Odpowiedz na ten temat

Co tam emigracyjne GNOJE?

• gość 2016.12.31 [17:36]
    juz przygotowani na sylwestra z laptopem na kolanach i tatra w reku na dachu wynajmowanego od angola flatu? zazdroscicie nam w PL sylwestra
  • gość 2016.12.31 [17:47]
    Nie ma w uk rozrywek. Wszyscy sa tam fałszywi i mówia codziennie ze sa great, koorfa rozpeerdala mnie to zakłamanie. W PL jest normalnie kto cos umie ten wraca i zyje taniej. I setki rozrywek. Jak się cieszę że już tam nie mieszkam w tym muzułmanskim kalifacie.
  • gość 2016.12.31 [17:58]
    to jest prawda cwelu a nie falsz bo tu każdy jest szczęśliwy a nie mordy skrzywione, nonstop narzekające i obgadującego każdy kazdego jak w plu a rozrywki to macie raz na 20 lat lm i raz na 2000lat euro smiech.gif no chyba ze słuchasz disco polo to wtedy masz raj w plu smiech.gif jednak rozumiem cwelu ze dla takiego smutnego, nieszczęśliwego cwela jak ty to jest ciężkie do uwierzenia ze ludzie mogą być szczęśliwi, usmiechnieci idąc po ulicy i nawet pytac obcych co u nich no ale takie rzeczy to na pewno nie w plu pelnego nienawiści smiech.gif nieprawdopodobnie się ciesze ze już tam nie mieszkam smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif to moje najlepsze zyciowe osiagniecie smiech.gif
  • gość 2016.12.31 [18:02]
    40 MILIONOW Polaków buduje kraj w PL i mają się dobrze. Umieli zalozyc firmy albo zaprezentowac sie na interwiew. Ukowskie osrusy tego nie umiały. Myslały ze manne im da ktos z nieba smiech.gif je!bane nieroby. Polacy są bogaci a wy zawistne emigranckie polaczki nie możecie tego strawić. Buehehehehe ale mam bekę z was nędzarze z dorzecza big bena. Gnijcie dalej w tej waszej obsranej UK na flatach zagzrybionych. Tutaj w PL nikt was nie potrzebuje.
  • gość 2016.12.31 [18:08]
    A sieďźcie sobie w tym ju kej, angole najchętniej to by wam napluli w morde emigracyjne śmiecie, nic wam nie powiedzą ale swoje wiedzą smiech.gif a prace macie bo żaden szanujący się anglik nie będzie się tak poniżał. Pozazdrościć smiech.gif
  • gość 2016.12.31 [18:16]
    3/4 Polaków za granicą to niziny społeczne i łyse pały bez studiów, teraz pracują na budowie albo skręcają długopisy w fabryce, w miedzy czasie Ahmed dupczy wam żonke smiech.gif
  • gość 2016.12.31 [18:19]
    gość dziś [18:16] dokladnie, nie sa u siebie i mysla ze cos znacza w angielskiej nizinie społecznej smiech.gif dla angoli to sa PARASITES
  • gość 2016.12.31 [18:32]
    mogę być nawet gownem dla nich, ważne ze cyferki się zgadzają na koncie co tydzień i raz na jakiś czas podwyzka smiech.gif dziwne ze daja prace i podwyzke komus kogo nienawidzą hahahaha smiech.gif wy je/bane przygłupy polaczkowe (a wlasciwie wiemy ze to jeden cwel bingol), tylko miękkie piz/dy jak wy przejmują się co ktoś o was myśli smiech.gif
  • gość 2016.12.31 [18:39]
    Taa podwyzka ale w simsachsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif przy takim nawale ludzi do pracy w uk jak teraz zaden pracodawca nie daje podwyzek, jak sie nie podoba to wypad bo 100chetnych na twoje miejsce cwelusmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2016.12.31 [18:50]
    jeśli chodzi o normalna tyrke na tasmie to tak oczywiście każdy może to robic cwelu (o ile jest na tyle szybki hahahaha) ale nie każdy cwel polaczkowy zna angielski doskonale tak jak ja cwelu smiech.gif wlasciwie to 1% wie co to znaczy thank you i jak się prawidłowo wymawia smiech.gif buahahahahahahahahhahahahahahahahhahhahahahahahahahhahaahaha hhahahahahahahhahahahahahahahah smiech.gif najlepsze jest to jak przybiegają do mnie cwele polaczkowe pytac o co chodzilo jakiemuś supervisorowi smiech.gifsmiech.gif :smiech.gif natychmiast się ich kariera konczy u nas smiech.gif i dobrze, im was tu mniej tym lepiej cwele smiech.gif
  • gość 2016.12.31 [18:54]
    1% polaczkow miało być smiech.gif hahahahhhahahahahahah no to zycze wam udanego wieczorka przed kompikiem jezyk.gif a ja jade gdzies z moja wymyslona brzydka i gruba dziewczyna smiech.gif papapap kochani, jak ja was kocham to nie możecie sobie tego wyobrazić smiech.gif
  • tępaki z ujemnym IQ 2016.12.31 [19:04]
    nie jestem w UKu i nie imprezuje na "sylwestra", bo to zabawy dla tępaków z ujemnym IQ, którzy bujają się jak downy do upma umpa zaćpani i zachlani, a potem srają i rzygają po ulicach, a wiejskie szmaty dają doopy w kiblach w disco i w krzakach, szczególnie kolorowym, bo to dla wieśniar egzotyka, nic tylko "pozazdrościć" buahahahaha
  • gość 2016.12.31 [19:20]
    Buahahaha emigracyjnej polandii dają podwyżke smiech.gif Dobry towar bierzesz smiech.gif
  • gość 2016.12.31 [19:26]
    Typowe polaczki za granicą nieważne co o mnie myślą, nieważne co ze mną robią ważne że sie kasa zgadza smiech.gif Wyjechała patola z wy/pi/zd/owa do ju kej i dają sobą pomiatać no ale ważne że kasa się zgadza. Ja tam mam 4 tys po studiach i luzik a wy tam dalej róbcie lachy pod biurkiem żeby cyferki sie zgadzały lapka.gif
  • gość 2016.12.31 [19:26]
    noo na bank przylatuja do takiego tepego emigacyjnego CWELA jak ty smiech.gif cwel zawsze ciagnie co cwela w uka stara prawda BUAHAHAHHAHAAsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif wiec pracujesz na tasmie głupku sam sie przyznales ahahaha STRASZNIE ambitnie PRZEGRYWIE z OBES/RANEGO notingam smiech.gifsmiech.giflapka.gif
  • gość 2017.01.01 [16:38]
    Przybiegaja do mnie do biura cwelu smiech.gif a co mnie to ma ochodzic co o mnie mysla i czy sa falszywi? smiech.gif zawsze wszyscy obcokrajowcy byli dla mnie zaje/biscie mili a czy to falsz to mnie nie interesuje
  • gość 2017.01.01 [17:23]
    Taa masz biuro w uk pedalesmiech.gif chyba twoj zapyziały pokoj we flacie co nazywasz biurem de/bilu smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif HHAHHAHAHAHAHAHA!
  • gość 2017.01.01 [17:58]
    pedal to twoj stary cwelu smiech.gif
  • gość 2017.01.01 [18:03]
    a biuro agencji pracy cwelu w ktorej pracuje w fabryce, wiem trudno uwierzyc takiemu cwelowi bo ty cwelu o takiej robocie to mozesz pomarzyc smiech.gif przede wszystkim z twoja zerowa znajomoscia angielskiego i wyksztalceniem podstawowym niepelnym smiech.gif bo bingol cwel nie skonczyl podstawowki BUAHHAHAHAAHAH smiech.gif
  • gość 2017.01.01 [21:42]
    taa na pewno przyjeliby takiego cwela niz anglika do agencji pracysmiech.gif chyba najwyzej do chu!jowej polaczkowej firmy z gniazdem emigracyjnych cweli jak tysmiech.gif pekamy z kumplami ze smiechu na twoj***ajeczki dzieki za rozrywke dzisiaj tępaku
  • gość 2017.01.01 [23:09]
    No nie badz taki i uwierz mi, inaczej sie zabije smiech.gif BUAHHAAHHAA sram wam do ryjow je/bane pedaly i sram na to czy mi wierzysz cwelu smiech.gif
  • gość 2017.01.01 [23:48]
    BUAHAHAAAAAA sr/amy ci do klamliwego ryja pedale z nottingamsmiech.gifsmiech.gif jutro tyrka frajerze za bezdurnosmiech.gif
  • gość 2017.01.02 [00:01]
    C***y je/bane smiech.gif
  • gość 2017.01.02 [00:55]
    My Brytyjczycy wprowadzimy brexit i problem polaczków sam się rozwiąże. Pojadą tam gdzie ich miejsce czyli do pl budować dobrobyt. I krzyż im na drogę.
  • gość 2017.01.02 [07:08]
    Wiesz do agencji pracy nie jest wcale tak trudno się dostać. Jak byłam młoda to pracowalam dla takiej agencji i za komputerem siedziały mało gramotne babki (zatrudniali tych, którzy kiedyś byli kelnerami a potem z braku perspektyw dalej siedzieli w tym głównie, wiadomo studenci dostawali lepsze prace po studiach ale były niedobitki które nie miały planu na życie). Zatrudniali właśnie Litwinów, Polaków, malo inteligentni, z smiesznym angielskim, była baba z zezem i same tluścioszki, no ale rządziły się z tym swoim łamanym angielskim jak nikt. Do teraz to wspominam z uśmiechem na twarzy usmiech.gif
  • gość 2017.01.02 [08:52]
    Typpwe polaczki hehe. Pochwalcie sie moze wasza praca usmiech.gif
  • gość 2017.01.02 [09:57]
    Nie będę się chwalić bo jeszcze pekniesz z zazdrości smutas.gif u mnie nie pracują Polacy (ani nikt z Europy Wschodniej) a jak się czasem trafi jakis Polak wśród gości to święto hahaha wiec czemu mam się chwalić skoro progi są dla ciebie i tak za wysokie?
  • gość 2017.01.02 [10:33]
    Nie przejmuj sie smiech.gif wg mnie najlepsze "prace" maja sportowcy, muzycy i aktorzy czy nawet politycy, zarabiaja przy tym nieprawdopodobne pieniadze i zwiedzaja swiat za friko a jednak nie jestem o ich prace ani miliony zazdrosny. Malo tego bylem w zyciu zazdrosny tylko raz ale nie bede opisywal szczegolow, tylko powiem ze nie chodzilo o pieniadze. Poza tym kocham moja prace i zycie a to dzieki wyjazdowi z plu. usmiech.gif
  • gość 2017.01.02 [11:47]
    Mi także nie chodziło o pieniądze oczko.gif nie zarabiam kokosow ale pracodawca płaci mi za wyjazdy do najbardziej egzotycznych krajów (gdzie oczywiście pracuję, ale czasami musimy czekać na sprzęt czy inne przesyłki które czasami nie docierają na czas lub zostaja na granicy wiec wtedy zwiedzam i odpoczywam). usmiech.gif
  • gość 2017.01.02 [13:50]
    Ruszac sie dopomyje na wygnaniu. Pracowac piatek swiatek i pod koniec miesiaca ma byc standing order do PLsmiech.gif taki wasz psi, zafajdany obowiazek dopomyje aby splacic wyksztalcenie. Haha!
  • gość 2017.01.02 [14:06]
    Haha....nie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...