Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość franczeska tr

Spodnie na wiosnę

Polecane posty

Gość franczeska tr

Cześć, w tamtym roku się obkupiłam w spodnie, jeansy, na wiosnę i efekt był taki, że chodziłam dosłownie zapocona jak nie wiem i zła jak osa na siebie. Co kupić w tym roku, żeby znów nie leżało w szafce do zimy aż będzie można nosić w spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup leginsy i poszczuj nam dupką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaRaSol ka
a też mają bym dżinsy koniecznie? ja sobie kupuję z grubszego materiału, to nie prześwituje i wtedy i na cieplejsze dni wiosny i na lato się nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franczeska tr
No dobrze by było. One są i na każdą okazję i pogodę jak do niedawna myślałam :P lepszej jakości na pewno dlatego na takich mi zależy, tyle, ze takie we w miarę w normalnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stroma
Jeśli o jeansy chodzi to najlepiej w www.fabrykajeansow.pl - spodnie są bardzo dobre jakościowo a o dziwo ceny nie są wysokie. Obsługa w porządku a trochę namieszałam przy zamówieniu, więc poszli na rękę i muszę to docenić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikiel302
zamawiałam tam trzeci raz już dosłownie dwa tygodnie temu ciuchy :) i też jestem bardzo zadowolona. w ogóle byłam mega zaskoczona takim wyborem dużym, jak się ma porównanie to się już nie chce po sklepach łazić. mega oszczędność czasu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubierz biale obcisle spodnie, ktore nie pochlaniaja promieni slonecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie biale spodnie ktore odbijaja promienie sloneczne, ciemny kolor pochlania je, czarny kolor przyciaga negatywna energie. W dopasowanych spodniach bedziesz wygladac jak gwiazda i nie bedziesz sie pocila. Pozdrawiam Twoj adorator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×