Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodka kruszynka

sklepy internetowe, gzie mozna kupic buty

Polecane posty

Gość słodka kruszynka

jakie znacie strony gdzie mozna zamowic buty?? cos w stylu ebey czy allegro. znalazlam butyyy... ale nigdzie nie moge ich dorwac... pozmozcie ;**;**;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
na jaki rozmiar buta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfghfh
www.allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka kruszynka
rozmiar 39.. ale to nie wazne... mi potrzebne sa strony na ktorych moglabym bez problemu zamowic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
www.butsklep.pl www.allegro.pl www.bonprix.pl www.ceneo.pl tam sa ceny w mieście gdzie można tanio kupic itd pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalia79
Buty www.bucikowo.pl www.fantasyshoes.pl www.deezee.pl www.gendai.pl www.merg.pl www.sklep-outlet.pl www.fashion-store.pl www.chodak.pl www.neckermann.com.pl www.butyk.pl www.supermoda.pl www.streetcore.pl www.totalsport.pl www.eobuwie.com.pl www.bata.pl www.quelle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka kruszynka
łoo fajnie ;] wielkie dzieki ;**;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka kruszynka
hmm cos nie moge odpowiednich ston :( ehhh to są buty sportowe ;p wysokie adidasy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Bardzo ładne buty mają na stronie www.marels.pl , moja znajoma robiła tam zakupy i bardzo sobie chwaliła miłą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eobuwie. Są ok. Mają naprawdę dobre opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia13456
http://allegro.pl/szpilki-z-historia-czesc-kw oty-oddam-na-wosp-i4971138575.html chłopak ją zostawil, ona opisuuje to na allegro i sprzedaje buty z korzyscią dla innych! licytujcie kobietki niech ma tez cos dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie do sklepu www.sklep.apia.pl. Plusem jest nie tylko bardzo szeroki wybór różnych kolekcji znanych na świecie marek (mają buty z fabryk i manufaktur niemal z całego świata), ale i zróżnicowane wzornictwo. W kolekcjach można znaleźć naprawdę wyróżniające się na tle konkurencji kozaczki, sandałki, botki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgww
Fajną ofertę ma sklep www.poprzecenie.pl. Można tutaj znaleźć odzież i obuwie męskie Adidas, Nike, Reebok, Puma, New Balance, Jack & Jones i wielu innych renomowanych marek w naprawdę przystępnych cenach. Jak na razie, to mają największy wybór butów sportowych New Balance. Niektóre naprawdę świetne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na http://www.sneakerhouse.pl/ - mają duży wybór butów sportowych, które teraz są na czasie, np. New Balance, Nike, Vans, Etnies. W zasadzie same najgorętsze modele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moster001
Nie miałem styczności z wyżej wymienionymi sklepami ale z czystym sumieniem mogę polecić sklep http://www.szch.pl/ . Buty które się tam znajdują są w super atrakcyjnych cenach. Mam 3 pary z tego sklepu. Jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel Kukulska
ja zamawiałam kilka razy z renee.pl wszystko w porzadu. szybka wysylka i buty super jakości. próbuj tam, może jakieś Ci wpadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha kurcze sklepów różnych jak mrówków :D zamawiałam chyba przez większość, które wypisałyście dziewczyny :D i ostatnio z renee.pl i też byłam zadowolona. Może jestem dzieckiem szczęścia bo nigdy nie miałam żadnej wtopy z jakością albo numeracją buta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jotpeg
Może tutaj www.szch.pl? ;) Przeglądałam ten sklep i mają bardzo dużo butów, bo importują sami na zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam ostatnio new balance ze sklepu www.sneakerhouse.pl - mają fajny wybór i naprawdę atrakcyjne ceny :) Tak że polecam zajrzeć, jeśli ktoś jest na kupnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuje butow gdzie mozna je zamowic chodzi o sneakersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×