Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa..

zielony plaszczyk do czego?

Polecane posty

Gość aa..

Ostatnio zakupilam wiosenny plaszczyk w kolorze zielonej trwy. Jest dosc odwazny.Nosze go do czarnego wysokiego golfu i rurek. niestety nie mam inej koncepcji obecnie :( Czy ktos moze cos doradzic. Plaszczyk krotki, typu prochowiec(tak to sie chyba nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze dobrze wygladalby z czyms brazowym, czerwonym lub pomaranczowym, a swoja droga to musi byc bardzo fajny :-) gdzie go kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..
kupilam go w H&M z nowej kolekcji. Jest on w stylu jakby poprzedniej epoki. Pasuje do niego koszula w taka krateczke drobna czerwona tez z H&M. Nie widze sie jakos w brazie niestety. Dodam ze jestem jasna szatynka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..
a sprobuje z pomaranczowym. A moze byc zolty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolet wyglada cudnie z zielonym......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc i pomarancz i zolty.bedzie wiosennie:) widze,ze odwazna z Ciebie dziewczyna skoro wybierasz takie kolorki:)az milo spotkac takiego kogos na ulicy w pochmurny dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..
Dziekuje :) Ewe ostatnio mam jakas manie wybierania odwaznych kolorkow i przelamywania szarosci na ulicach. tylko ciezko mi sie nie czerwienic jak zwracam dosc duzo uwage otoczenia :( Ps. Dziekuje bardzo za pomoc napewno skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
Do normalnych jeansow moze byc :) I chusta np. do niego w jakichs fajnych kolorkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×