Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bzium

Wrocławianki- w jakich sklepach kupujecie ciuchy???

Polecane posty

Wrocław- moje kochane miasto ale... czasami jeśli chodzi o ubrania to dochodzę do wniosku, że po prostu NIC sensownego w naszych sklepach nie ma... Owszem czasem coś gdzieś się trafi, ale przeważnie jest tak, że we wszystkich sklepach ta sama tandeta i różowe ubranka jak dla niemowlaków... Ostatnio na przykład szukałam prostej, srednio eleganckiej sukienki.. i co? Same szmaty... no bo jak to inaczej nazwać... I jakie było moje zdziwienie, kiedy się znalazłam cudną, DOBRZE uszytą sukienkę w Galerii Centrum... Dlatego teraz już nic mnie nie zaskoczy.. Piszcie, jakie są Wasze ulubione sklepy, gdzie kupujecie ciuchy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................123
mango,h&m i camieau,czasami reserverd ale w sumie to już mi sie znudziła mój ulubiony to promoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liilka
C&A reserved colloseum H&M teranova...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż...ulubionego sklepu jako takiego nie mam, bo wystarczy że jakiś polubię to już kolejną kolekcją rozczarowują. Nie pozostaje zatem nic innego jak wyszukiwać w różnych sklepach pojedyncze perełki. Takie właśnie najczęściej trafiają mi się w: - Orsay: bluzki, spodnie, mam też jeden taki sportowy płaszczyk - Zara: sweterki - Reserved: to co dżinsowe - C&A: bluzki - AEwoman: spodnie z kantem, płaszcz zimowy - Galeria Centrum: sukienki :) - Kaapahl: bluzki letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patri
Ciuszki kupuje głównie w Simple, Morganie, czasami w Benettonie i Solarze Butki w Venezii, Bagacie i w Prima Moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Butik Modna we Wrocławiu  na Bolesławieckiej ma na prawdę bardzo duzo ładnych i modnych ...enek. I moim zdaniem jest tam wybór na tyle duży że spokojnie znajdzie sie coś na różne okazje. Także uważam że to jest fajny i przystępny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitis

tak, potwierdzam. Nie wierzyłam ale butik jest na prawdę doskonale wyposążony i można tam znaleźć na prawdę bardzo fajne ...enki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ossola

no wlasnie to jest potwierdzenie żę nie trzeba chodzić po centrach handlowych żeby kupić sobie ładną kieckę. też odkryłam spory asortyment w Butik Modna we Wrocławiu na Bolesławieckiej. I można tam całkiem niezłe perełki znaleźć! świetny sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ja lubię Carry. Jest w prawie każdej galerii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×