Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berenka

srebrne szpilki..i co dalej?

Polecane posty

witam :) poddajcie mi pomysl koloru do srebrnych szpilek od razu mowie,iz : - czarny odpada - bo mnie totalnie wyszczupli - fiolet mi sie jakos przejadl - czerwien wydaje mi sie zbyt krzykliwa w tym polaczeniu jakies sugestie? oczywiscie przy okazji fason stroju (oprocz koloru) tez mile widziany z gory dzieki za propozycje zestawien kolorystycznych pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie chodzi mi o polaczenie tego srebrnego z dwoma innymi kolorami (bo jeden to nawet nie bylby problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
tylko czern - bosko :), lub granatowy- by bylo ladnie, ewentualnie bardzo zywa zielen i czern , czern koniecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam juz o czerni i wlasnie raczej wolalabym uniknac tego zestawienia , ale dziekuje za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala..
Kobito, no przecież takie szpilki pasują dosłownie do każdego kolor, to kwestia tylko dodatków. Jak będziesz mieć wyrazistą srebrną biżuterię, pasek, torebkę w podobnym stylu to każdy kolor się obroni. Albo np szal ze srebrną nitką. Ogólnie, wolałabym ten srebrny do zimnych kolorów raczej niż ciepłych, ale to nie zasada. Może coś ze srebrnym deseniem np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala..
Kobito, no przecież takie szpilki pasują dosłownie do każdego kolor, to kwestia tylko dodatków. Jak będziesz mieć wyrazistą srebrną biżuterię, pasek, torebkę w podobnym stylu to każdy kolor się obroni. Albo np szal ze srebrną nitką. Ogólnie, wolałabym ten srebrny do zimnych kolorów raczej niż ciepłych, ale to nie zasada. Może coś ze srebrnym deseniem np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobito - o tym to ja tez wiem :D kwestia to dwa kolory plus srebro - konkret a moze prosciej byloby zapytac z czym na pewno nie laczyc .. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie jakie kolory
nie pasuja do srebrnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala..
Ja bym zaczęła od zupełnie drugiej strony. Przejdź się po sklepach, zobacz co jest i co ci się podoba, a potem pytaj czy pasują do tego srebrne szpilki. Buty muszą pasować do konkretnej sukienki, a nie tworzyć teorię, najpierw zastanawiać się nad kolorem tejże. Powtórzę jeszcze raz: teoretycznie mogę sobie wyobrazic srebrne szpilki do właściwie kazdego koloru. Reszta zależy od charakteru kiecki, materiału, dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala..
Ja bym zaczęła od zupełnie drugiej strony. Przejdź się po sklepach, zobacz co jest i co ci się podoba, a potem pytaj czy pasują do tego srebrne szpilki. Buty muszą pasować do konkretnej sukienki, a nie tworzyć teorię, najpierw zastanawiać się nad kolorem tejże. Powtórzę jeszcze raz: teoretycznie mogę sobie wyobrazic srebrne szpilki do właściwie kazdego koloru. Reszta zależy od charakteru kiecki, materiału, dodatków. BTW co to będziesz czyć tę suknę czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno srebro ze zlotem byloby przegieciem :D nadal mnie interesuje polaczenie srebra z dwoma kolorami - nawet szczegolowo (np spodnie takie,bluzka taka itp) zielen i czern jest ciekawa,ale srebro byloby wtedy dodatkiem,z reszta -jesli o mnie chodzi- to czarny tez stanowilby dodatek,wiec wlasciwie , to nie wiem jak by to wygladalo na zielonym tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yh___
berenka teraz laczenie srebra ze zlotem jest modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - nic nie pisalam o zadnej kiecce (a tak na marginesie - owszem szyje) po prostu mam srebrne szpilki i nie chce,aby skonczyly w szafie po jednym wyjsciu, stad staram sie je w czym zestawic na kilka wyjsc po drugie - nie musze pytac w sklepie czy cos tam bedzie pasowac do srebrnych szpilek, bo jak juz zobacze np.kiece, to bede wiedziala czy pasuje ponawiam pytanie - chodzi mi o zestaw dwoch kolorow ze srebrem - brak mi pomyslu w tym momencie - tak na sucho niby srebro komponuje sie z bialym,ale (i plus ewentualnie blekit) nie chce wygladac jak pani zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - nic nie pisalam o zadnej kiecce (a tak na marginesie - owszem szyje) po prostu mam srebrne szpilki i nie chce,aby skonczyly w szafie po jednym wyjsciu, stad staram sie je w czym zestawic na kilka wyjsc po drugie - nie musze pytac w sklepie czy cos tam bedzie pasowac do srebrnych szpilek, bo jak juz zobacze np.kiece, to bede wiedziala czy pasuje ponawiam pytanie - chodzi mi o zestaw dwoch kolorow ze srebrem - brak mi pomyslu w tym momencie - tak na sucho niby srebro komponuje sie z bialym,ale (i plus ewentualnie blekit) nie chce wygladac jak pani zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - nic nie pisalam o zadnej kiecce (a tak na marginesie - owszem szyje) po prostu mam srebrne szpilki i nie chce,aby skonczyly w szafie po jednym wyjsciu, stad staram sie je w czym zestawic na kilka wyjsc po drugie - nie musze pytac w sklepie czy cos tam bedzie pasowac do srebrnych szpilek, bo jak juz zobacze np.kiece, to bede wiedziala czy pasuje ponawiam pytanie - chodzi mi o zestaw dwoch kolorow ze srebrem - brak mi pomyslu w tym momencie - tak na sucho niby srebro komponuje sie z bialym,ale (i plus ewentualnie blekit) nie chce wygladac jak pani zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - nic nie pisalam o zadnej kiecce (a tak na marginesie - owszem szyje) po prostu mam srebrne szpilki i nie chce,aby skonczyly w szafie po jednym wyjsciu, stad staram sie je w czym zestawic na kilka wyjsc po drugie - nie musze pytac w sklepie czy cos tam bedzie pasowac do srebrnych szpilek, bo jak juz zobacze np.kiece, to bede wiedziala czy pasuje ponawiam pytanie - chodzi mi o zestaw dwoch kolorow ze srebrem - brak mi pomyslu w tym momencie - tak na sucho niby srebro komponuje sie z bialym,ale (i plus ewentualnie blekit) nie chce wygladac jak pani zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to,ze czasem (rzadko) projektanci stosuja laczenie tych dwoch modnych metalikow, to nie oznacza,ze dla mnie jest to ok - ja uwazam to za przegiecie, ale dz za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yh___
nie ma sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szary kolor
kolor srebrny absolutnie nie potrzebuje zadnych dodatkow bo bedziesz wygladala jak choinka, zaloz bardzo prosta sukienke czarna, mini jesli chodzisz w takich albo troszeczke za kolano ale naprawde prosta lub....szara zadnych korali czy paskow srebrnych, jakas mala czarna torebke na szminke itp. zobaczysz jak bedzie efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granatowy lub grafitowy. prosty kroj. czanry szeroki pasek. srebrne dlugie, dosc duze kolczyki, albo naprawdemalenkie. torebka.... moze cos do kontrastu? zielen? zalezy jak odwazna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granatowy lub grafitowy. prosty kroj. czanry szeroki pasek. srebrne dlugie, dosc duze kolczyki, albo naprawdemalenkie. torebka.... moze cos do kontrastu? zielen? zalezy jak odwazna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Wam dziekuje za opinie - turkus ze srebrem wydaje mi sie fajnym polaczeniem, ale jeans do tego? sama nie wiem, co do kolejnych propozycji - pisalam,ze czarny wlasnie mi odpada na wstepie,granat rowniez niestety,(raczej jako dodatek) poniewaz mnie totalnie wyszczupli,a tego nie chce macie jeszcze jakies pomysly ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżins jak najbardziej. zwłaszcza ciemny dżins bo z jasnym troszkę tandetnie wyglądają srebrne szpilki., do tego bierzesz top w jakikolwiek kolorze (mocna zieleń, fiolet czerwień granat biały niebieski fioletowy cokolwiek) srebrne kolczyki naszyjnik łańcuszek korale itp. torebka w kolorze bluzki lub kontrastowa i masz imprezowy zestaw. ubierz sweterek zamiast topu lub na top w jego tonacji lub kontraście i zestaw na randkę czy do kina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście miałam na myśli jedna rzecz z biżuterii :P a nie kolczyki łańcuszek bransoletkę i pierścionki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak na bardzo duzą
Bardzo ciemne granatowe klasyczne proste jeansy do kostki, TWOJE SPZILE :P Bluzka kimono w żywej zieleni i srebrne korale dla mnie bomba mam ten zestaw w wyobraźni :classic_cool: Czarna koszulowa bluzka i spodnica ogrodniczka szara w krateczkę do tego TWOJE SZPILE :P i czarna duza torba Jakaś bluzka np czarna z zestawu powyzej na to kamizelka jeansowa oczywiscie ciemna te same proste jeansy i TWOJE SZPILE :P Tunika szara ( nie srebrna) granatowe dzinsy lub czarne legginsy do tego TWOJE SZPILE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak na bardzo duzą
a ja jakos nie widzę tego srebra z turkusem- za chlodne jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warta tego
>taaaak na bardzo duzą - z tym kimonem i srebrnymi koralami to nawet ,moja wyobraznia ruszyła:) zaj**biste połaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×