Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

29 marca zaczyna sie BREXIT, pakujcie sie hahahhhaaa

Polecane posty

Gość gość

rajaner juz zaciera rece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z czego tu sie smiac? ze beda ludzie musieli wrocic do z********ania za 1800 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto sie uczyl w PL a nie imprezowal ten ma wiecej:) nie zal mi tych przyglupow z trójami na swiadectwie:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo już się pakuję. Nie do Polski oczywiście, na kolejne wakacje. Za granicą jest taaak źle że co 2 miesiące muszę sobie na wakacje wyjechać. Na to w PL was nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska super kraj
nikt w PL nie zarabia poniżej 4tyś netto, tylko downy bez podstawówki, raj jest w PL i bez ciapatych i bez ahmedów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyji przed UK i będą żyć po UK, nie ma paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie beda, juz w telewizji mowia ze deportacja bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostaję ;) robole bez zawodu wyjeżdżają. Proste. Przynajmniej będzie więcej miejsca w pociągach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrócimy do PL i dopiero wtedy zobaczycie co to znaczy konkurencja ludzi wykształconych ze znajomością obcych języków i najnowszych technologii. Lokalni pójdą na bruk bo przecież wy ani me ani be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ludzie z doświadczeniem i znajomością języków szybko was wygryza ;) ja miałam kilka propozycji pracy w PL ale jak widzę ile proponują to wybucham śmiechem. Teraz zarabiam (w przeliczeniu na złotówki) ok 15tys na miesiąc. W pl proponują 3 :D : D z czym do ludzi ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna pensja w uk nie zastapi spokoju w PL od ciapatych i smierdzacych brudasów z bliskiego wschodu ktorych pełno na wyspach. Gnij w uk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha w PL też będzie pełno dzikusow, już tłumnie zmierzają w swoich lodkach. Przez kanał trudniej im się przedostać niż przez ląd stały więc... Enjoy buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę "gnić" w UK a potem jadę do Polski i tacy jak ty mi usluguja. Więc nie szczekaj już więcej, sługo, jak pan do ciebie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL nie bedzie takiego problemu. My polscy patrioci i PIS nie pozwolimy na to. Polska dla polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już milosierni politycy na to pozwolili :D ty i PiS masz mało do gadania w tym temacie. Jesteś tylko kolejnym małym nic nie znaczącym robaczkiem więc stul dziubek i patrz jak dzikusy ci rozwalają kraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie zarabiaja 1000-1200 na miesiac, a wynajem najtanszej rudery zwanej mieszkaniem to min 1200 plus council i oplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz źle informacje gościu, może dlatego że nawet w Londynie nie byłeś. Poza tym, świat nie kończy się na Londynie (no, chyba że twój mały świat). Jesteś specjalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zle? Wystarczy wejsc na zoopla, najtansze 1bedroom to 1200/1300 funtow, za 1000 ciezko znalezc w Londynie cokolwiek juz. Najnizsza stawka to jeszcze 7.20 za chwile bedzie 7.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TVNie powiedzieli że Brexit i już pukaja do drzwi deportacja. Słuchajcie się policzki bo przecież w telewizji zawsze wam prawdę mówią! Hahahahaha! Wieśniaczki! Zobaczymy za 2 lata co z tym Brexitem, jak się w końcu stanie. Oj polaczki polaczki- posłuchajcie wiadomości od czasu do czadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa ale to jak teraz ktoś zaczyna życie w Londynie. Większość jest tu już od lat i nie robi za najniższą i ma swoje domy czy mieszkania. Poza tym widać że jesteś mało obyty skoro cen mieszkań szukasz na zoopla :D gdybym wierzyła zoopli to mój dom bym sprzedała za £700k co w ciągu najbliższych lat na pewno się nie stanie ahahah oni zawyżają ceny i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy maja swoje domy w Londynie ha ha ha ha ha ! Wez zejdz na Ziemie lepiej. W Londynie zawsze bylo drogo i nie opowiadaj bajek jak to Polacy maja swoje domy, bo to zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:26 Ooo,czyzby druga Bienkowska odezwala sie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha Nie wszyscy to ciułacze. U mnie w rodzinie każdy ma dom w Londynie (tzn moi rodzice, ja i brat z żoną oraz rodzina która tu przyjechała po wojnie). Tak samo z innymi Polakami których znam, niektórzy mają po 2,3 domy ale ja np tak daleko nie idę. Warto dodać że nie trzymam się z patologia. Oczywiście w naszym przypadku kupione 8-10 lat temu kiedy było tanio. Teraz można spokojnie sprzedać, ale po co? To dobra inwestycja. Wiem, że nieudacznikom to się w główkach nie mieści (co tu doskonale widać). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie tanio nie bylo nigdy, taniej owszem, ale nigdy nie tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko mieroty kupuja dom i mieszkaja w smierdzacym londynie:D Ja kupilem na mazurach, osmy cud swiata wg klasyfikacji UNESCO. Mam las cisze i spokoj wszystko czego nie ma w uk. Jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy debile? Ja kupiłam kiedyś dom w Londynie, płacę 600 miesięcznie a wynajelam za 1800. Mieszkam z mężem w jego domu więc co miesiąc mam te parę groszy na waciki ;) oczywiście też pracuję, żeby nie było haha a teraz się czasem jadem nie zalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa w PL też mam dom z lasem i małym jeziorkiem na wakacje i pozniej na starość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znoszę jak Polacy w PL zazdroszczą i próbują mi wmówić że mam gorszej. Wiadomo, że nie mam. Nawet jakbym zarabiała £1000 miesięcznie to i tak o wiele lepiej niż przeciętny Polak. Wiadomo że te wyzwiska są tutaj przez zazdrość bo ktokolwiek mieszka w UK wie jakie są realia, i dlatego tyle ludzi tu założyło rodziny, kupiło domy. Tylko nieudacznicy narzekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioci to płacą za wynajem do usranej śmierci. Kupno domu to dobry pomysł. Kupno domu w Londynie to najlepszy pomysł bo zawsze można wynająć i mieć z tego pieniądze. Ja przed 30tka chciałam mieć swój dom i tak się stało (mam jeszcze 18 lat do spłacenia kredytu który wynosi połowę tego co bym płaciła normalnie). Jak widzę ciułaczy którzy do 40tki siedzą na pokoju to żal mi się robi. A dom/ ziemia w PL to mogę sobie kupić w każdym momencie bo jest strasznie tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12.31. Przez te 18 lat jeszcze możesz wrócić na pokoik :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×