Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fema123

SUKNIE ŚLUBNE, SUKNIE WIECZOROWE EVITA

Polecane posty

Gość fema123

WIDZIAŁAM NA STRONIE www.evita.com.pl PIĘKNE SUKNIE. MAJĄ SALONY NA POŁUNIU POLSKI. CZY KTOŚ KUPOWAŁ U NICH SUKNIE BEZ WIZYTY W SALONIE? CZY SĄ TAK PIĘKNE JAK NA ICH STRONIE INTERNETOWEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie może ile kosztują takie sukienki wieczorowe mniej wiecej ?W ogóle zna ktoś ceny tych sukienek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaaaaa3
Witam .. juz nie wiem gdzie się zgłoscić .. może któraś z was natrafiła się na te zdjęcia i będzie mogła mi pomoc a mianowicie .. natknęłam się kiedyś na zdjęcia sukienki .. zapisałam , ale po formacie niestety stracilam je i teraz nie mogę jej znaleźć.. opis : intensywinie zielona sukienka , z czarnymi koronkami gdzieniegdzie.. duża asymetria - przód krótki , a tył długi .. pamiętam jeszcze , ze buciki miała tez czarne w koronce ? proszę o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubin12
A tyn nowy salon na Alejach warto odwiedzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 1992
Ja też byłam w Evicie ale na Zakopiańskiej, kupiłam suknię ślubną, moja mama suknię na ślub i mój narzeczony garnitur. Warto podjechac suknie są piekne. I mają ciekawy konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra76
Ja byłam w Evicie, bo szukałam sukni wieczorowej. Znalazłam! Kupiłam piękną, jest trochę za duża ale na szczęście Panie krawcowe wszystko pieknie mi zrobiły i mam SUPER suknię godną świadkowej! Polecam gorąco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mairolla45
Ja tam byłam i kupiłam piękną niebieską sukienkę. Taką lekką zwiewną po prostu piękną. Takiego sklepu z takimi sukniekami jeszcze nigdzie nie widziałam( no chyba, że w telewizji). To chyba będzie MÓJ slkep. Mam w tym roku 3 wesela i wkońcu jest jakiś salon, który ma TO COŚ dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna65
Moja córka kupiła w Evicie suknię śłubną. Mój przyszły zięc wziął garnitur i juz biorą udział w konkursie. Ja też się tam wybiorę po suknię dla mnie, bo widziałam odpowiedznią suknię dla "matki Panny Młodej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sukienka na komers
Jestem ze Śląska i widziałam salon Evita, a właśnie szukam sukienki na komers na zakończenie gimnazjum. Mają tam sukienki mniej oficjalne? Chodzi o to, żeby nie była sukienka cała w falbankach czy cekinach czy nie wiem jak wymyślna, tylko bardziej prosta i dziewczęca. Coś takiego właśnie na imprezę ne koniec gimazjum. I jakie są mniej więcej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia20
A tak mniej więcej w jakich cenach mają suknie wieczorowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłapannamłoda
Suknie wieczorowe mają w ogromnym wyborze w różnych cenach - każda pani bez względu na zasobność portfela znajdzie tam coś dla siebie ;) Niektóre modele powalają z nóg! Nie mogę doczekać się kolekcji 2013 - same wspaniałości. Koniecznie trzeba iść do salonu, obejrzeć, pomierzyć. Na żywo suknie są jeszcze piękniejsze niż na zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia_na-wakacjach
Potwierdzam! Z koleżanką szukałyśmy przez 3 miesiące i w każdym salonie było to samo a iobsługa pozostawiała wiele do życzenia. W Evicie były oryginalne modele w róznych stylach i przemiłe panie. Aż nie chciało się stamtąd wychodzić :) wymarzona suknia kupiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienki owszem i piękne ale ceny wygórowane. Szukałam sukienki na studniówkę i znalaszłam - śliczna ale cena 2 500 zł. No bez przesady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dajcie spokoj jakbyscie wiedziealy co za suknie sa w tej Evicie to nikt by tam nie chcial kupowac stare szmaty brudne smierdzonce 80 procent tych szmat ma po ponad 6 lat one wisza z roku na rok nikt tego nie kupuje sklepy sie wymieniaja modelai i niby jest nowa kolekcja niech sie kazda w was przyjrzy one sa nie modne wiocha jak diabli... jak na odpuscie a ceny kosmiczne za takie stare nie modne pasci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam! czy ktoś kupił suknię ślubną w Evicie? czy mieliscie jakies zastrzezenia? bo ja jestem przerazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam salonu sukien ślubnych evita na ul Długa 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybredny
Byłem z żoną i obsługa kompetentną bardzo. Model dobrany zjawiskiem a rodami profesjonalne innevniz unkonkurencj. Efek wart milon dolarów. Poleca. Tylko Evita. Warto przyjechać po ich nową autorską kolekcję autorstwa Ewy dedo która przerasta obecnec trendy o lata. Klasa światową. Wkrótce na salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty są takie, że mają największy wybór sukien w Europie. U nich ubiera się świat mody i biznesu. Za taką cenę nie Kupisz nic tajnego. W Europie!!! A dodatki inne niż wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0Gosiak0
polecam Ci zajrzeć na stronę sklepu internetowego https://www.lejdi-sklep.pl mają duży wybór sukni ślubnych, może znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hartole
Proszę tutaj - http://www.almonds.pl/ W sieci dużo większy wybór - mam na myśli suknie wieczorowe. Pewnie,że zakup odpowiedniej sukni wymaga długiego szukania, ale tak można trafić takie, jakich szukacie. Kwestia dobrego wymierzenia swojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez kupilam suknie ślubną w Evicie w Katowicach i ja jestem bardzo zadowolona, chodziłam po wielu salonach ale tam mają najpiękniejsze od wejscia sklep robi wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiryna sklepu jest bardzo wazna,a w szczegolnosci co sie na niej znajduje.Ja jestem z Krakowa i przejezdzam kolo salonu evita na Alejach.Zawsze gapie sie na te piekne suknie jakie tam stoja.Zdecydowanie zachecaja do wejscia do srodka.Nie rozczarujecie sie odwiedzajac te salony ,bo jak na zewnatrz ,tak i w srodku .Jednym slowem kolorowy zawrot glowy.Suknie przepiekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Basia
uszyłam w tym salonie w Katowicach sukienkę na ślub syna , jestem bardzo zadowolona , nic się nie pruje jest czysta ładnie obcięta tak jak chciałam na długość . Wszystkich oczarowałam . Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×