Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FankaSrebra

srebrne szpilki

Polecane posty

Gość FankaSrebra

Ja w temacie - co sądzicie o tych szpilkach? ostatnio mam straszą fazę na srebrne rzeczy, a też dużo jest ich w sklepach, więc teraz się zastanawiam nad takimi butami :D -> https://wojas.pl/produkt/26806/czolenka-7359-59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam pomysl srebrnych szpilek jak najbardziej tak, ale te sa tandetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoffka
Sa piekne! tez mam ostatnio faze na srebrne buty:D nawet zamowilam sobie srebrne sandalki https://multu.pl/srebrne-sandaly-daryl-m1bdtglvw-a11 i jestem w nich zakochana. Do tego nie kosztowaly duzo i sa naprawde bardzo wygodne :) wiec jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmartitkaa
trochę dziwnie się od nich światło odbija, ale myślę, że na żywo mogą być cudne dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisze więcej, takie buty są nie tylko modne, ale i również seksowne, więc czemu sobie ich odmawiać? Na stronie Alfasan.pl widziałam teraz nowe kolekcje obuwia, zerknij tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga191
Kupiłam je w Wojasie i jestem bardzo zadowolona. Na żywo wyglądają REWELACYJNIE, bo na zdjęciu odbija się od nich w dziwny sposób światło. Świetna jakość i bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosiłabym tylko do czarnych ewentualnie granatowych spodni, spódnic, sukienek, mogą być rewelacyjnym dodatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolkaa23
super! najwazniejsze tylko jak sa wykrojone .. wiekszosc szpilek na rynku jest ociosana jak od siekiery.. niestety dalej widuje sie komicznie dlugie czuby.. a przod jest tak wykrojony ze wchodzi na pol stopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie kupuję szpilki na https://multu.pl/kobiety-home i jeszcze nigdy żadne mnie nie obcierały. Naprawdę mają tam buty bardzo dobrej jakości, mimo że ceny są niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też często robię zakupy na multu.pl i jakościowo bardzo dobre. widze że coraz więcej osób tam kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są cudowne! Tylko mi bardziej przyadły do gusty te wpadające bardziej w złoto, też z Wojasa. Efekt benzyny jest mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz w Via Della Spiga mają obuwie od najlepszych projektantów mody, a teraz można rewelacyjne promocje upolowac , nawet do 90 % https://viadellaspiga.pl/buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrishia
Dla mnie te buty są super. Widziałam je na żywo - wyglądają o wiele lepiej niż na tych zdjęciach. Tak jak ktoś pisał wyżej - dziwnie odbija się od nich światło. Klasyczny kształt i niecodzienny kolor - jestem zdecydowanie na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam kiedyś takie na Clarksonline.pl, pamiętam, że byłam pod dużym wrażeniem, bo większość srebrnych butów wygląda troszkę tandetnie, a te były po prostu śliczne <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są przecudne! I widzę, że jeszcze w sprzedaży! Chyba zaraz powypłacie po nie pobiegne. Bardzo lubię markę Wojas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ma być szczera to mi osobiście podobają się srebrne szpilki, będą pasować do kilku kreacji, kilka kolekcji znajdziesz na www.Alfasan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bondi541
piękne szpileczki, ale musisz umiejętnie dobrać do nich resztę stroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×