Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejahejahop

Cork-mieszka ktos tam?

Polecane posty

Gość hejahejahop

jak tam jest,warto jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kuzynka
jest zachwycona,mimo,ze wychowała się w dużym europejskim miescie,nie pochodzi z Irlandii,jest Pólpolką,podobno jest tam duza grupa Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejahejahop
no ja na dłużej chciałam...a tubylcy :) jacy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauren - ja mam zamiar przenieść się do Irlandii za kilka miesięcy. Właściwie to miasto jest mi obojętne. Pojadę tam, gdzie będzie dobra praca. Czy myślisz, że w Cork mozna znaleźć normalną (!!) pracę? Mam na mysli coś lepszego, niż bary, puby i hotele.... Np. czy są placówki opiekuńcze, (mlodzież, osoby starsze, dzieci)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, tak sobie myślę, że ten Cork to głupi pomysł. Piszesz, że tam jest pełno Polaków, a ja wlasnie z takiego miasta pełnego Polaków chcę uciec! chyba muszę poszukać gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, u sąsiada trawa zawsze bardziej zielona :D Ty do Anglii, ja do Irlandii ;-) Ja myślę, że jednak lepiej jest w Irlandii, bo z tego co mowią ci, co tam sie przenieśli - są większe zarobki i tańsze mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejahejahop
ale nie o tym miało byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnowata lola
a o czym ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejahejahop
no na przykład sie chciałam dowiedziec czy sa tam fajne miejsca typu puby kluby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kupcie sobie papuzki
pubow/clubow jest w brod. zalezy jakies muzyki sluchasz (jak disco/tekno/lata80te to sie ciesz), czy lubisz tlumy i czy jestes gotowa wydac 10-15 euro za wjazd gdzie pobawisz sie 3 godziny nakupujesz piw za 4 euro sztuka, po czym zamkna chlub o drugiej :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejahejahop
dzieki za info :* a mozna tam spotkac przystojnych facetów :D? ogólnie słyszałam ze zarowno irlandki jak i irlandczycy nie sa zbyt...hmm...czysci i zadbani ale byc moze to stereotyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDTA
nie zagladalam irlandczykom i irladkom w majtki, ani nie sprawdzalam czy myja raczki, ale nie zauwazylam zeby byli brudni :O ludzi nie przestrzegajacych higieny mozna spotkac w kazdym miescie w kazdym panstwie na calej kuli ziemskiej.. :O zaprzeczam tez jakoby mieli byc jakos wyjatkowo grubi i rudzi.. owszem zdarzaja sie i takie egzemplarze ale nie na tyle zeby zaraz ich okrzyknac brudno-rudo-tlustym narodem! fajni faceci sie zdarzaja - ale to oczywiscie zalezy od indywidualnego gustu! ja tam wole polakow (na swoje nieszczescie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.................
Mieszkałam w Cork pzrez rok i teraz stwiedzam ze to zadna rewelacja szzcególnie dla kogoś kto nie lubi klimatu małych miastczek....bo Cork do nich zdecydowanie nalezy Ogólnie najwieksza najbardziej uczeszczana ulica jest Patrick Street i wokól niej głownie koncentruje sie zycie i puby (zadna rewelacja, ale pobawic sie mozna, choc do 2 tylko:( Jezeli chodzi o prace to restauracji, pubów hoteli jest sporo o cos lepszego trzeba sie postarac i CV powysyłac podzwonic ale jak masz kwalifikacje i jezyk to mozna (standard zreszta) Ale iralandia jest raczej drętwa i wole życ w Polsce bez finansowych rewelacji ale a fajnymi znajomymi niż tam w krainie deszcowców, nieciekawych imprez, otoczona przez niewyszukane towarzystwo Polaków, ktorzy wzajemnie cunikaj spjzreń ze wsydu i złości..... ale kazdy sam musi sie przekonac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejahejahop
bardzo Wam dziekuje za opinie, ale słyszałam ze Cork to miasto uniwersyteckie wiec niby powinno byc tam pełno młodych ludzi no i nie powinno byc tak drętwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×