Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chorobowe w uk , co za zacofany kraik

Polecane posty

Gość gość

jak jestes na L4 w uk dostajesz zero kasy a w PL 80% wyplaty, beka z zacofanego uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Chyba w TWOJEJ pracy, bo nikt z moich znajomych tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje że ktoś Cię źle poinformował bo z tego co wiem to płatne L4 w UK istnieje. Może nie jest takie samo jak u nas ale jest :) Warto też w Twoim przypadku poczytać o innych rzeczach, które dzieją się w Wielkiej Brytanii np. tutaj https://www.easysend.pl/blog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w byłej pracy, a było to tlyko sprzątanie, mialam 10 dni w roku 100% płatnego chorobowego. i wiesz co, nie chorowalam, bo tutaj ludzie na naciągają pracodawcy tak jak w Polsce- o byle co chorobowe biorą w |Pl i się potem jeszcze dziwią, że szef jest wredny. ha. a w obecnej pracy mam rozmaite przywileje - sektor finansowy, bys się zdziwił, jakie dogodności dl pracownika. ten twoj L4 się przy tym chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to juz wiemy ze idiota wymysla bzdury jak to zle w UK, nie majac o niczym pojecia. Nigdy nie bralam chorobowego,mam nienormowany czas pracy, w przypadku choroby po prostu przekladam obowiazki na pozniej, albo koledzy mnie zastepuje, a ja potem biore obowiazki za nich. Ale oczywiscie, ze istnieje normalne chorobowe, jak w kazdej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×