Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cyz ciężko jest zarabiac 20 tysięcy rocznie w Londynie

Polecane posty

Gość gość

Jakie np.trzeba mieć kwalifikacje i ile lat doświadczenia by mieć takie zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pchaj się do Londynu. Takich pieniędzy nikt Ci nie zaoferuje. W Londynie się już nie da żyć i szczerze odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis lepiej sie zyje w PL. W sobote byl piekny marsz niepodleglosci ktorego caly swiat nam zazdrosci. Albo Europa bedzie biała albo islamska. A nieudacznicy niech gnija w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, piekny byl marsz w sobote:) a zagraniczne mendia juz zieją z zawisci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagraniczne media to hooje, nic dziwnego że Kaczyński z nimi nigdy nie rozmawia, marsz był super to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic tylko szczury
Londyn to syf nad syfami, ktoś tam się jeszcze chce pchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie to raczej jedna z nizszych pensji wiec nie powinno byc trudnosci ze znalezieniem takiej pracy. Tylko specjalnie za to nie pozyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyjeżdżałam to miałam doktorat zrobiony i kilka lat doświadczenia w PR. Zaczynałam od 24 tysięcy p/a w pierwszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@19:17 gdzie tyle płaca? Na indeed np.90% ogłoszeń jak nie więcej to najniższa stawka ... A oferty są tam różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20k rocznie to może i są jakieś nie takie złe pieniądze, ale na pewno nie w Londynie. Mieszkalam tam półtora roku, było to 7 z hakiem lat temu. wtedy zarabialam krajową minimalną, pracowalam ok 150 godzin miesięcznie. mój mąż pracował 150-160/ godzin mies., zarabiał wtedy jakoś 7,50 czyli i tak bez szału bynajmniej. ciężko się żyło, a bez dzieci więc POJĘCIA NIE MAM jak ludzie żyją z minimalnych czy niewiele większych pensji w Londynie, mają dziecko - lub dwoje.. serio, to nie jest złośliwe. pojęcia nie mam jak oni łączą koniec z końcem. Podobno "apetyt rośnie w miarę jedzenia" i tak jest też z pieniędzmi/ wydatkami. kasa się zawsze "jakoś rozchodzi". coś w tym jest. Ale nie o tym rzecz. Po wyjeżdzie z Londynu nie od razu było super, ale na pewno szybko zawuwazylismy różnice w cenach głównie wynajm mieszkańu, doazdow do pracy, itd. wyjechalismy do srodkowej Anglii, w sumie bliżej na do granicy ze SZkocją ni do Londynu teraz. No i do czego zmierzam, obecnie czy 5 i pół roku od wyjazdu z Londynu, w tej środkowo-północnej Anglii, w srednim ale nie małym mieście, w sumie zarabiamy 46k rocznie. I jest super. mieszkamy sami (z dzieckiem dwuletnim teraz) w mieszkaniu wynajmownaym co prawda,ale tylko nasza trojka, a mieszkanie to 2 bed plus spoty salon, osobna kuchnia, lazienka wykafelkowana także na podłodze - co jak wiemy nie jest tutaj częste; stosunkowo nowe bydowncitwo; do pracy mąż jeżdzi autem i odstawia dziecko do nursery a ja do pracy mam to szczęcie , że mam 15 minut z buta takim dość szybkim krokiem. spacerowym tempem to 21 minut idę. zatem 20k w Londynie to moi mzdaniem smieszne pieniądze, chyba ze jesteś w związku i Twoja druga połowa tez ma 20k - lub więcej. ale Londyn z dzieckiem to moim zdaniem poniżej 50k na rodzinę to kiepsko musi byc - może się mylę ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups sporo literowek, wybaczcie ;) intensywny poniedziałek w pracy po weekendzie ... plus bunt dwualtka w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak zioło się kurzy po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - teraz po jakimś czasie widzę, że tak 50 rocznie to zdrowa kwota, żeby za nią przeżyć. Ja mam 46, ale odpadają mi koszty wynajmu, bo wyszłam za mąż i mój stary ma swój dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce to kazdy po studiach tyle zarabia. Uk jest dla niewudacznikow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudacznik to wraca z UK bo mu nie wyszlo i ujada na internetowym forum :D od lat jakie to UK zle. I przyp*****la sie cwel nawet do takich szczegolow jak 2 kurki. :D biedne dziecko. Leb styrany na cale zycie. Od wielu lat dzien w dzien dokladnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Piekny" marsz na ktorym jak co roku rozroby pedalow itd. Wstyd i hanba na caly swiat cwelu ze mialo sie pecha urodzic w kraju takich gowien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylo zadnych incydentow na marszu. Co innego w uk gdzie codziennie wybuchy i morderstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś robisz pałe staremu oblechowi? no tak, kasa ważniejsza, co za syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedałów i innych zboków do pieca, HITLER by sprawe szybko załatwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiedź z 16:18 nalezy zgłosić na policję i chyba zaraz to zrobię (mieszkam w Polsce ale czasem tu zaglądam bo mam siostrę w Anglii). uwazaj co piszesz, kretynie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do kwoty 20 tys funtow - ze niby w Polsce się 20 tys funtów zarabia od razu po studiach?? czy 20 tys zł masz na myśli? bo 20 k funtów to ok 95 k zł... tyle to mało kto w Pl zarabia. Moja koleżanka z liceum ma własną firmę - jest architektem i ona zarabia - tak sądzę, pewna nie jestem, ale orientuję się wb ranży i mieście itd - ok. 60 k rocznie. pln mam na mysli, w Polsce. a jesli chodzi o zarobki rzędu 20 k pln na rok - to jest przeciez marne 1700 pln na miesiac. czyli minimum. minimum w UK to jakos 13,500 rocznie. wiec te 20k to coś jak 30 k pln, jak juz tak chcesz porównywać w ten twój dziwaczny sposób. no i fakt, w Londynie to mało.\ moja siostra mieszka w Newcastle i zarabia 26k rocznie. i jest bardzo zadowolona. \to jak jakbys w takim np Szczecinie zarabial rocznie 35-40k pln. źle nie jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4tys funtow w uk znaczy tam tyle co 4 tys zl w pl. Wiec lepiej zyc u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No OK to w takim razie, analogicznie, 40 funtow to to samo co 40 zlotych. i znowu będą Ci ludzie pisać, jakie zakupy zywnociowe możesz zrobić za 40 gbp, a jakie za 40 pln a Ty co ? A Ty, nie mając na to argumentów, zaczniesz znowu bluzgać i podbijac inne stare tematy. tak, taki jesteś przewidywalny. żałosne... btw - co do cen - dziś kupiłam jajka 12 sztuk, mąkę gryczaną, mleko kozie, 3 pomidory, dużą kapustę, brokuł, 1 kg jabłek, 7 dużych bananów, 4 kiwi, chipsy duża paczka, orzechy laskowe 200g - i zapłaciłam za to kwotę jaką zarobię w niecałe dwie godziny .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 tys funtow na rodzine w Londynie przy tych cenach wynajmu to jest mało :O 3000 mc a wynajęcie przyzwoitego 2-3 bedroom to 1500-2000 mc plus wszystkie opłaty i council tax..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500f to najwyzej kawalerke bo 1000f to pokoj kosztuje. A w przyszlym roku ceny ida do gory o 20%. Oto wasz raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kupiłam jajka 12 sztuk, mąkę gryczaną, mleko kozie, 3 pomidory, dużą kapustę, brokuł, 1 kg jabłek, 7 dużych bananów, 4 kiwi, chipsy duża paczka, orzechy laskowe 200g x jaja pewnie byle jakie bo kury trzymane w klatkach zamiast na wolnej trawie, mąka z GMO, mleko UHT najwiekszy syf do tego dobre jedynie dla kotów, pomidory pryskane niewiadomo czym w uk, kapusta z metalami ciezkimi od upraw przy drogach, banany malo wartosciowe juz lepsze sa polskie jablka, chipsy sam syf i polepszacze i akrylamid powodujacy raka, orzechy laskowe tłuste , wniosek z tego ze kupujesz badziewie hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o, o to jest to! wrszcie ktos prawde powiedzial tutaj o zachodnim raju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie przy tych cenach nieruchomosci to wyglada tak jakby wiekszosc ludzi zarabiala po 3,000-4,000 funtow miesiecznie na reke na osobe. A tak nie jest. Absurd z tymi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile tych pieniedzy do grobu zabierzesz, jeden temat pieniadze ale ciekawe kto ma uwierzyc ze lepiej zarabiac zl niz funty hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak oczywiscie, zarcie w polsce jest niesamowicie zdrowe, po wsiach nie jezdza auta a jablka itp nie sa niczym pryskane, no raj po prostu i w plu nikt nigdy nie choruje no tylko dlaczego starsze osoby np z mojej rodziny musza kupowac pelno lekow albo juz nie zyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×