Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia112

Rajstopy a zima

Polecane posty

Gość kasia112

Ubieracie rajstopy pod spodnie w taką pogode? Jeśli tak to jakie? A może chodzicie w spódnicach? Pytam bo jestem strasznym zmarzluchem. Byłam dzisiaj w sklepie i nie założyłam rajstop, myślałam że zamarzne na kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w co ty ubierasz te rajstopy i po co? Zimno im czy gołe się czują i wstydzą? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Pod spodnie nigdy nie ubieram, ale ostatnio przekonałam się do rajstop. Noszę je z sukienką. Na tą porę roku czarne kryjące. Czasem na zmianę zakładam spódniczkę czarną i do tego bluzkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,nosze zawsze, takie 100 den z mikrofibry np:) Mozesz tez kupic o wiele grubsze, sa nawet 200 , 300 den.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia60
Zawsze jak robi się zimno to zakładam rajstopy pod spodnie. Chodzę tak ubrana od października do marca. Noszę rajstopy grubości przeważnie 20 - 100 den w zależności od temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w rajstopach do spódnicy chodzę zawsze od jesieni aż do wiosny, a pod spodnie rajstopy również zakładam jak mocniej wieje albo jak jest mróz zimą. Nie rozumiem tej lansowanej nowej mody na chodzenie przez cały rok z gołymi nogami, kto to wymyślił??? przecież to zupełnie bez sensu i po prostu głupie, żeby w ten sposób na własne życzenie przeziębiać się i chorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrażam sobie zimą nie mieć rajstop pod spodniami, najchętniej noszę wtedy jakieś z mikrofibry 40-60 den, a gdy jest trochę mniej zimno to z lycry 15-40 den

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę cienkie bo na grubych by mi chyba spodnie pekly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę legginsy pod spodniami, też się sprawdzają, inaczej bym zamarzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie noszę pod spodnie bo mi strasznie niewygodnie:(.. ale fakt, że w samych jeans ach d*pa marznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina__
nie rozumiem, jak może być niewygodnie w rajstopach?? chyba, że są niedopasowane rozmiarowo, czyli za małe albo za duże, wtedy czasem mogą powodować jakiś dyskomfort. Albo jak mają za ciasną gumę w ściągaczu. Po prostu trzeba większą uwagę przywiązywać do tego, jakie rajstopy się kupuje. Ja noszę rajstopy pod spodnie prawie przez cały rok (oczywiście z wyjątkiem upałów w lecie ;-) ), a zimą to już codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera

Jasne, że ubieram to zdecydowanie lepsze niż marznąć! Tyle, że takie rajstopy muszą być mega wytrzymałe bo pod spodniami bardzo się mechacą. Moją ulubiona firmą, jeżeli chodzi o rajstopy jest Gabriella - ich modele przetrwają wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zakładam rajstopy pod spodnie jak jest zimno i oczywiście do tego botki.  Lepiej nosić rajstopy pod spodniami jak nasze mamy i babcie (ubranie na tzw. cebulkę) niż chodzić z gołymi kostkami na mrozie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładam rajstopy, zawsze cieplej w tyłek. Przy tych hardkorowych temperaturach minusowych nosiłam albo bieliznę narciarską albo rajstopy ocieplane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz też nie wychodzę na dwór bez czegoś pod spodniami . Przy tych mrozach zawsze zakładam rajstopy albo legginsy czy inny ocieplacz pod spodnie.  Nawet dzisiaj założyłam rajstopy pod spodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×