Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skórzana spódnica na mature

Polecane posty

Gość gość

Hej, kupiłam sobie ostatnio granatową skórzana spódnicę, myślicie,że będę mogła w niej iść na maturę? bo mam jeszcze czarną, jak myślicie, która bardziej pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda sytuacja wymaga odpowiedniego stroju , ale jak tego nie rozumiesz to idź w tej spódnicy na maturę, a na imprezę ubierz się jak na egzamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym być tym krzesłem na którym usiądziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz z jakimi komentarzami się spotykasz w swoim temacie sama teraz zdecyduj czy wypada ci iść w niej na mature chyba daje ci to coś do myślenia tylko jak się zdecydujesz jednak ją założyć to uważaj jak będziesz wychodziła z matury żeby po drodze ktoś cię nie złapał tam gdzie byś tego nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skóra nie pasuje na egzamin. W ogóle nie ten styl. Poza tym w ciszy, każdy twój ruch będzie brzmiał, ekhm... dwuznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorzana garsonka byłaby bardzo na czasie - modna i elegancka zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak pójdę w skórzanej, bo inne mam za krótkie a te są do kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim mieście zdajesz maturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusiiiaaaa
skórzana spódnica pasuje na maturę, do tego ładna, skromna biała bluzka, żeby nie było wulgarnie i będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację namawiaj ją do tego żeby gdzieś jak będzie wracała z matury do domu to jakiś fetyszysta się na nią zaczai i niewiadomo co zrobi przez głupią skórzaną kiecke można skończyć nie powiem gdzie załóż normalną spódnicę tylko zeby nie była skórzana i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie straszcie dziewczyny bo ze strachu matury nie zda niech sobie idzie w tej spódnicy skórzanej jak chce chociaż i tak nie pasuje do matury ta spódnica ale jak ma słaby gust to niech sobie ubierze poprostu może jej chodzi oto żeby na nią się gapili inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda magda33
Ubierz spodnie skórzane a na spodnie załóż spódnicę skórzaną i ubierz kurtkę skórzaną będziesz cała w skórze na mature w sam raz he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
Bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
Na maturę może lepiej inną niż skórzana, zależy od bluzki i butów, kolor itp. Ja wybrałabym czarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie z tą skórą? Czasami mam wrażenie, że niektóre wypowiedzi pochodzą od facetów zafascynowanych fetyszem. Ile twoich koleżanek wybiera się na maturę w skórzanej spódnicy? Jeśli chcesz prowokować wyglądem, to musisz być sama. Inaczej przeminiesz bez echa. Równie dobrze możesz zastanawiać się czy iść na maturę w butach na szpilkach, w kolczykach do ramion, albo w szerokim pasku. Masz zdać tą maturę i tyle. Konwenanse, to konwenanse. Można je łamać. Często to robią artyści, ale wielu z nich cieszy się światową sławą tylko w Kurzydłkach Prawie Dolnych. Właściwie...co mnie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz wyglądać jak prostytutka która czesto zakłada taką spódnicę to prosze bardzo ale nie chciała bym siedzieć przed tobą ani za tobą na maturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maturę mam za sobą i nie było to dawno, dawno temu... Wystarczy kila lat, by wypaść z obiegu. Z kronikarskiego obowiązku zaznaczam, że nie było na moim egzaminie dziewczyny odzianej w skórę. Przytaczam to bez komentarza jako suchy fakt. Odsyłam do tekstu "gość"00:57. Nie zalogowałam się. Wystarczy kilka lat, by wypaść z obiegu. Mam dzisiaj do czynienia z dziewczynami , które nie potrafią lub nie mogą ze względów finansowych dostosować ubioru do sytuacji. Gdzieś mam tzw. Dress code wymyślony przez facetów , którzy chcą tylko patrzeć, bo nic innego nie mogą, a jak mogą, to jeszcze gorzej. Zostaną te osoby (panowie też), które zaangażują się w pracę. Reszta przyjdzie później, pieniądze też. To Babskie Forum więc -jak śpiewa Grechuta- " nie dokazuj, miły, nie dokazuj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do autorki tematu skoro już chcesz isć w tej spódnicy na mature to co byś powiedziała o swoim koledze który przyszedł by w skórzanych spodniach na maturę pewnie byś powiedziała że wygląda w nich obleśnie to my mamy takie same zdanie o tobie przynajmniej wywnioskuje z tych komentarzy także jak założysz skórzaną spódnicę oto nie miej pretensji do kolegów którzy założą na mature skórzane spodnie i tak pewnie będziesz jako jedyna w tej spódnicy bo nie wierze zeby któraś z twoich koleżanek tak się ubrała bez urazy ale wygląda to wieśniacko w takiej spódnicy możesz chodzić sobie po mieście i na koncert rocowy a matura to za poważna sprawa żeby tak się w niej pokazywać nie bądz zdziwiona jak cię komisja nie puści na salę bo mogą ludzie różnie odczuć to w czym ty się pokazujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata tata
Moja żona czasami ubierze spódnicę skórzaną ale zakłada ją do pracy jest do kolan i mam córke która ma 15 lat i ja jako ojciec napewno bym nie pozwolił córce żeby ubrała takie coś na siebie spódnica owszem ale nie skórzana ona pasuje na spacery po mieście zakupy do pracy itp ale na mature to kompletny obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do kolesia z 12:18 naprawde chcesz zeby ci usiadła pupa w tej spodnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam 15 lat, jestem pełnoletnia, i raczej ubieram się jak chce, moja szkoła nie ma żadnych problemów z ubiorem uczniów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki, może skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie tak jak ktoś wcześniej napisal skórzana spódnica do tego bluzka skromna. Jak najbardziej. Skóra ma to do siebie,ze odpowiednio skompanowana pasuje prawie zawsze. Spódnica skórzana mozna ubrac do pracy, impreze,na randke jaki i urouczystość. Więc smialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na randkę na impreze może tak ale na maturę to obciach bedziesz wygladac wyzwalająco i nie odpowiednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nauczycielką i w mojej karierze jeszcze nie zdarzyło się żeby osoba przyszła w spódnicy skórzanej owszem spódnica nawet jest obowiązkowa na mature ale nie skórzana także radziła bym się zastanowić nad tym bo jak ją założysz na maturę nie będziesz wyglądała odpowiednio możesz ją zakładać do szkoły na lekcje to jeszcze można zaakceptować ale na maturę tak się nie ubieraj napewno masz dużo innych spódnic czarnych nawet nie muszą byc obowiązkowo czarne mogą byc innego koloru i niestety musze tutaj przyznać racje miom przedmówcom chodzi oto że jak zdecydujesz się ją założyć mozesz spotkać się z różnymi reakcjami ze strony koleżanek i kolegów komisja egzaminacyjna też może udawać że nie widzi co ubrałaś na siebie także decyzja należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milexica
Boże, dajcie dziewczynie spokój. Teraz są takie ładne, rozkloszowane spódniczki z ekoskóry, które zestawione z białą bluzką nadają się na egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×