Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochany Jacuś

Szukam pierścionka zaręczynowego z brylantem

Polecane posty

Gość Zakochany Jacuś

Od jakiegoś czasu szukam pierścionka zaręczynowego z brylantem dla mojej ukochanej.Jest to bardzo trudny dla mnie wybór i naprawdę ciężko mi było znaleźć ten idealny... Ale Wiem, że byłby on spełnieniem marzeń mojej ukochanej. Cudownie byłoby oświadczyć się na Święta Bożego Narodzenia i spełnić marzenia mojego Słoneczka wręczając jej właśnie taki pierścionek. Doradźcie gdzie można kupić coś ładnego ale i na kieszeń młodego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też Jacuś :-)
Drogi Jacusiu. Pozwól,że ci udzielę jednej zasadniczej rady Zakładam, że nie masz za dużo pieniędzy a chcesz ukochanej sprawić jak największa przyjemność. Pierścionki zaręczynowe w praktyce nie mają brylantów o dużej wielkości. Jubilerzy reklamują pierścionki z małymi brylantami NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI i oczywiście chcą za nie horrendalne ceny. Natomiast jeśli poszukasz gdzieś pierścionka z brylantem większym ale średniej klasy i to za o wiele mniejszą cenę to na ręce Twojej dziewczyny będzie się lepiej prezentował niż pierścionek kilka razy droższy. Poszukaj więc gdzieś takiego miejsca z takimi pierścionkami. Ja swojej dziewczynie kupiłem pierścionek z brylantami za 1500zł. a wszystkie koleżanki myślą że kosztował przynajmniej 5000zł. Pierścionek na reku kobiety ma ją zdobić a nie robić wrażenie złączonym do niego paragonem zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię pierścionki
Zaprezentowany wyżej pierścionek jest przepiękny i jeszcze za jaką atrakcyjną cenę:) Zresztą również inne pierścionki na stronie http://cwbestbuy.com/ są bardzo ładne i ciekawe, a przede wszystkim niespotykane u jubilerów, a to właśnie chodzi - aby mieć coś niepowtarzalnego, a nie masowo produkowanego, co każda dziewczyna może mieć. Byłam dziś u jubilera i takcih cudenek jak na stronie http://cwbestbuy.com nie widziałam. Dziewczyny, polecam wam, zajrzyjcie i same się przekonajcie. Wysoka jakość, ładne wzornictwo i przystępne ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę kupić tanio
Panowie! Ja też uważam, że pierścionek nie musi być drogi, ale ważne, żeby miał brylant (wszystkie na nie lecą)... Znalazłem ofertę, że można kupić prawie dwa razy taniej, tylko musi być kilka ofert, żeby wysłali zamówienie producentowi. http://www.mergeto.pl/merged-auction/5872013/promocja-42-zloty-pierscionek-z-brylantem-006-ct-nawet-za-430-zl-bon-upominkowy Ktoż ze mną do tej promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arisha
Jak będziesz kupował pierścionek to nie radzę na allegro, bo tak na prawdę kupujesz kota w worku. Jak już to jakieś sprawdzone salony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę kupić tanio
Arisha, oni sprzedają Italian Infinity Design, więc to chyba sprawdzona firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip_z
Miesiąc temu się oświadczałem i wszystko się udało:)) Pierścionek to kupowałem ze strony www.markobizuteria.pl . Mają bardzo ładne rzeczy i to nie tak drogo jak w innych jubilerach internetowych. Akurat kupowałem pierścionek z brylantem, próba złota 333. Były też z cyrkoniami i to taniej, ale stwierdziłem – a co tam będę na swojej kobiecie oszczędzał :P jeszcze przyjdzie na to czas po ślubie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazajcie na cozacena!!! Sprzedaja tam tombak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z krwi i kości
Prawie każdy facet zderza się kiedyś z tym tematem. Postanowiłem pomóc tym postem żółtodziobom :) Kochani! Przede wszystkim nie sieciowe sklepy, tylko mniejsze i internetowe. Lepsza cena, a i wzory ciekawsze niż w dużych salonach. O gustach się nie dyskutuje, więc jak Panna nosi biżuterię w kolorze srebrnym, to celuj w taką. Jeśli nie nosi biżuterii, to zwracaj uwagę w jakich kolorach najczęściej się ubiera, jeśli to ciepłe barwy, to wybierz żółte złoto. Proste. A teraz, żebyście nie musieli tyle latać i grzebać co ja, to polecam Wam dwie firmy: WĘC i IMPRESSIMO. Wystarczy sobie wygooglać. Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×