Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Badz tak mily

Co zamierzacie zrobic z zarobionymi pieniedzmi

Polecane posty

Pytam sie przede wszystkim tych ktorzy planuja wczesniej czy pozniej wrocic do Polski, czy tez inaczej mowiac nie planuja emigracji \"na stale\". Macie jakis plan? Chcecie zaoszczedzic i zalozyc w Polsce biznes? Czy cos innego Wam przyswieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekkkk
jaki biznes???? z tego co tutaj uciulasz to co najwyzej kiosk z gazetami otworzysz w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zarobione pieniadze w calosci wydaje. Przyjechalam tu zyc, a nie oszczedzac. Jedyne na co zbieram, to wycieczka do Brazylii, ale na to nie musze nie wiadomo jak dlugo \"ciulac\" pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000000000000000000
A C H U J cie to obchodzi, nie twoja zasrana sprawa...Czytalam twoj post na innym topiku i oczywiscie wiesz co robia wszyscy polacy w UK w wieku 25-26 lat...ze tylko przepijaja a co szkoda ci...zal dupe sciska...wkurza mnie ze kazdy sie kloci czy lepszy ten co wyjechal czy ten co zostal. mnie tam to wali, jak komus w polsce dobrze to super, jesli komus bylo zle i teraz mimo ze sprzata przyslowiowe kible jest mu o wiele lepiej to co za problem, narzekac ma caly czas i zalic sie, bo za mycie kibli w anglii mozna calkiem przyzwoicie zyc, w polsce za mycie kibli mozna co najwyzej wegetowac. Zreszta temat rzeka. Tak myje kible w UK a moj maz pracuje fizycznie, ale stac nas zeby wynajac domek, miec dobry samochod nie martwic sie o to czy starczy na jedzenie i jeszcze odlozyc, to co mam narzekac jak mi tu zle bo myje kible (oczywiscie nie mam zamiaru myc kibli cale zycie ale od czegos sie zaczyna) wiec powtarzam nie twoja zasrana sprawa co robimy z pieniedzmi na ktore pracujemy...idz sie zapisz do PISu albo LPR i nie przegap swojej ulubionej audyzji w radiu z twarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
a ja zamierzam zainwestowac w nieruchomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrojazz
hm, narazie mam zamiar zrobic to na co w kraju nigdy stac mnie nie bbylo-i pewnie nigdy nie bedzie-podroze, przyjemnosci-kazdemu wzyciu sie cos nalezy...nie wszyscy musza sie zastanawiac ile lat beda odkladac na zwykla wycieczke do egiptu. Ja mam zamiar narazie w ogole nie oszczedzac -bo tot tu nie ma sensu-na laptopa odklada sie 3 tygodnie-a w polsce rok! wiec wybacz po co tu oszczedzac!jak za 3 tyg znowu sie wszystko wyrowna i znow bedzie nadwyzka? heja-w swiat-ile sie da tyle zwiedzic!! bo na starosc z emerytury na to nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logopedka
Studia logopedycze i własny gabinet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkol
A co ci do tego na co kto wyda pieniadze. Ksiazke piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnjdv
zamierzam otworzyc gabinet lekarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×