Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorek

600 na tydzien to duzo czy malo?

Polecane posty

pracuje jako nanny i hauskeeper u amerykanskiej rodziny,jest to praca z zamieszkaniem przez 7 dni w tygodniu i tylko 1 weekend wolny w miesiacu,czy to jest dobre wynagrodzenie ?podzielcie sie wrzeniami ze swojej pracy!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcyc
zalezy gdzie jesstes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile godzin pracujesz dziennie? W sumie placa spoko, ale pewnie niezle Cie beda wykorzstywac, jak mieszkalam w Madrycie jako au-pairka to widzialam dziewczyny pracujace tak jak ty (tam to sie nazywa \"interna\"), to bylo cos w stylu pracy niewolniczej, bo jak mieszkasz z rodzinka to nie jest za wesolo, caly czas jestes w pracy. No i tylko 1 weekend wolny w tygodniu, ja bym nie wytrzymala. Moze poszukaj sobie innej pracy, tyle samo mozesz zarobic np jako kelnerka (liczac z napiwkami), co prawda musisz jeszcze zaplacic za mieszkanie, ale masz ten komfort, ze konczysz prace, wracasz do domu i masz wszystko w d..., mozesz spotkac sie ze znajomymi, zaprosic przyjaciol na noc, jestes wolnym czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyyym
chyna duzo i nie duzo - duzo bo $ 600 tygodniowo sporo pieniadzy ( srednio za 40 godzina ma sie jakies - kobieta- $300-450, ale to praca 7X 24 wiec zastanow sie :) ja bym nie dala rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktyczna Pani
jezeli nie musisz placic za mieszkanie - nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pracy jest troche duzo,bo o 7 mam zejsc do kuchni i czasem do 21.30 a w wekendy do 22, oczywiscie jak nikogo nie ma w domu to moge robic co chce,ale i tak samo to ze trzeba siedziec do tej godziny,a nie mozna isc np spac,ale w sumie polacy ktorzy tu sa mowia ze to bardzo dobrze placa,jestem w new jersey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w NY,to duzo,ale zadnej prywatnosci,tak jak ktos napisal-jednak caly czas jestes w pracy.Jezeli na chwile to ok,ale na dlugo nie wytrzymasz.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie niedziele i sobote mam luzniejsza ale i tak chcialabym troche odpoczac,zamierzam tu troche pobyc zeby zarobic troche kasy,a pozniej znalezc coc innego,zeby miec choc niedziele lub sobote wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1945632
a czy placa wam za wolne weekendy?bo mnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia1234
kup cos drobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×