Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olincia

W jakich sklepach można kupić fajną bielizne? Co polecacie?

Polecane posty

Gość Olincia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to ja znów polecę swój ulubiony sklep h&m :D fajne wzory i kolory :) ceny średnio ok 20-30 z majteczki i 40-60 zł za stanik :) no chyba ze jest wyprzedaż wtedy taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reservend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka22
A ja lubię Gaia-większe rozmiary biustonoszy:) i trend station :) Fajną bieliznę można kupić w Gorseteriach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bereciara
Dla mnie tylko triumph , dość drogie , ale służą latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez
W triumphie ta bielizna jak dla starych ciotek - juz dawno nie widzialam tam nic, co by mi sie naprawde podobalo, ani sexi, ani slodkie... Chociaz przyznac trzeba, ze jakosc bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bereciara
nie wiem , ja mam 2 rodzaje stanikow z triupfa i sa bardzo ladne i wdzieczne . Lubie prosta bielizne , z jakims tylko bardzo malutkim elementem ozdobnym - i takie cos tam znajduje. A co najwazniejsze - ta bielizna jest bardzo wygodna i o swietnej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, triumph ma troche fajnych modeli - zwlaszcza takie na maxa gladkie, bez zadnych koronek, haftow itp sa fajne. Chociaz takie bardziej wymyslne tez mam i swietnie sie trzymaja. Zawiodlam sie troche tylko na stringach Amourette - tych z takimi metalowymi wstawkami z logo T. na bokach - po kilku godz spedzonych w samochodzie cala bylam poobcierana od tego metalu. No i biala bielizna zolknie od warszawskiej wody - a Intimissimi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję bieliznę Triumpha, Intimissimi, H&M i ostatnio sporo fajnych rzeczy jest w Reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie trend station i atlantica, chociaz nie zawsze jakosc odpowiada cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luuuuuna
Ja zawsze kupuje bielizne w H&M, Stanik kosztuje ok 40 zł i jest napeawdę niezniszczalny. Za każdym razem piore w automacie i naet fiszbina nie wylecieła. I co bardzo ważne nie rozciąga sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha w oku
Ta bielizna w Reserved to niestety tylko dla kobietek płaskich jak naleśnik. Staniczki malutkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam kupować z lupoline.pl wybór ogromny, jakość super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanna
polecam strone www.biust.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
samanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha w oku
jak maciora to nie, ale z wieku nastoletniego już wyrosłam ;) i ty też może kiedyś dojrzejesz (zwłaszcza do kultury wypowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULOTNEMOMENTY
WWW.ULOTNEMOMENTY.CITYMAX.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dobry stanik tym bardziej sprawdzonej firmy" Na tej stronie nie ma ANI JEDNEGO takiego. I ani jednej takiej firmy. Spamówa niedorobiona! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna kupowac bielizne w siecowce?? Bielizne kupujemy w salonach z bielizna! - pakiecie z braffiterka :-) Takie firmy jak Esotiq,Panache idt.. one sie specjalizuja w tym temacie. kobiety ogarnijcie sie i nie robcie krzywdy swoim piersią. Stanik to nie tylko efekt wizualny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej zamawiam ładną bieliznę na Boutique Bielizny . Mają tam duży wybór z różnych znanych firm i naprawdę jest w czym wybierać. A warto kupić dobrej jakości bieliznę, bo jest wygodniejsza i na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na allinside.pl i mają bardzo fajną bieliznę za niewielkie pieniadze :) Można naprawdę seksownie się ubrać u nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu polecam: www.noriko.pl Włoskie marki głównie ale też czołowe rodzime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sieci sklepów BestBra, Intimo4You , polecam sklepy z polska i angielską bielizną , tylko polska trochę tańsza jak KrisLine, Ewa Michalak , Ewa Bień, Dalia, Ava (bardzo się poprawiła ) , comexim i Samanta, wystrzegajcie się triumfa , feliny i naturany niemiecka tandetna bielizna szyta w Chinach w Polsce przepłacacie nawet 6 razy za nią :( i sklepy La Vantil 100% narzutu mają , mają sporo firm i pełno rozmiarów ale naprawdę nie warto przepłacać , ja w La Vantil tak się przejechałam kilka rzeczy 2x drożej kupiłam niż winnych zwykłych sklepach z bielizną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×