Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy pomagacie rodzinie w uk finansowo? Ja mam dosc!

Polecane posty

Gość gość

Niestety mam takiego pecha, ze moja blizsza+dalsza rodzina mieszkajaca w uk to ludzie raczej niezaradni zyciowo i biedni. Brat ma dwoje dzieci i pracuje na budowie, ale czesto tych zlecen nie ma. Szwagierka nie pojdzie do pracy, bo jak sama mowi ma male dzieci (4 i 7 lat). Rodzice siedza na angielskich benefitach i rent allowance, ale pomagaja bratu i ciagle prosza mnie o finansowe wsparcie. Niedawno babcie wyslali do nursing home i teraz wpadli na pomysl, ze mam sie dokladac, bo przeciez sama nie zalozylam jeszcze rodziny to moge im pomoc. Kuzyni (dzieci brata ojca) zyja w skrajnej biedzie (prad maja na karte), co chwila traca prace w uk, nie potrafia sie utrzymac nawet w magazynie przy rozpakowywaniu towarow. I jak ich czasami odwiedzam bedac w pl to tez sa roszczenia, prosba o wsparcie. Mam tego dosyc, zamiast sobie cos odlozyc to musze wysylac kase do uk. A to jak studnia bez dna, ciagle malo, ciagle chca wiecej. Jak z tego wybrnac? Macie pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k****, to raczej odwrotnie jest, emigranci pomagają tym, którzy zostają w kraju. Ja jestem w PL i pomagam tylko matce, która też tu jest. Myślę, że musisz się zbuntować, to jakaś kpina, pojechali aby się odbić od dan , nie dość że się im nie udało, to jeszcze trzeba im pomagać. Łatwo nie będzie pozbyć się pasożytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigranci to pazerne ku/rwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w uk sie po prostu tak zyje, ze ludzie biedują... jest to normalne, większosc zyla normalnie z tych co mieszkali w pl a potem żyli znacznie gorzej w uk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bingol ty kur'wo, ładnie to kopiować czyjś tekst i używać jako swój? pedalska świno tim likierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w uka cwelopedale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×