Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darietta

stanik silikonowy samonośny czy któraś miała

Polecane posty

chce kupić sobie stanik silikonowy samonośny i nie wiem czy są one naprawdę dobre nie spadają podczas noszenia trzyma sie na miejscu nigdy nie miałam takiego a żadna z koleżanek tez nie miała dlatego pytam tutaj może orientujecie sie ile taki kosztuje bo szukam u mnie i nie mogę dostać widziałam na allegro i nie są drogie bo od 15 zł ale jedni mówią ze te staniki maja miseczki które wypadają o rozmiar większe inni ze mniejsze a jeszcze inni ze wypadają wymiarowo i bądź tu mądry i coś wybierz może któraś z was coś mi doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaisia
ja taki mam ! Biustonosz nosze w rozmiarze B , a sylikonowy kupiłam w rozmiarze C i jes idealny , B bylby za mały !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam... nosze C, kupilam D i jest idealny :) kupilam go na studniowke, cala noc sie trzymal... rano az ciezko bylo go odkleic ;) dostalam za 29zl w sklepie z bielizna na osiedlu... ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm tez mam taki
ja tez wlasnie sobie taki kupilam i nie wiem czy dobrze zrobilam Justysiaisia Tobie spadl albo zsunal sie kiedys ten stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka musi być o jeden rozmiar większa. Stanik raczej nadaje się do małego biustu. Trzyma się świetnie i nie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide za jakis czas na wesele. sukienke mam bardzo wycieta i myslalam o takim wlasnie staniku, tylko zastanawiam czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie to zastanawiam sie jaka on funkcje pelni. bo normalny stanik podtrzymuje biust aby mial ladny ksztalt, a ten to chyba tylko powieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkotyk80
dziewczynki maja racje musisz zakupic o rozmiar wiekszy wowczas bedzie dobrze wygladal.znakomicie sprawdza sie pod wszelkimi bluzkami z odkrytymi pleckami. powiem tylko z czym ja mam problem otoz-lubie chodzic na imprezy-a jak wiemy nie kazda sala ma klimatyzacje to raz ,po drugie tanczac skora(bynajmniej moja) poci sie i.....no niestety stanik odkleja sie od piersi z tego wlasnie powodu.i lipa!ale moze tylko ja i moje cycki sie tak pocimy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie za pomoc czyli jeśli ja normalny stanik kupuje B to ten muszę mieć z C byłam dziś rozglądać sie za tym stanikiem i znalazłam koszt 35 zł ale nie kupiłam bo w kazdym miejscu gdzie oglądałam jedna z miseczek była taka wgnieciona a boje sie ze nie da sie go wyprostować i będzie zdeformowany chyba mam racje albo wyolbrzymiam ale za taka kasę to chciałabym mieć coś porządnego a dziewczyny jeszcze pytanko macie silikonowy z obu stron czy po zewnętrznej stronie macie materiał bo na allegro tez taki widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zapomniałam dodać każda z pan która miała ten stanik powiedziała mi ze kupuje sie taki rozmiar jaki nosi sie zwykły stanik po prostu nadal jestem w punkcie wyjścia ale chyba posłucham was bo skoro macie takie staniki to chyba macie racje więc dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de.zet.
nosze B, stanik silikonowy mialam ...D. i trzymal sie swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkotyk80
ja mam taki caly silikonowy.aha moja kumpelka zakupila sobie taki w rozmiarze wlasnego biustu i sie jej misiaki nie zmiescily.kupila rozmiar wiekszy i pasuje doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te rozmiary miseczek dla jakic
obwodow podajecie? bo ja normalnie nosze 65FF, w jaką literke powinnam celowac w tych naklejankach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas celowac
w literke x, y, ewentualnie z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rozmiar wiekszy od rozm biustu, trzyma sie swietnie i super sie nosi... mysle ze o dwa rozm tez dobrze by sie trzymal i wygladal...aaa i bosko powieksza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki rozmiar mam wybrać? Noszę 65D lub 65E ale nie wydają mi się duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam C a na codzień mam 65E. Na środku piersi może być ale nie obejmuje całej, sutki wystają, wygląda wtedy naturalnie jak lekko podtrzymany biust bez stanika ale jak komuś zależy na tym aby przykrył cały i zrobił pełny przedziałek to lepiej wziąć większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam reklamę invisible super biustonosz ale czy dobry noszę 75 B jaki mam kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rzeczywiście masz 75 B przy dobrze dobranym staniku to weź C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze wątpię, żeby to 75b było dobrze dobrane... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to jest jednorazowe ? Bo jak sie odklei to zabezpieczenie to przeciez drugi raz sie nie bedzie trzymal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chciałabym taki kupic tylko nie wiem jaki wziąć rozmiar bo w stroju kimpielowy mam 36C i zastanawiam się jaki wziąć rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaje tylko że moje piersi nie wydają się duże więc mam wielki dylemat jaki wziąć rozmiar czy C czy B czy D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże cyce rozmiar "D" to ciężar 1,5kg,kto to udzwignie w silikonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam jakiś czas temu samonośny biustonosz ze strony https://broosa.pl/ który dodatkowo ma funkcję ściągania i piersi wydają się większe :D Nigdy w życiu czegos takiego wcześniej nie widziałam, ale koleżanka mnie namówiła no i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×