Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiunia86

znacie marke DOROTHY PERKINS???

Polecane posty

Gość asiunia86

hej dziewczyny! znacie ta marke (mam nadzieje ze nie poprzekrecalam nazwy)??? co to za odiez? jakas ekskluzywna czy zwykle szmaty! prosze napiszcie czy znacie i jakie macie zdanie na twn temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
Jedna z lepszych marek ,porzadne materialy i wykonanie ,u nas jest sporo w lumpeksach tej marki -sa to rzeczy nie zniszczone i warte polecenia,podobnie bon marche ,Evie,Select,i wiele innych Nowe sa naprawde bardzo drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
I na allegro tez sporo tych marek,ja ze swego doswiadczenia o stanikach tych firm moge powiedziec ,ze sa najczesciej mniejsze niz na metkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia86
no wlasnie pytam bo mam dosc duzo rzeczy z lumpa tej marki i tak sie zastanawiam czy to obciach nosic je czy warto poszpanowac :))) dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia886
podwyzszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchy sie nosi
nie dla marki, tylko wówczas gdy się dobrze w nich wyglada :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
Dorothy Perkins super extra nie jest ale na poziomie, pelno jej sklepow w Londynie, tak jak Next, Neu Look itp, Evie nie koniecznie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anhela
W UK jest cała sieć i w Irlandii tez, dobre są te ciuchy, ale jak dla mnie to nie warte swojej ceny. I ten designe....Bon Marche to sklepy dla kobiet powyzej 50 r. ż. albo dla babek, które są mocno przy tuszy, chociaż mnie udało sie kupic tam zajebisty komplet bielizny. Envie- takie sobie, przecietne angielskie ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×