Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MoniaaaS

Strój na obronę pracy magisterskiej

Polecane posty

Gość MoniaaaS

Na początku października mam obronę pracy magisterskiej. Zastanawiam się co na siebie założyć w ten dzień. Zapowiadają deszcz i ochłodzenie w najbliższych dniach.. Z drugiej strony chcę wyglądać elegancko, bo to w końcu obrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spódnicę, spodnie z jasną bluzką i marynarką, sukienkę z krótkim rękawem i marynarkę. Na taką uroczystość wybierz klasyczne ubrania, dobre gatunkowo, bez wzorów, w stonowanych kolorach , biel, krem, beż , szarość i granat. Chcąc wyglądać elegancko połącz maksymalnie trzy kolory np ciemna spódniczka albo spodnie, bluzka biała, kremowa i jasna marynarka. Buty klasyczne szpilki na niedużym obcasie, czółenka na słupku. Biżuteria minimalistyczna, nie przyciągająca uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaaaS
Dzięki za propozycje! Też tak właśnie myślę, że najlepiej będzie jeśli wybiorę klasyczne ubrania, bez żadnych wzorów i w stonowanych kolorach. Ej miałam właśnie podobny typ, żeby biel połączyć z ciemnym dołem, czyli np. biała bluzka z kołnierzykiem i spódnica albo spodnie. Tylko właśnie nie wiem jaka będzie pogoda, bo jeśli będzie zimno, to ja nie wiem, bo jestem strasznym zmarzluchem :D A co do butów to mam czarne klasyczne szpilki i je chyba wezmę.. Mają obcas 8 cm, nie za duży?? Noo z biżuterią to wiem, żeby nie przesadzać, bo podobno komisja na to źle patrzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W marynarce nie będzie ci za zimno plus kurtka albo płaszczyk. Jeżeli będzie padało idź w zakrytych butach, a szpilki weź na zmianę. 8 cm obcas jest ok pod warunkiem, że szpilki są wygodne i czujesz się w nich komfortowo. Całość uzupełnią aadbane włosy, elegancka fryzurka, delikatny makijaż , paznokcie w naturalnym kolorze. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaaaS
Dzięki :) Wezmę żakiet a w razie czego jeszcze na to płaszcz, gdyby było mi naprawdę zimno. Gdyby padało to w zakrytych butach, czyli mogą być np. botki? A gdy przyjdę na uczelnię , to je zmienię na szpilki. Są mega wygodne, bo przechodziłam już w nich rok i lubię w nich śmigać :) A reszta, czyli włosy, fryzura, makijaż i paznokcie przygotuję bez szaleństw i w stonowanych kolorach. Mam jeszcze pytanie co do spodni, bo chyba je wybiorę zważając na pogodę. Lepiej wybrać rurki czy czarne spodnie w kant?? Co będzie lepiej pasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK:) Jeżeli chodzi o spodnie, to chyba najlepszym fasonem będą cygaretki. Są eleganckie, zgrabne, czasami z zaprasowanym kantem, świetnie wyglądają do szpilek . Są uniwersalne, można je nosić także do mniej formalnych stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, dzięki jeszcze raz :) Skoro piszesz, że będą najlepiej wyglądać ze szpilkami, to je wezmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że klasyka jest najodpowiedniejsza na tego typu uroczystości. Jakiś sweterek (widziałam w Zarze fajne), biała koszula i spódnica ołówkowa. Do tego dałabym jakąś delikatną biżuterię np. kolczyki z naturalnych perełek (meikapearls.pl) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×