Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suuukienka

Sukienka!!! Kochane pomóżcie!!!

Polecane posty

Gość suuukienka

Dziewczyny mam wesele we wrzesniu i nie mam sukienki!!!!!!I na dodatek nie wiem gdzie ja kupic!!!:(((( Jestem tak zwanym zwyklym gosciem wiec cena sukienki to gora 200zl. no i nie chce zeby byla jakas balowa,ale tez nie taka skromna. Taka dziewczeca, mam 20 lat. Jestem z okolic Radomia.Gdzie moge znalezc cos ciekawego?Bylam w Nadarzynie...tam normalnie tandeta...sukienka kosztuje 300 zl a wyglada na 30....poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tych okolic ale proponuje zajrzeć na jakis bazar. Moja siostra wlasnie tak zrobila.W sobote idzie na wesele, Pojechala do Lublina i szykowala sie na jakies 150zl a na bazarze znalazla swietna sukienke, ktora bedzie jej pasowala na wszystkie okazje, za 80zl. Poszukaj moze i ty cos znjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderNgirL
ojojoj 200 zł,dla mnie to kupa kasy ja kupowałam bluzke na wesele,ide jutro:) i przymeirzałam się że zapłące z 60 zł a tu niecałe 40 zl:) Weź sobie jakąś koelżanke lub siostre na zakupki widziałm ostatnio ładną sukienke,prawie mnie skusiła,be zpleców brązowa w tkie kremowe kwiaty do tego chcialam kupić bolerko,ale nie,uparłam sie przy bluzce i spódnicy ;] ale to nie wazne,sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Radomiu jest takie niby centrum handlowe Korej sie nazywa nie wiem czy wiesz gdzie mniej wiecej jest Mini Mal w radomiu teraz chyba Billa to na przeciwko jest Korej..tam jest duzo takich sklepikow z sukienkami...znam troszke bo sama tam kupowalam do 200 zl dostaniesz ladna sukienke spokojnie...ja teraz ide w pazdzierniku na wesele..ale kupowalam tu gdzie mieszkam czyli gliwice i placilam nie duzo bo 130 zl a wyglada tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/95e19170ebd13bf5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam sukienke na wesele w www.bonprix.pl , zaplacialam razem z przesylka 59 zl,a sukienka bardzo ladna, mysle ze 200 zl to mozna poszalec w wyborze kreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati M
Na Moniuszki jest fajny butik koło Pivovarni. Lubię tam zajrzeć, bo mają oryginalne sukienki. Nie muszę się martwić, że na jednej imprezie będzie 3 dziewczyny w takiej samej sukience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli poszukujecie sukienek to polecam zajrzeć tutaj https://mosquito-sklep.pl/pl/16-sukienki Zamawiam bardzo dużo na tej stronie i to właśnie głównie sukienek, bo tak naprawdę w jednym miejscu mogę znaleźć sukienkę na każdą okazję :) Z doświadczenia polecam, mają świetnie materiały, które wytrzymują lata a i ceny również są bardzo kuszące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam spróbować dokonać zakupu przez internet. Godnym polecenia sklepem jest cosmosmoda.pl Przy ich liczbie fasonów sukienek nie realne jest, żeby Pani czegoś dla siebie nie znalazła. Szybka wysyłka, dobra jakość- wszystko na plus dla nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep stilove.pl. Mają piękne sukienki i to od polskiego producenta! Mam od nich kilka ciuszkow i wszystko jak najbardzije na plus, zajrzyjcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu tracisz czas niepotrzebnie na szukanie stacjonarnie. Zajżyj na neta. Ja kupuję na przykład na xelka.sklep.pl Mają tam ciuchy od rozmiaru 36 do 56 i niedrogo. Ostatnio kupiłam czerwoną super sukieneczkę za 90 zł a wyglądała na 290 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne sukienki dla dziewczynki ma sklep Lejdi, choćby ta mi się spodobała lejdi.pl/p9409,sukienka-dla-dziewczynki-w-groszki-granatowa.html i zresztą tam samo córce od razu się te grochy spodobały i na szczęście z rozmiarem trafiłyśmy w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zainspiruje Cię jakaś propozycja ze strony https://milenaplatek.pl/ ? Przyznam się, że z tego co widzę mają bardzo wiele ciekawych propozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×