Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość citi

child benefit

Polecane posty

Gość citi

Jako że z lenistwa nie chce mi się łazić po urzędach, zadzwoniłem do firmy która rzekomo zajmuje się "załątwianiem "takich zasiłków. oczywiście to czego się dowiedziałęm od osób tam pracujących wyglada mi na naciąganie, gdyż rózni się od tego co można wyczytać w gazetach, czy na necie. Znacie jakąś dobrą firmę w Londynie, która nie pobiera opłat jeśli nie uzyskam zasiłku, i nie właduje mnie w problemy z urzędem taki zasiłek wypłacającym. słyszałem że są 2 rodzaje zasiłków- jeden z nich to taki ktory mogę pobierać jeśli dziecko jest w polsce, a drugi tylko jeżeli jest w UK. Na co konkretnie mogę liczyć (mój synekjest obecnie w polsce, i zamierzamy zrezygnować z polskiego zasiłku rodzinnego, na rzecz świadczenia z UK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawilas dziecko
wyrodna matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhurjbshjkfd
lepiej zabierz dziecko do siebie a z resztą dupy ci się nie chce ruszyć po zasiłki a co dopiero dzieckiem się opiekować PO PROSTU WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym był wyrodną matką to rzeczywiście coś by ze mną nie w porządku było- płace podatki, pracuje legalnie, mam prawo ubiegać się o zasiłek, ale nie zamierzam dac się nabić polskim cwaniaczkom w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
A sam nie umiesz sobie załatwic....wiem ze te firmy posredniczace biora ok 50f za załatwienie tego...ludzie za co? Przeciez to takie proste, idz do revenue i zapytaj sie co i jak, tam urzednicy nie sa jak w Polsce, sa mili i pomocni, sam formularz na CHB dziecko by potrafiło wypełnic (a jak czegos nie rozmumiesz zawsze my na kafe mozemy ci pomoc. A tak wogole te firmy co pomagaja np załozyc konto wykorzystuja ludzka niewiedze, ja pomoglam załozyc szwagrowi konto w banku i trwało to moze 15 minut (HSBC) a oni pisza na swojej stronie ze to takie trudne i wołaja sobie za to 35 funtów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
wyrodny ojcze. Pewnie ze masz prawo, ale jestes tez ojcem i dziecko ma prawo byc przy tobie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×