Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qassia

Sklepy z markowymi ciuchami

Polecane posty

Cześć, piszę do Was , ponieważ szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu z markowymi ciuchami. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kupowałam spodnie w https://drop24.store/collections/women/jeans-pants+carrera-jeans - muszę przyznać się, że bardzo polubiłam te markę. Spodnie wyglądają rewelacyjnie i są bardzo modne. Poza tym można je kupić stosunkowo tanio, myślę, że cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości. Co do sklepu, to też nie mogę narzekać, bo spodnie są takie same jak na zdjęciu, a wysyłka została zrealizowana bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luisa via roma farfetch net a porter yoox matchesfashion stylebop mytheresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariola
I naprawdę uważasz, ze liczy się tylko marka, naszywka, logo? Ja od jakiegoś czasu kupuję (między innymi) ze sklepu mającego prfil na facebooku - chmarketpl I jestem przekonana, ze większośc tych towarów ze spokojem będzie tak samo długo użytecznych jak te ze znanymi logo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natalia
A moim zdaniem jak nie potrzeba to nie ma sensu przepłacać. Bo za co za logo? Kiedyś tez mi odbijało i liczyła sie marka... teraz spuściłam z tonu. I nie aby nie było mnie stać, bo tak jak u większości, są rzeczy w zasięgu, a są i takie poza. Jednak nawet patrząc na te "w zasięgu" po co przepłacać? Równie dobrze można coś wybrać dobrej jakości choćby na profilu chmarketpl na facebooku a nie płacić bez sensu za logo. A prawda że i tak jedno jak i drugie produkowane w Azji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienki od Polskich oraz Francuskich producentów sprawdź u nas. www.lagres.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×