakała ze szczęścia, gdybym dostała jakieś piękne szpileczki:) Dlatego w ramach poszukiwania prezentu dla siostry, przetrząsałam stronę Eobuwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczelam robic zakupy przez internet za granica dzieki http://www.send-2.pl/ Jakos rzeczy jest lepsza a do tego wychodzi to po prostu taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam spory problem żeby coś wybrać na gwiazdkę w tym roku i po prostu postawiłam na ubrania. Najbardziej z tego podoba mi się chyba sukienka bershka, którą znalazłam na Domodi.pl: http://domodi.pl/marki_bershka/odziez/odziez-damska/sukienki . Brat dostanie bluzę z 4F, a moja mama elegancki żakiet, więc mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allinside.pl jest na prawdę strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o prezenty. Mogę szczerze polecić ;) bardzo dużo fajnych produktów a grosze (sukienki, szpilki, kosmetyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty musisz wiedzieć co lubi dziewczyna ;P Moja siostra jest wielbicielką muzyki słucha jej non stop i niestety popsuły jej się słuchawki :( Długo się nie zastanwiałam zaczęłam buszować na allego i znalazłam w http://lombard66.pl super nowe słuchawki Sennheiser kupiłam i mogłąm je bez problemu odebrać w Lesznie po atrakcyjnej cenie :) Trzeba patrzeć na upodobania i to czy się prezent przyda (będzie noszony, używany itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jesli ktoś chce zrobić komuś troche wiekszy prezent, to atrakcyjnym pomyslem jest ekspres do kawy. WIekszosc osób zapewne się z takiego cuda ucieszy :) Ja w tym roku zamawiałąm na http://flintespresso.eu/ dla rodziców, bo wiem,że im się marzył od zawsze i chciałam to małe marzenie spełnić. Mam nadzieje,ze bedą zadowoleni! W sumie juz jutro sie przekonam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam w tamtym roku na gwiazdkę od mojego narzeczonego cudowne drewniane pudełko ze sklepu www.swiatmargo.pl. tam mają duży wybór takich wyjątkowych przedmiotów, robionych metodą decoupage, które idealnie nadają się na prezent na święta. Mówię Ci, koniecznie tam zajrzyj. Moim zdaniem cokolwiek stamtąd wybierzesz, Twoja dziewczyna będzie zachwycona. Tam po prostu mają rzeczy jedyne w swoim rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak skusisz się na biżuterię to polecam www.selana.pl Bardzo ładna biżuteria w przystępnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze przydadza sie dobre okulary przeciwsloneczne, beda juz na zas :) Tym bardziej, ze mozna promocyjnie kupic fajne modele w dobrych cenach, zobaczcie chocby na www.galeriawidzenia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more64
A co polecisz sklep z spersonalizowanym prezentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×