Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tez mam

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ? ... cd.

Polecane posty

Gość tez mam

Otwieram ciag dalszy o tym samym tytule ;) Zapraszam Was tu bo temat nam idzie dobrze ;) Kurczę naprawić proszę forum !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
to już 3 taki post :) piszcie piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUEEN SIZE
Witam, w odpowiedzi zapraszam wszystkie Panie do internetowego sklepu z modnymi ciuszkami sprowadzonymi z Niemiec, w rozmiarach od 44 do 56, w młodziezowych fasonach i wesołych kolorach oraz w bardzo przystępnych cenach, bluzki już od 30zł ! ! Wiele okazji i promocja darmowej przesyłki przy zakupie dwóch rzeczy. http://www.allegro.pl/sklep/9115345_nowa_odziez_w_rozmiarze_xxl_queen_size Pozdrawiam ciepło. QUEEN*SIZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumnaaa1
Kurcze, bez obrazy ale te ciuszki są właśnie workowate :/ nie o tym marzymy kompletnie ! Gdzie jesteście dziewczęta ? wypowiadajcie się ? Zadano mi pytanie skąd biorę ciuchy, więc prowadziłam sklep, niestety opłaty typu zus podatek itp są ogromne obecnie + lokal, towar który nie zawsze schodzi itp itd. Głównie miałam z zagranicy, albo z lepszych hurtowni w Polsce. Teraz zastanawiam się nad tym by na allegro handlować, właśnie większymi ciuchami, od 32 po 52 ;) Tylko bardziej się boję większa rozmiarówką operować bo wydaje mi się że mi nie zejdzie:> jakies jeansy, bluzy, sukienki itp. po przystępnych cenach. Np. jeansy od 59 zł bluzy bluzki od 29 swetry od 40 itp. sądzicie ze okej ? I nie chodzi mi o te ciuchy typu pusia czy chińskie, tylko markowe, dobrej jakości, jeansy z niższym stanem, tuniki, bluzki o fasonie bliżej ciała, jakies bermudy, sukienki do kolana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUEEN SIZE
Gość Rinek
Zgadzam się z opinią, że te ubrania są strasznie workowate i babcine! Nie chce mi się wierzyć, że w Niemcach w takich okropieństwach chodzą... brrrr Nie chcę oczywiście tutaj nikogo obrażać. Może innym się te ubrania podobają, kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUEEN SIZE
Rzeczywiście, to kwestia gustu i dlatego uważam, że warto odwiedzić ten sklep, bo każdy wybierze tu coś ciekawego dla siebie. A dla pierwszych klientek z kafeterii przygotowałam miłe niespodzianki w postaci modnych dodatków (kolczyki, korale itp.) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Ja mam 19 lat! A te ubrania przeznaczone są dla osób w wieku 35-50 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
Nie wiem które gorsze :P te wzory ... oczopląsu można dostać ! Kurde, nie rozumiem dlaczego większe rozmiary są projektowane z myślą o 50latkach :| nawet moja babcia się tak nie ubiera :( Chyba się sama wezmę za modę dla kobiet kształtnych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dlatego z mysla o ....
moze dlatego z myslą o piecdziesieciolatkach a nie o nastolatkach bo nastolatki nie powinny mieć nadwagi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
no 50latki tym bardziej bo są starsze i więcej im grozi, jednak. Poza tym nie tylko z obżarstwa wynika nadwaga, ale z wielu czynników, tylko nikt nie bierze tego pod uwage .. Ale są na świecie firmy, nawte ich jest mase że szyją we wszystkich rozmiarach, tylko w Polsce jest beznadziejny kult chudości. A w ogole jest wiele osób co mają po prostu taką budowę ciała. Znam kobietkę, która ma te 180 wzrostu, i szerokie biodra, szersze barki, pełny biust i wygląda pieknie, zawsez miała takie powodzenie że hej a nosi rozmiar 44/46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
"też mam" zajmij się modą dla kształtnych kobiet! Całkowicie Cię w tym wspieram! Mogę nawet podjąć współpracę w rysowaniu projektów :P Jeśli zaś chodzi o to, że nastolatki nie powinny mieć nadwagi, to zgadzam się zupełnie z tym co napisała "tez mam". W moim przypadku przyczyną nadwagi jest silna niedoczynność tarczycy połączona z tarczycą zanikową i choćby nie wiem jaką dietę stosowałam to nie schudnę więcej niż 2-3 kg. Przeglądałam dzisiaj allegro i znalazłam jednego sprzedawcę, który ma dosyć ładne ubrania w dużych rozmiarach. http://allegro.pl/show_shop.php?shop_id=9300016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
Nie no ja byłam nie raz na tej stronce ale ceny są nadal mało przystępne dla szczupłych dziewczyn takie bluzeczki są góra do 20 zł więc dlaczego dla nas są po 50?? Dla mnie to dużo jak za zwykła bluzkę tym bardziej że za taką kwotę w lumpie :) mogę się ubrać w supeeerrrr ciuchy i przede wszystkim tanio mam bardzo duży rozmiar ale nie będe dorabiać ludzi którzy żerują na takich jak ja!!!!I nie wstydzę się tego bo w lumpach ubierają się bardzo zamożni ludzie!!!A zresztą mam lump gdzie raz na dwa tygodnie wszystko jest po 1zł i to takie ciuchy że bania mała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
QUEEN SIZE masz nie bardzo przystępne ceny bez obrazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUEEN SIZE
No niestety za 1zł to u mnie nikt się nie ubierze :-( Ale ceny są umowne i zawsze przy większej ilości można ponegocjować :-) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
50 zł jeszcze jestem w stanie zapłacić za ciuch, który mi się podoba. W Lumpach nie kupuje, bo jakoś nie bardzo chcę tam wchodzić. Jeśli chodzi o sklep Ulla Popken to ceny tam mają kolosalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
QUEEN SIZE nie no bez przesady nie 1zł :D:D No ja niestety nie moge dać 50zł za zwykła bluzkę owszem na jakąś ważna impreze taka ale na codzień to nie !! Ulla Popken nie no tu są ceny dla ludzi gdzie minimum wypłąta wynosi jakieś 5000zł!!!Dzięki za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko kochana
oprocz nadwagi widze ze straszne malkontentki z was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
JA jestem ze wszystkiego zadowolona a wy dziewczny???? Komuś tu coś nie pasuje to niech nie czyta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
A ty "matko kochana" nie dość, że chamska to do tego głupia. Jeżeli chciałabym kupować fajne ciuchy po niskich cenach to musiałabym chyba mieszkać w Niemczech. U nas wyboru praktycznie nie ma, więc trzeba trochę więcej wydać na ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
Kurde, ten sklep internetowy do tanich nie należy, a co do niemiec to rzeczywiście taaanio jest, aż chciałoby sie przy granicy mieszkać :P A to na allegro okey, takie kobiece i ładne ;) Dziś czytałam różne wywiady itp. i natchnęłam sie na osobe Gosi Baczyńskiej i tak mnie natchnęło dlaczego nie projektuje ubrań w większych rozmiarach:> Też figury modelek nie ma, a projektuje do rozmiaru 40 max. troche szkoda, bo ta kolekcja dla reserved fajna ;) Rinek po prostu ludzie gówno wiedzą się mądrzą i tak gadają bez zastanowienia, bo jak jakaś panienka ma rozmiar 36 i mieści się we wszystko bez problemów to może przykrości sprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
Rinek nie ma co poprostu NAsze zacofane społeczeństwo nigdy nie zrozumie że nie istnieja tylko "wieszaki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
Laski ale jak taki pustak może nam sprawiać przykrość ja znam sdzo swoja wartosc i nikt ani nic tego nie moze naruszyc :D Za bardzo sie cenie :) Mam rozmiar 54 ale serce wielkosci kuli ziemskiej a takie cos co wypowiedzialo sie wyzej nie ma ani serca ani rozumu wiec nie warto debatowac :) SKONCZYLAM hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Wczoraj byłam na targu. U nas w Rudzie Śląskiej co czwartek organizowany jest wielki targ ubraniowy. Chciałam sobie kupić jakiś płaszczyk na zimę. Nawet znalazłam kilka stoisk, gdzie dostępne były płaszczyki do rozmiaru nawet 54. Tyle, że cena płaszczyka o rozmiarze 38 wynosiła 70 - 100zł, a o rozmiarze 50 wynosiła 240 - 300 zł. Powiem szczerze, że gdyby wszystkie płaszczyki były po cenie ok. 240 zł to może jeszcze bym była wstanie sobie kupić, ale przy spotkaniu się z takim chamstwem to ja dziękuję ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
Rinek ja bym rozumiała że musieli dać 10metrów więcej materiału ale bez przesady może ze 2 metry więcej i próbuja zarobić jak na zbożu!!! Chamstwo jak nic zgadzam się!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
PO PROSTU SZCZĘKA OPADA ! PROSTACTWO ! Przecież szyją to masowo, więc niezależnie od ilości materiału średnio na taki płaszczyk wychodzi z 50/60 zł z robocizną i zarobkiem hurtowni, więc jaką mają przebitkę :( mnożą sobie razy 3 minimum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Sprzedawcy żerują na okrąglejszych osobach. Wiedzą, że ciężko jest dostać ubrania w większych rozmiarach, dlatego też ustanawiają bardzo wysokie ceny. Wiedzą, że nie mają prawie w ogóle konkurencji. Jesli chodzi o C&A to są tam duże rozmiary, ale jakoś nie podobają mi się tamtejsze ubrania. Oczywiście zdarzają się ładne. Ale jakość tych ubrań przyrównana do ich ceny jest nieadekwatna. Za kurtkę, którą tam oferują za 250 zł, ja bym 100 zł nawet nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×