Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co tam emigracyjne GNOJE?

Polecane posty

Gość gość

juz przygotowani na sylwestra z laptopem na kolanach i tatra w reku na dachu wynajmowanego od angola flatu? zazdroscicie nam w PL sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w uk rozrywek. Wszyscy sa tam fałszywi i mówia codziennie ze sa great, koorfa rozpeerdala mnie to zakłamanie. W PL jest normalnie kto cos umie ten wraca i zyje taniej. I setki rozrywek. Jak się cieszę że już tam nie mieszkam w tym muzułmanskim kalifacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest prawda cwelu a nie falsz bo tu każdy jest szczęśliwy a nie mordy skrzywione, nonstop narzekające i obgadującego każdy kazdego jak w plu a rozrywki to macie raz na 20 lat lm i raz na 2000lat euro :D no chyba ze słuchasz disco polo to wtedy masz raj w plu :D jednak rozumiem cwelu ze dla takiego smutnego, nieszczęśliwego cwela jak ty to jest ciężkie do uwierzenia ze ludzie mogą być szczęśliwi, usmiechnieci idąc po ulicy i nawet pytac obcych co u nich no ale takie rzeczy to na pewno nie w plu pelnego nienawiści :D nieprawdopodobnie się ciesze ze już tam nie mieszkam :D :D :D :D :D to moje najlepsze zyciowe osiagniecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 MILIONOW Polaków buduje kraj w PL i mają się dobrze. Umieli zalozyc firmy albo zaprezentowac sie na interwiew. Ukowskie osrusy tego nie umiały. Myslały ze manne im da ktos z nieba :D je!bane nieroby. Polacy są bogaci a wy zawistne emigranckie polaczki nie możecie tego strawić. Buehehehehe ale mam bekę z was nędzarze z dorzecza big bena. Gnijcie dalej w tej waszej obsranej UK na flatach zagzrybionych. Tutaj w PL nikt was nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sieďźcie sobie w tym ju kej, angole najchętniej to by wam napluli w morde emigracyjne śmiecie, nic wam nie powiedzą ale swoje wiedzą :D a prace macie bo żaden szanujący się anglik nie będzie się tak poniżał. Pozazdrościć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/4 Polaków za granicą to niziny społeczne i łyse pały bez studiów, teraz pracują na budowie albo skręcają długopisy w fabryce, w miedzy czasie Ahmed dupczy wam żonke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokladnie, nie sa u siebie i mysla ze cos znacza w angielskiej nizinie społecznej :D dla angoli to sa PARASITES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę być nawet gownem dla nich, ważne ze cyferki się zgadzają na koncie co tydzień i raz na jakiś czas podwyzka :D dziwne ze daja prace i podwyzke komus kogo nienawidzą hahahaha :D wy je/bane przygłupy polaczkowe (a wlasciwie wiemy ze to jeden cwel bingol), tylko miękkie piz/dy jak wy przejmują się co ktoś o was myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa podwyzka ale w simsach:D :D:D:Dprzy takim nawale ludzi do pracy w uk jak teraz zaden pracodawca nie daje podwyzek, jak sie nie podoba to wypad bo 100chetnych na twoje miejsce cwelu:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o normalna tyrke na tasmie to tak oczywiście każdy może to robic cwelu (o ile jest na tyle szybki hahahaha) ale nie każdy cwel polaczkowy zna angielski doskonale tak jak ja cwelu :D wlasciwie to 1% wie co to znaczy thank you i jak się prawidłowo wymawia :D buahahahahahahahahhahahahahahahahhahhahahahahahahahhahaahahahhahahahahahahhahahahahahahahah :D najlepsze jest to jak przybiegają do mnie cwele polaczkowe pytac o co chodzilo jakiemuś supervisorowi :D :D ::D natychmiast się ich kariera konczy u nas :D i dobrze, im was tu mniej tym lepiej cwele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1% polaczkow miało być :D hahahahhhahahahahahah no to zycze wam udanego wieczorka przed kompikiem :P a ja jade gdzies z moja wymyslona brzydka i gruba dziewczyna :D papapap kochani, jak ja was kocham to nie możecie sobie tego wyobrazić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępaki z ujemnym IQ
nie jestem w UKu i nie imprezuje na "sylwestra", bo to zabawy dla tępaków z ujemnym IQ, którzy bujają się jak downy do upma umpa zaćpani i zachlani, a potem srają i rzygają po ulicach, a wiejskie szmaty dają doopy w kiblach w disco i w krzakach, szczególnie kolorowym, bo to dla wieśniar egzotyka, nic tylko "pozazdrościć" buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahaha emigracyjnej polandii dają podwyżke :D Dobry towar bierzesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe polaczki za granicą nieważne co o mnie myślą, nieważne co ze mną robią ważne że sie kasa zgadza :D Wyjechała patola z wy/pi/zd/owa do ju kej i dają sobą pomiatać no ale ważne że kasa się zgadza. Ja tam mam 4 tys po studiach i luzik a wy tam dalej róbcie lachy pod biurkiem żeby cyferki sie zgadzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo na bank przylatuja do takiego tepego emigacyjnego CWELA jak ty :D cwel zawsze ciagnie co cwela w uka stara prawda BUAHAHAHHAHAA:D:D:D wiec pracujesz na tasmie głupku sam sie przyznales ahahaha STRASZNIE ambitnie PRZEGRYWIE z OBES/RANEGO notingam :D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybiegaja do mnie do biura cwelu :D a co mnie to ma ochodzic co o mnie mysla i czy sa falszywi? :D zawsze wszyscy obcokrajowcy byli dla mnie zaje/biscie mili a czy to falsz to mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa masz biuro w uk pedale:D chyba twoj zapyziały pokoj we flacie co nazywasz biurem de/bilu :D:D:D HHAHHAHAHAHAHAHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedal to twoj stary cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a biuro agencji pracy cwelu w ktorej pracuje w fabryce, wiem trudno uwierzyc takiemu cwelowi bo ty cwelu o takiej robocie to mozesz pomarzyc :D przede wszystkim z twoja zerowa znajomoscia angielskiego i wyksztalceniem podstawowym niepelnym :D bo bingol cwel nie skonczyl podstawowki BUAHHAHAHAAHAH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa na pewno przyjeliby takiego cwela niz anglika do agencji pracy:D chyba najwyzej do chu!jowej polaczkowej firmy z gniazdem emigracyjnych cweli jak ty:D pekamy z kumplami ze smiechu na twoj***ajeczki dzieki za rozrywke dzisiaj tępaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie badz taki i uwierz mi, inaczej sie zabije :D BUAHHAAHHAA sram wam do ryjow je/bane pedaly i sram na to czy mi wierzysz cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUAHAHAAAAAA sr/amy ci do klamliwego ryja pedale z nottingam:D :D jutro tyrka frajerze za bezdurno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C***y je/bane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy wprowadzimy brexit i problem polaczków sam się rozwiąże. Pojadą tam gdzie ich miejsce czyli do pl budować dobrobyt. I krzyż im na drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz do agencji pracy nie jest wcale tak trudno się dostać. Jak byłam młoda to pracowalam dla takiej agencji i za komputerem siedziały mało gramotne babki (zatrudniali tych, którzy kiedyś byli kelnerami a potem z braku perspektyw dalej siedzieli w tym głównie, wiadomo studenci dostawali lepsze prace po studiach ale były niedobitki które nie miały planu na życie). Zatrudniali właśnie Litwinów, Polaków, malo inteligentni, z smiesznym angielskim, była baba z zezem i same tluścioszki, no ale rządziły się z tym swoim łamanym angielskim jak nikt. Do teraz to wspominam z uśmiechem na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typpwe polaczki hehe. Pochwalcie sie moze wasza praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę się chwalić bo jeszcze pekniesz z zazdrości :( u mnie nie pracują Polacy (ani nikt z Europy Wschodniej) a jak się czasem trafi jakis Polak wśród gości to święto hahaha wiec czemu mam się chwalić skoro progi są dla ciebie i tak za wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie :D wg mnie najlepsze "prace" maja sportowcy, muzycy i aktorzy czy nawet politycy, zarabiaja przy tym nieprawdopodobne pieniadze i zwiedzaja swiat za friko a jednak nie jestem o ich prace ani miliony zazdrosny. Malo tego bylem w zyciu zazdrosny tylko raz ale nie bede opisywal szczegolow, tylko powiem ze nie chodzilo o pieniadze. Poza tym kocham moja prace i zycie a to dzieki wyjazdowi z plu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi także nie chodziło o pieniądze ;) nie zarabiam kokosow ale pracodawca płaci mi za wyjazdy do najbardziej egzotycznych krajów (gdzie oczywiście pracuję, ale czasami musimy czekać na sprzęt czy inne przesyłki które czasami nie docierają na czas lub zostaja na granicy wiec wtedy zwiedzam i odpoczywam). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruszac sie dopomyje na wygnaniu. Pracowac piatek swiatek i pod koniec miesiaca ma byc standing order do PL:D taki wasz psi, zafajdany obowiazek dopomyje aby splacic wyksztalcenie. Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×