Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzzanna92

Torebka Wojas

Polecane posty

Gość Zuzzanna92

Macie jakieś doświadczenie z torebkami Wojasa? Wpadła mi jedna w oko, ale nie wiem czego się spodziewać - czy będzie wytrzymała, nie będzie się szybko "ścierała". Dodatkowo jak sytuacja wygląda z zamkami w tych torebkach? :) Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjaaa1990
Torebki Wojasa są naprawdę dobrej jakości i nie niszczą się tak szybko. Wiadomo cena jest wyższa, ale w tym przypadku ta cena naprawdę jest adekwatna do jakości torebki. Same wykończenia w torebkach z Wojasa wyglądają naprawdę dobrze. W dobrej cenie możesz kupić jakąś perełkę, która będzie Ci służyła dłuuugi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam dwie torebki z Wojasa, jedną kupiłam dopiero co, ale drugą mam już kilka lat i sprawdza sie bardzo dobrze. Szczerze powiem, że wygląda prawie jak nowa. Zamki się w ogóle nie psują. Żadna inna torebka nie wytrzymala u mnie tyle czasu i to jeszcze w tak dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakup torebki w wojasie to na pewno dobrze wydane pieniądze. Te torebki są mega dobrze wykonane, z resztą jak wszystko tej firmy... Nie trzeba jej mieć latami żeby się o tym przekonać. Wystarczy się przyjrzeć w sklepie, widać dokłądność i precyzje wykonania. Takie rzeczy się nie rozwalają po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 3 torebki z wojasa i mam chętkę na czwartą ;) po prostu mi się podobają, a poza tym widać, ze z wyższej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimini2017
ja postanowiłam wprowadzić do mojego życia minimalizm i po przeczytaniu wielu opinii zdecydowałam się wlasnie na torebkę wojasa, bo chciałam mieć coś na lata i póki co minął pierwszy rok i torebka jak nowa, w planach mam jeszcze torebke wizytowa, ale musze to dobrze przemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×