Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ktoo pyta nie błądzi

Czy Anglicy sa przystojni ??

Polecane posty

Gość Ktoo pyta nie błądzi

Nie chodzi mi o hindusow czy arabow mieszkajacych w UK tylko tych rdzennych angoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarq
nie, maja krzywe geby i do tego ten akcent, brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, zdecydowanie :D przystojniachow to sie w brazylii szuka, mmmmmmmmmmmmmmmmm ❤️ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektorzy tak, podobaja mi sie zwlaszcza niektorzy rudzielce :) I czesto fajnie sie ubieraja. Tylko ten akcent maja taki... aseksualny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoo pyta nie bładzi
no ale bez przesady chyba jakis przystojnych i to nie tylko rudzielców widziałyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa mk
ale o co chodzi z tym akcentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze nie tylko rudzielce tutaj sa. Ale mi sie osobiscie czesto podobaja wlasnie rudzielce :D Sa uroczy. Co do akcentu to moje osobiste odczucie. Bardzo lubie brytyjski akcent, w porownaniu do amerykanskiego jest taki... posh. No i te ich \"darling, sweetheart, love\"... :D Bardziej kojarzy sie z herbatka o 5 niz ostrym seksem ;) Choc podobno w seksie Anglicy sa w europejskiej czolowce, ale to wiem tylko teoretycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarq
Po prostu nie ma nic bardziej aseksualnego niz brytyjski akcent....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda...
anglicy sa tak jak przedstawiciele innych nacji - różni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowy
Anglicy sa brzydcy, zero muskulatury, blade, flakowate ciala i dumni tak ze bez kija nie podchodz. Czesc z nich wyglada tak jak przerosnieci mali chlopcy z problemem z proporcjami - waskie opadajace ramionka, duze glowy. Przypuszczam ze niebagatelna role odgrywaja tu rozmaite hormony i konserwanty w jedzeniu. Jesli chodzi o charakter to sa powierzchownie uprzejmi, ale nie maja nawyku bycia gentelmanem. Nie ludz sie ze ktos ustapi miejsca w autobusie badz pusci cie przodem bo jestes kobieta. Do tego po blizszym poznaniu sa na dystans. To nie to co nasi polscy chlopcy. Jesli jestes ciepla, szukajaca intymnego zwiazku dziewczyna wybieraj tylko Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładni i brzydcy saJak wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z Anglikiem
i musze powiedziec ze to co tu piszecie to bzdury. WIELKIE bzdury. Anglik rozumie kobiete, jej potrzebe wygladania dobrze, chodzenia do fryzjera, kosmetyczki, na spotkania z kolezankami. Ja uwielbiam brytyjski akcent, Hugh Grant mowi swietnie. Widzialam go kiedys w Harrodsie, brzmi jeszcze lepiej niz w TV. A do tych co glupoty pisza a tak naprawde nie znaja osobiscie zadnego przyzwoitego Anglika, popatrzcie najpierw na siebie. Mialam kiedys faceta Polaka ktory ciagle zydzil i w kopertach mamusi kase wysylal. A mi ciagle mowil ze za wysokie mam wymagania, i ze zaden facet ze mna nie wytrzyma bo ciagle buty kupuje i kase wydaje. Oj jak sie mylil. Jak sie czegos szuka to sie to znajdzie. Kiedy mierze kolejna pare butow moj man mi mowi: ladne, kup je sobie. A nie: po co ci kolejna para butow, wystarczy tego co masz. Moje doswiadczenie jest takie ze z Polakiem zyje sie po to zeby ciagle oszczedzac a z normalnym facetem zyje sie po to zeby zycie godnie przezyc. Zycze powodzenia dziewczynom ktore szukaja faceta, nie poddawajcie sie , ja spotkalam tego jedynego w wieku 29 lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość north london
ocenilas wszystkich Anglikow na podsiawie jednego faceta i wszystkich Polakow tez na podstawie tylko jednego. To jest wlasnie zalosne. A to ze Polak oszcedzal? Nie pomyslalas ze poprosu miala szacunek do kasy? i jeszce pretensje ze wysyla do matki,a komu miala dawac? Tobie na nowe buty?? Wstydz sie . To ze dbal o matke to tylko dobrze o nim swiadczy,tak samo martwilby sie o Ciebie. A twoj Anglik swoja mamusie zostawi na pastwe losu w domu starcow,bo w tym kraju wiezi rodzinne nie sa istotne ,kazdy zyje dla siebie. Ty tez mozesz kiedys mu sie znudzi i bez problemu wymieni Cie na nowszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredzia99
´jestem z anglikiem´, jestes po prostu tak prymitywna, ze to przechodzi ludzkie pojecie. Anglik jest fajny, bo mi pozwala kupowac 10 pare butow, a Polak jest be, bo mi zabrania... Jakie trzeba miec IQ, aby napisac tak rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, juz sie nie klocic! Ten przystojniak z ostatniej reklamy Dolce&Gabana to Anglik z Essex! Tak jak w kazdym kraju, sa przystojniacy i brzydole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Jud Law Orlando Bloom
Michael Owen czy Daniel Craig przeciez sa Anglikami i sa przystojni wiec dlaczego piszecie ze nie ma przystojnych brytyjczyków ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadek1
People! W kazdym narodzie sa przystojniacy, brzydale i ci przecietniacy. Wszystko zalezy od gustu.I od tego kogo los da ci spotkac na swojej drodze. Znam zabojczo przystojnych Anglikow jak rowniez tych ktorym naruta urody poskapila. Zreszta liczy sie caloksztalt a nie tylko to co widac, przynajmniej dla mnie. Facet moze byc najprzystojniejszy na swiecie ale jak jest zapatrzony w siebie, glupi jak cymbal i niezaradny to nic mi po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj byly szef wygladal bosko zreszta jego siostra rowniez byla bardzo ladna. drugi menedzer tez byl niczego sobie. nastepnych dwoch szefow wygladalo gorzej niz zle. nie mowie tu tylko o braku urody ale rowniez o niechlujnym ubiorze i centymetrowym osadzie na zebach :P nie mozna jednak generalizowac. sa ladni i brzydcy, kulturalni i chamscy - tak jak w Polsce i kazdym innym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moiiii
O ludzie, przestancie ciagle pisac, ze kazdy jest inny, nie mozna generalizowac itp., bo wychodzi na to, ze nie mozna juz niczego oceniac, bo zawsze ktos ci powie, ze to generalizowanie. Jezeli 85% Brytyjczykow jest brzydkich, to mozna z cala pewnoscia powiedziec, ze Brytyjczycy sa brzydcy, co oczywiscie nie wyklucza spotkanie bardzo urodziwego osobnika. Brzydota Brytyjczykow jest inna niz brzydota Polakow czy innych nacji. Kazdy kto byl w UK wie o czym mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moiiii
85% Polakow nosi wasy? To gdzie ty mieszkasz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moiii, mieszkam w Anglii, a nie wiem o czym mowisz. Moim zdaniem w Anglii jest wielu przystojnych facetow, choc jak w kazdym kraju, sa w mniejszosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w UK od dłuższego czasu i jak tu ktoś napisał, jak w każdym narodzie są brzydcy i ładni, nawet bardzo ładni. To prawda są inni od polaków, tak pod względem urody jak i bycia. dzien dobry, przepraszam, prosze na porządku dziennym, czego niestety nie można powiedzieć o naszych chłopcach i panach Są dumni, pewni siebie i zakochani w sobie, co po tak zwanym pierwszym wrażeniu nie jest przyjemne, oczywiście nie wszyscy Jeśli chodzi o urodę to różnią sie bardzo, zakochana na poczatku byłam co 5 min,niektórzy są naprawdę śliczni (jeśli można tak powiedzieć o facetach) fajnie się ubierają a przede wszystkim są czyści, czego też nie mogę powiedziec o naszych facetach (zaznaczam nie wszyscy) anglicy mają to prawda inne ciała, inne twarze, to pewnie też żarcie, które jest po prostu ohydne, do tej pory nie umiem sie przystosowac, jestem z anglikiem i kuchnia typowo angielska szybka i bez smaku, wszystko smakuje i pachnie tak samo, o ile mi czas pozwala to buszuję po polskich półkach w sklepach. Mój anglik z obrzydzeniem patrzy jak jem ;nasza kuchnię; ale bardzo rzadko bo nie mam czasu i jadam z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym jeszcze dodać o kobietach, dziewczynach, to tragedia białe, trzęsące sie ciała, opona zamiast talii, są fałszywe i puste i totalne bezguścia zupełnie nie umieją sie ubrać, jaknakazuje moda, to mozecie sobie wyobrazić, rozpacz Jak masz ochotę na angielkę to wystarczy ładnie poprosić, masz ją w łózku, co ja się naśmiałam z opowiadań naszych facetów tutaj, tych którzy mieli w łóżku taką, szybko rozstawia nogi i ciało jak ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krytykujcie tak Angoli
bo w Polsce tez nie ma zbyt wielu ładnych facetow a zeby Polak był ładny, sympatyczny, inteligentny i fajnie ubrany to juz naprawde ze swieca szukac przystojni to sa niewatpliwie Hiszpanie, Włosi, Grecy, Francuzi, Turcy ale za tych ostatnich to bym sie nie brała bo przewaznie traktuja kobiete jak rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krytykujcie tak Angoli
i wydaje mi sie ze w Uk jest wiecej przystojnych facetow niz ładnych kobiet bo angielki sa w wiekszosci brzydkie i wiele ma krzywe i wystajace zeby a ładne to sa najczesciej imigrantki z Europy Wsch czy innych krajow i to samo tyczy sie facetow ze najładniejsi to imigranci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moiii
Dlaczego odnosicie wszystko do Polski? Czy autorka prosila o porownanie Polakow i Anglikow?? Jakie znaczenie ma uroda Polakow, skoro oceniamy wyglad Anglikow?? W kazdym kraju najwiecej jest ludzi przecietnych i jak juz wczesniej pisalam buzia przecietnego Anglika znacznie rozni sie od buzi przecietnego Polaka(jezeli juz chcecie porownywac). Bardzo mozliwe ze to sprawa sztucznego jedzenia, ale ich buzie sa czesto po prostu obrzydliwe. Ktos napisal, ze Anglicy sa zakochani w sobie. Zgadzam sie i bardzo mnie to smieszy, bo wiedza o swiecie przecietnego Anglika jest po prostu zenujaca. Zawsze twierdzilam, ze moja wiedza jest bardzo przecietna, ale chyba siebie nie doceniam. Poza tym Polakom jest raczej glupio jak czegos nie wiedza, a Anglicy w ogole sie nie przejmuja i slomo 'samokrytyka' jest im zupelnie obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moiii
*slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze samokrytyka jest im obca, co moze byc tez bardzo zdrowe ale za to maja duzo samoironii, z czym nie spotakalam sie w zadnym innym kraju Moiiii, mieszkam w Londynie i uwiez mi, Polaka od razu poznasz w metrze czy autobusie i to nie za interesujacy wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa tutaj
Dla mnie najprzystojniejszym Anglikiem jest Roger Moor a raczej był w młodosci chociaz teraz jako starszy pan nie wyglada wcale zle. A co do zwykłych Anglikow to są ogolnie raczej przecietni jak chodzi o wyglad a niektorzy rzeczywiscie bardzo zarozumiali i daja odczuc ze uwazaja sie za lepszych od innych narodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×