Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LaraPasicons

Różowa koszula u chłopaka?

Polecane posty

Gość LaraPasicons

Witam. Borykam się z pewnym problemem. W lipcu wybieram się z moim ukochanym na wesele. Strasznie sie napaliłam na różową satynową sukienkę :D jednak chciałam, aby mój chłopak miał koszulę w kolorze sukienki. I tutaj mam mętlik. Wyprawić go w różową koszulę? Dodam, że mój TŻ jest trochę przy kości... Widziałam ładną koszulę w internecie, różowa w białe paski z krótkim rękawem... Proszę dziewczyny, doradźcie mi czy to pasuje aby chłopak miał różową koszulę, a jak nie to jaki kolor będzie pasował? Sukienkę szyję u krawcowej mam jeszcze troche czasu żeby sie zastanowic nad kolorkiem. Myślałam też nad turkusem (bardziej na niebiesko) ale nie wiem... Czy róż pogrubia bardzo? jestem szeroka w biodrach... Mam czarne włosy i nie chcę mieć sukienki w bardzo ciemnym kolorze, żebym nie wyglądała grobowo;p no i najważniejsza ta koszula dla TŻ... Proszę o pomoc liczę na was!! buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laraKr..
RÓżowa koszula wygląda naprawdę świetnie,zwłaszcza do granatowej marynarki.Z pewną obawą kupowałam mężowi właśnie taką koszulę,ale okazała się rewelacyjna:)POlecam i pozdrawiam:) Dodam,że wystąpił w niej właśnie na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do szarej maranarki swietnie
W ogole uwielbiam rozowe koszule u facetow !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Of course egzakly
Roz nie jest meski. ale facet w rozowej KOSZULI (nie sweterku) jest sexowny. Ja mieszkaam za granica i tu jest to normalne to w Polsce jakas homofobia panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaGG
Fajnie wygląda więc polecam mój mąż też jest przy kosci a w różowej koszuli wygląda.... ahh zjawiskowo! Do tego idealnie dobrany krawat. Ja miałam srebrne dodatki w sukience a on srebrny krawat. Para wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehehehehe
pewnie ze taka le paniusie wykasowaly moja wypowiedz bo sie nie podobala prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia55555Ola8888
jaki znowu pedał, żaden pedał, wręcz przystojniak! Ale musisz najpierw zobaczyc czy mu taka koszula pasuje:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaczerwona
rozowa koszula + stalowy lub grafitowy garnitur.. miodzio!!!! niestety moj chlopak twierdzi ze nigdy sie tak nie ubierze bo to stroj dla gejow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
różowy to kolor rzygów cywylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaataarynkaa
kalinkaczerwona, mój też tak twierdzi :O również nad tym ubolewam :D a jeszcze jak facet jest lekko i NATURALNIE opalony to mmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaczerwona
ale nie chodzi o taki ostry roz tylko o taki mocno rozbielony.. jednak facetowi nie wytlumaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zacofani 100lat za murzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Marek
w brzyduli tez nosi różową koszulę :P i chyba nikt nie powie,ze wygląda źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja powiem oglądałam widzialam w moim otoczeniu wszyscy którzy widzieli się skrzywili, i jeszcze kiedyś miał coś pod sweterkiem różowego, niby mało a jednak rzucało się w oczy Spedalenie straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaataarynkaa
a co to za kolor? może zielony? :P masz coś z oczkami, albo źle ustawiony monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie gej to facet na obcas
Ach i z damska torebka.......czasem tez ma czerwone skarpetki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie widać jak biały, nie śnieżno biały ale biały. moze kwestia monitoru nie sprzeczam sie i tak uwazam ze facet w rozu to gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale kogo obchodzi twoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JojOOOOla
a ja uważam że to fajny pomysł. Chłopak wygląda wtedyna pewnego siebie, wyróżnia się i jeżeli wszystko jest dopasowane, wygląda sexownie, a nie pedalsko. Pedał to facet który jest pedałem i absolutnie nie zależy to oid tego jaki ma kolor koszuli. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze nie obrażajcie
innych , a po drugie to kolor koszulki różowej to wieś , obciach . Wszystko jest dla ludzi ale różowe koszulki nie są dla facetów wyglądają jak gamonie w takich koszulach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem stanowcze NIE różowym koszulom u facetów. Dziewczyny proszę Was - miejmy u swojego boku prawdziwych mężczyzn a nie lalki barbie... Kiedy widzę na ulicy faceta w różowym t-shircie albo polo odwracam głowę - to dla mnie szczyt wszystkiego. Moda modą, ale tego nie zniosę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakatakatakion
a ja wam powiem tyle że byłam na studniówce i miałam szytą u krawcowej wścielke różową suknie mój chłopak szył sobie wściekle różową koszule, byliśmy parą wieczoru wyglądaliśmy zabójczo więc różowa koszula u chłopaka ja jestem na TAK zdecydowanie TAK jak najbardziej TAAAAK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia15
Mężczyzna w rózu wygląda świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespelnionaALA
Jak tak strasznie chcialam naciagnac chlopaka na rozowa koszule. Taki jasniutki, jasniutenki roz w koszuli z mirko wzorku i co kurde? Nie da sie. Zapiera sie rekami i nogami a ja bym mu ta koszulke rozpinala i zapinala. Strasznie mnie to kreci ;) Wasze chlopy chodza w rozowych koszulach? A moze to ja jakas lewa jestem ze chce faceta w roz przebrac??? ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może różowy garnitur? W zupełności wystarczy różowy krawat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×