Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tatuaz, Jah Love Tattoo Studio w Wawie

Polecane posty

Gość gość

Robiliscie tam jakas dziare? Polecacie? Opinie maja w sumie baaardzo dobre na fb, ale wole sie upewnic w czyje rece oddaje swoja skore :D przy okazji pochwalcie sie jakie macie tatuaze, bo ja nadal jestem w fazie poszukiwania inspiracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni sa naprawde mega, zapisuj sie juz nawet teraz, bo trzeba troche poczekac na wolny termin :D ja robiłam u Adolfa- spoko ziomek, mega dokladny, robi wszystko na tip top. zreszta obczaj na fb ile maja pozytywnych opinii.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jakie mają realizacje wiec ciezko mi stwierdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fejsie mozna zlukac ich realizacje i w sumie sa one baaardzo roznorodne, wiec chyba kazdy projekt tatuazu sa w stanie przeniesc na skore :D ostatnio ogladalam jakis filmik, gdzie robili tatuaz Damy z łasiczką, kozak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śledz ich fp- oni robia mega dobre akcje promocyjne, mozna zlapac stówkę w postaci vouchera :D nagradzaja najfajniejsze komentarze ;) dziaraj sie u nich smialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno zapisalam sie do nich, a dokladnie do Zuzy :) nie moge sie doczekac :) i straaasznie sie jaram, chociaz to juz moja piąta dziara :P ale od dawna podgladalam ich prace na fejsie i instagramie i widac, ze maja talent do tego :) na pewno nie bedziesz zalowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robek96
Też polecam- profesjonalny salon, utalentowani tatuażyści ;) Dotychczas dziarałam się u Michała w starym studio, ale zamierzam zapisać się na kolejny tatuaż. Tym razem- w nowym salonie na Wilczej, bo jakiś czas temu właśnie tam przeniosło się Jah Love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam tatuaż u Michała ze 4 miesiące temu. Wykonał kawał dobrej roboty. Tatuaż wygląda rewelacyjnie i jestem zadowolona z efektu końcowego :) to jest właśnie to czego oczekiwałam. A jeśli chodzi o sam salon to wszystko jest sterylne i zachowane wszystkie zasady sanitarne. A poza tym bardzo fajna, luźna atmosfera. Mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelajnaa
to fakt jah love tattoo jest super :) zrobiłam u nich już 3 tatauże i wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec :) teraz mam ochotę na jakiś geometryczny wzór i wiem na pewno, że wybiorę się do Anety - specjalistki w tej dziedzinie https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10154815635066226 . Już się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×