Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o jakis link

cv po angielsku

Polecane posty

Gość prosze o jakis link

moze macie znaleziony gdzies w necie jakis godny polecenia wzór? :) bede bardzo wdziewczna za linki! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja własnie sama pisze
takie cv - moja kolezanka przysłała mi swój wzór takiego cv. ona jest w irlandii i cv napisała po prostu idealne - super zrobiła, z małego doswiadczenia jakie ma potrafiła stworzyc cos extra - byłam pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje angielskie CV tez pisalam sama, szukalam po necie wzorow i porad, a potem stworzylam sobie super CV, dzieki ktoremu (no nie tylko dzieki CV oczywiscie) mam teraz super prace :) Jak chcecie znac wiecej szczegolow to zapraszam na maila (jest pod nickiem). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o jakis link
dzieki dziewczyny! :) ja bede pisac jutro, narazie wlasnie szukam jakichs wzorow i na ich podstawie napisze swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozesz poczekac do jutra (bo padam na nos w tej chwli) to Ci moge napisac jak cv powinno wygladac wg angielskich specjalistow od szkolenia bezrobotnych. moze sie tez przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o jakis link
chetnie poczekam do jutra :) Aggis20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec do dziela: dwie strony na pierwszej na gorze (na srodku) imie i nazwisko (wieksza czcinka troszeczke, pogrubic mozna), adres (jak sie ma angielski oczywiscie, ajk nie to chyba lepiej opuscic), numer telefonu, e-mail, mozna dac date urodzenia tez, ale nie trzeba - to wszystko na srodku strony, ale juz mniejsza czcionka niz imie i nazwisko; potem mozna dac profile: cos typu - a flexible, energetic worker wirth the ability..... Patient and mature .........itp. wszystko zalezy od rodzaju pracy o jaka sie starasz, tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, to bedzie w kawalkach, bo mam problem z wieszajacym sie komputerem i wole wysylac po troche, niz stracic calosc... potem: education and qualifications: w kolejnosci od najblizszego, szkola wyzsza (jak sie ma), potem srednia, podstawowa opuscic (bo to ma kazdy). pisac jaki tytul sie ma i generalnie co sie z tym wiaze - ja mam specjalizacje z pracy socjalnej i mam napisane m.in - theory i practice of working with individual client, family, group and community (bo nie mam jednej specjalizacji). generalnie cos w tym style, moze byc jedno zdanie nawet, ale zeby bylo wiadomo, co to jest, bo dla pracodsawcy to nie jest takie oczywiste przy szkole sredniej tego sie juz nie robi, chyba ze sie ma tylko ja... potem further training i tu wszystko co sie moze przydac i znowu krotki opis tegoz. potem skills: to tez zalezy od pracy jakiej sie szuka, ja mam np. lifting and handling, managing chelleging behaviour etc. i to koniec pierwszej strony. profile, educations and qualifications, further training i skills mozna pogrubic, mozna podkreslic, moze byc wieszka czcionka, albo wielkie litery, chodzi o to, zeby to wyroznic jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz strona druga na gorze duzy naglowek: Vocational History a pod spodem historia naszej pracy za jakies ostatnie 5 lat, od najblizszej oczywiscie. moze to byc wolonariat takze (ja mam sam wolontariat w starym cv, teraz go musze przerobic...) wedlug wzoru kiedy od - do gdzie te trzy mozna pogrubic stanowisko i krotka historia z naciskiem na umiejetnosci wykorzystywane w pracy, co sie robilo itp. i znowu kiedy (aha, wystarczy miesiac i rok oczywiscie) pod spodem hobbies and interests to mze byc nawet czytanie ksiazek, sluchanie muzyki, czy gotowanie, ale generalnie im ciekawsze i rzadziej spotykane tym lepiej... potem reference: Available on request jak nas nauczono, nie nalezy pisac od kogo itp. danych w cv bo nasz byly pracodawca moze sobie tego nie zyczyc (tzn. nawet jak on sie godzi na danie referencji - powinien- to moze nie chciec, zeby jego dane znalo tysiac osob, do ktorych wyslemy cv; jak ktos bedzie zainteresowany zatrudnieneim nas, to wtedy sie daje konkretne namiary; czesto w application form jest taka rubryka i wtedy jest ok, bo te dane sa poufne, a cv oczywiscie nie) oczywiscie hobbies i references w tym samym formacie jak profile i inne z poprzedneij strony. tak to widza angole. jak masz jakies pytania to chetnie odpowiem, ale jestem dostepna dzis do 13 polskiego czasu, a potem dopiero jutro wieczorem albo w niedziele... powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o jakis link
ślicznie Ci dziekuje!!! :) myslalam, ze przeslesz mi to na maila ale i tak super, zaraz zabieram sie za pisanie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala przyjemnosc po mojej stronie, dobrze jak sie czasem moja wiedza moze na cos przydac. a moze przy okazji ktos inny tez skorzysta, dlatego nie na meila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o jakis link
tylko kurcze, to jest raczej cv dla osoby po studiach, ktora stara sie znalezc stala prace a ja jestem przyszla studentka, ktora chce znalezc prace sezonowa ;) wiec modyfikacji bedzie sporo, ale i tak ten wzor bardzo mi sie przyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×