Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona już

staniki druty wychodzą i łamią się

Polecane posty

Gość zrozpaczona już

jestem załamana co mam robić? nawet w drogich stanikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę bo chce mi sie płakać , czy wszędzie robią taki szajs? dodam tyle mam duży biust , prane staniki sa w rękach i delikatnych detergentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jakos nie wychodza ani sie nie lamia. Piore w siateczce specjalnej,wkladam miski jedna w druga i piore w 30 st z delikatnymi ubraniami. A nosze rozmiar 75F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciężkie cyce powodują ze druty wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz dobrze dobrany rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75F nie jest wcale taki wielki :( u mnie jest angielskie 70J lub 75H a na polskie to jest 75K :( Powiem tak raczej mam dobrany dobrze bo się zmierzyłam i pomagały mi babki w dobrych sklepach bieliźnianych . Angielskie staniki są ok , nie dzieje się nic przynajmniej jak mam Panache ale czasem trzeba coś nowego a znowu poszły ceny w górę . Polski Kris Line to taki szajs ,że po kilku miesiącach się coś takiego dzieje :( Ava mi się sprawdziła tylko nie zawsze mają rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75F to nie jest jeszcze wileki biust , pewnie masz źle dobrany :P jak twierdzisz ,że jest duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet wyłażą z tych drogich jak się je szanuje i pierze w rękach , przykład podam Ewa Michalak robi taki szajs, Alles , Gaja i Kris Line. Potem płacz ,że polskie produkty nie schodzą :( jak mają kupować jak robią z tandetnych chińskich materiałów i sprzedają za ponad 100 zł a taka samanta badziew jak nie wiem w sklepach to już ponad 200 zł i też polskiej produkcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam 65HH u Ewy Michalak (czyli na rozmiarówkę "polską" - EM ma brytyjską - jakieś 65N), kupuję jej staniki od lat i nigdy nic poważnego się z żadnym nie stało. W jednym kiedyś miałam drobny problem z kłującą fiszbiną, stanik mi wymieniono. Kris Line różnie, ostatnie modele naprawdę są niezłe. W rozmiarówkę Allesa nie wchodzę więc się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na cyckach nie trzeba oszczędzać.Z wiekiem stają się wiszace i brak jędrności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ewa Michalak wszystko szyje ręcznie w zakładzie w Łodzi, materiały kupuje nie wiem gdzie, ale na pewno są one świetnej jakości. Podobnie Comexim czy Avocado. Za to np. Freya czy marki francuskie szyją hurtowo w krajach afrykańskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to kwestia złego dobrania biustonosza. Pewnie druty są za bardzo wygięte. Wybierz większą miseczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała miseczka ,duze cycki,mocno napiete zapiecie druty pracują i sie łamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobić gdy bisutonosz jest dobrze dobrany a i tak wyłażą mimo prania w rękach i rzadkiego noszenia ? od razu zakładacie ,że źle dobrany a nie wpadłyście na pomysł ,że robią szajs nawet za wysoką cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
freya akurat jest angielska a Ewa Michalak robi szajs i wcale nie szyje ręcznie , mnóstwo kobiet się skarży ,że to nie to samo co kiedyś nawet sprzedające polecają angielską bieliznę albo te nasze tańsze jak ava , vena niplex czy gaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kris Line to badziew i ciągle podnoszą ceny , reklamacja to droga przez mękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Isc do ortopedy bo wtedy ewidentnie jest cos nie tak z toba, a nie ze stanikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem, co z takim stanikiem trzeba robić, żeby się w nim fiszbina złamała... :o Mam biust spory (rozmiar polski ok. 70L-M), staników mam obecnie ze 30 (a nawet nie wiem, ile poza tym "przeszło" przez mój biust), marki brytyjskie i polskie (E. Michalak, Gorsenia, Gaja, Nessa, Kris Line - przedział cenowy jak widać spory), i NIGDY, w żadnym dobrze dobranym staniku nic takiego mi się nie zdarzyło (a niektóre modele mam od lat). Jak miałam źle dobrane to owszem, fiszbiny się nieraz deformowały (wyginały), przebijały kanaliki, ale też nigdy żadna się nie złamała; Ba, kiedyś chciałam taką fiszbinę ręcznie złamać (była mi potrzebna do rękodzieła) - nie dało rady, musiałam ciąć. Jak to się komuś dzieje notorycznie to ja naprawdę zastanawiałabym się nad jakąś poważną wadą postawy powodującą, że biustonosz nie może układać się prawidłowo i druty podlegają naprężeniom, jakich konstrukcja nie przewiduje (bo i przewidzieć nie może)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tamtym tygodniu opublikowano wyniki kilkunastoletnich badan. otoz staniki w cale nie chronia przed obwisnieciem biustu. co wiecej, panie ktore ich nie nosily mialy brodawki sutkowe o 9 mm wyzej niz fanki biustonoszy. i tak przemysl bielizniarski trzepie na was kase i robi w chooya :D http://wiedzoholik.pl/noszenie-stanika-sprawia-ze-kobiece-piersi-szybciej-staja-sie-obwisle/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jak przeprowadzą te "badania" na kobietach noszących kilkanaście lat DOBRZE DOBRANE staniki to podyskutujemy. We Francji akurat mieszkam - stan brafittingu i wiedzy na temat dopasowywania biustonoszy jest tu poniżej wszelkiej krytyki, jak się dziewczyny przebierają w szatniach to mnie nieraz od samego patrzenia biust boli... :o Tragedia. A wiadomo, że źle dopasowana bielizna biust niszczy i rzeczywiście czasem lepiej nic nie nosić, niż pakować piersi w coś, co je rozwałkowuje na klatce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ,że się tu nic nie można dowiedzieć i nie dacie sobie nic powiedzieć ,że super drogie nie zawsze jest dobre , jak ktoś uważa ,że gaja , kinga czy kris line jest dobry to nie wiem co o was pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUIUUUUUURVVVA chansrellee czy inne itimiszajs sobie kup, jak dla ciebie normalny stanik nie wystarcza. Co tam, że cycki ci w nich będą wisieć i dyndać, ważne, ze to będzie "dobry stanik" (dobry, bo nie polski, to, co polskie dobre być nie może, prawda? :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wieczorny świt
Zupełnie nie znam się na markach staników, kupuję je zawsze w jakichś różnych sklepach w cenie raczej nie przekraczającej 20 zł. Zawsze przymierzam i musi dobrze leżeć, przylegać i nie wpijać się. Fakt, czasem wiele ich trzeba przymierzyć, ale w końcu trafiam na doskonale pasujący. Nigdy żaden drut mi nie pękł ani się nie wygiął, baaardzo rzadko zdarza się że drut wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mi nie wychodzi ani nie łamie się, ale ja właśnie nie kupuję jakiegoś szajsu z bazarków czy sieciówek, tylko noszę głównie marki angielskie i dobre polskie (comexim, effuniak, avocado, krisline) biust ok. 80G-75GG, zależnie od firmy i modelu stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... bo szajs, czy nie szajs to zależy od marki i od ceny? tylko ciekawe od jakiej zaczyna się nie- szajs? myślę, że bardziej od tego, jak się nosi, jak sprawuje, jak pierze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci stanik bez też można chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie lato cyce chca oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szajsem jest np taki triumph albo felina , rozciagają się jak nie wiem co a właśnie to w KrisLine wychodzą druty , jakoś w Avie się to nie zdarza i nie zdarza się to w tanich angielskich stanikach jak np George . Jak jest szajs i tandeta to nawet w pranych ręcznie stanikach i rzadko noszonych drut wylezie i nie ważne jaka wysoka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Isc do ortopedy bo wtedy ewidentnie jest cos nie tak z toba, a nie ze stanikami. XXX a ty idź się lecz na nogi bo na głowę za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×