Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcinkowyrogalik

skarpety o dobrym składzie

Polecane posty

Gość ;) anuska
takie które nie posiadają w składzie poliamidu bo się tak stopy pocą i śmierdzą że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze i niejest to reklama
są skarpety z bawełny, np. z Pumy. Wiem co piszę, polecam, w nich stopy są ok i nie pocą się tak strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś szuka naprawdę dobrych skarpet - polecam http://www.nastopy.pl/. Bardzo dobry sklep. jest w czym wybierać, skarpety mają super a i do tego ceny sa super. ja się na nich jeszcze nigdy nie zawiodłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stopy też polecam. Kupuję tam dość często, mogę kupowac wszystko w jednym miejscu i to jest naprawde bardzo komfortowe. Jezeli chodzi o jakosć i cenę, to bardzo dobrze się to u ich prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś o skarpetach

Witam

Jeśli coś mogę powiedzieć to fakt ze tu sami fachowcy od skarpet.

Skarpety produkuje się z dwóch podstawowych surowców bawełna i włókna sztuczne.

Gdzie włóka sztuczne tworzą watek a bawełna osnowę.

Jeśli pisze bawełna 100 % to znaczy bawełna czesana bez dodatków bo są tez mieszanki przędzy ale musi być tam watek który stanowi od 20 do 30 % skarpety.

Jednym z lepszych jest własnie Poliamid - najgorsze są poliestry 

Poliamid dobrze odprowadza pot do bawełny  natomiast poliester to coś w rodzaju foli na nodze.

Skarpeta z dobrej bawełny i poliamidu jest bardziej chłonna i wytworzony pot przez nasza stopę wchłonie ,natomiast bawełny regenerowane mieszanki i poliestry nie wchłaniają potu więc skarpeta jest mokra .

Pot to naturalne zjawisko i tego nie unikniemy możemy tylko zminimalizować skutki i zapach stup

Nogi nam brzydko pachną ponieważ w skarpecie powstają bakterie gnilne o brzydkim zapachu to one są przyczyna powstałego nieprzyjemnego zapachu a nie skarpety czy pot.

Pozdrawiam

Producent skarpet które nie smirdzą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×